Agzat tera 100 2 takt nestartuje

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
bastpet
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 14, 2021 6:26 am
Bydliště: Vranov nad Topľou

Agzat tera 100 2 takt nestartuje

#1 Nový příspěvek od bastpet »

Ahojte som tu novy... Mam problem ale nemam skusenosti moc... Mam agzat tera 100 2 takt a nestartuje vobec... Pritom je karburátor novy, sviecka hadze iskru ako ma a aj ta je nova,zapalovaciu cievku som menil pred rokom, benzim tankujem len 99tku a riedim olejom podla predpisu... Ale vobec mi to nechce nasat zmes do valca a nastartovat...aj som podieval sviecku so smesou a ani tuk... Moze to byt valcom... Respektive kruzkom? A karburator som pre istotu rozobral a vycistil.. Ale vobec nebol zaneseny... Skusal som prilizit ruku na sacie potrubie po demontazi karburatora a startovat ale ten saci tlak je podla mna strasne maly aby si nasal zmes do valca? Napisledy som priste rano startol... Pol hodinu vsetko ok a pocas kultivatorovania mi zhasol a od vtedy nic... A zhasol za normalne ako keby som mu ubral plyn... Ziadna rana z vyfuku a podobne

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Agzat tera 100 2 takt nestartuje

#2 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Nazdarek. Keď dáva iskru tak stiahni fajku zo viečky a pár krát potiahni štartér. Vyber sviečku a keď bude mokrá tak zmes je ok. Mne sa na varine stalo že sami zlomil kliník na hriadeľi a sa mi rozhodilo zapaľovanie. Dokonca dostal opačný chod.
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“