Murray 11/30

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
alexs
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 24, 2013 6:20 pm
Bydliště: Deštné v O.h.

Re: Murray 11/30

#16 Nový příspěvek od alexs »

>

Zdravím zkušenější molotraktorysty. Koukal jsem na tenhle příspěvek, že je to stejný raktůrek, jako mám já. Já ho mám od předchozích majitelů trochu zbastlenej. Aby se dalo zapnout sečení, musim pod traktor a nasadit klíňák. Nemá někdo fotku sečení i se všemi kladkami, já mám jen tu hlavní.
Už jsem si pohrál s napínací kladkou, ale zase jak to zapnu pákou, tak se mi přitahuje sečení k motoru a řemen klouže.

Má celé sečení jen držet vepředu na nápravě a vprostřed za ta zvedací tahla?

A patří tam tenhle hovado nůž?

Díky moc Aleš
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 990
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Murray 11/30

#17 Nový příspěvek od olin »

Já mám v Murray jeden velký nůž cca 70cm, ale z hlavy nevím přesně. Objednával jsem před měsícem na Ebay nový asi za 900,- z UK a nakonec ho přivezlo DPD za tři dny z PL. Takovouhle hvězdici mám na MTD, ale nevím zda je tam originál.
Teď mám Murraye nepojízdného. Nejprve rupla při sečení pružina od napínací klapky a pak jsem už ve stodole zařadil a traktor stojí na místě. Řemenice na převodovce se točí, ale převodovka se chová jak v neutrálu. Ještě jsem na to nekoukal, tak doufám že to bude jen nějaká prkotina a že nebude vysypaná převodovka. Potřebuji to ale dát co nejrychleji dohromady, protože druhého traktora (Castlegarden) s dvounožovým sečením na ozubeném řemenu se bojím vzít na pozemek kde to je samý drn.
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Ivo1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 08, 2023 9:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Murray 11/30

#18 Nový příspěvek od Ivo1 »

Chlapi prosím Vás, mám murray 11.5hp 11/30 který jsem koupil.vse funguje. Jen jeden problém co se objevil. Když zvednu pákou sekání na polohu transport, to znamená nahoru tak se začne točit nůž. Přitom jde cítit jak se pálí řemen. Mám názor, že je řemen krátký ale nevím. Nemám zkušenosti. Děkuji za radu

jawarmaniak
Příspěvky: 108
Registrován: pát říj 11, 2019 8:14 am
Bydliště: Slavkov a Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Murray 11/30

#19 Nový příspěvek od jawarmaniak »

Ivo1 píše: čtv čer 08, 2023 10:05 am Chlapi prosím Vás, mám murray 11.5hp 11/30 který jsem koupil.vse funguje. Jen jeden problém co se objevil. Když zvednu pákou sekání na polohu transport, to znamená nahoru tak se začne točit nůž. Přitom jde cítit jak se pálí řemen. Mám názor, že je řemen krátký ale nevím. Nemám zkušenosti. Děkuji za radu
No tak ho přizvedni a podívej se ne? hnací řemen musí být volný. Napínací kladka se ti vrací?

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“