Toro zahradní traktůrek sekačka

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Horolezecz
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 20, 2019 8:21 pm
Bydliště: Nový Bydžov

Toro zahradní traktůrek sekačka

#1 Nový příspěvek od Horolezecz »

Zdar borci za 1) Traktůrek Toro, motor brigs 12 koní s bočním výhozem....Vše manuální starej poctivej stroj..
ZÁVADA- při sečení jsem vycucal benzín do sucha po dolití nemůžu traktor natočit... Traktor nemá pumpičku ani sitič...Svíčka suchá a odzkoušená a ok v karburátoru benzín je i jsem benzín vypustil z nádrže i karburátoru a nalil nový nikde jsem problém nespozoroval...i jsem zkoušel trošku benzínu pod svíčku a nic...... Nevím zda by mi mohlo pomoct dodělat pumpu mezi karburátor a nádrž nebo zda by mohl být problém ve fajvce- to jsem nezkoušel.....Ale než nastal tenhle problém traktůrek normálně sekal a startoval na poprvé....Nebo by měl někdo nějakou jinou radu na zprovoznění diký moc....Jinak traktůrek je +- 20 let starej a elektr. schéma nemám..

Pajik_CZ
Příspěvky: 441
Registrován: čtv říj 19, 2017 10:06 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Toro zahradní traktůrek sekačka

#2 Nový příspěvek od Pajik_CZ »

změř kompresi. Mně takhle u Briggs&Strattonu vyjelo ventilové sedlo a ventil nedovíral. Oprava cca 2 000,- i s poštovným a šikovným strejdou u nás co to sundal a nandal. Závada zničeho nic.

Horolezecz
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 20, 2019 8:21 pm
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Toro zahradní traktůrek sekačka

#3 Nový příspěvek od Horolezecz »

Ok zítra se pokusím a napíšu....jinak jsi mě moc nepotěšil :D ale díky za radu ;)

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1168
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Toro zahradní traktůrek sekačka

#4 Nový příspěvek od Lišák1 »

Benzinovou pumpičkju tam máš, čerpá podtlakem, jak začneš startovat, tak podtlak z válce ti tahá benzín, hledal bych problém tam.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Pajik_CZ
Příspěvky: 441
Registrován: čtv říj 19, 2017 10:06 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Toro zahradní traktůrek sekačka

#5 Nový příspěvek od Pajik_CZ »

pak je ještě varianta méně bolestivá - mohl se ti střihnout klínek na klice a změnilo se časování. I to mě potkalo. pootočil se vůči klice horní ventilátor, který ale má na sobě zapalování. :jazyk:

Horolezecz
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 20, 2019 8:21 pm
Bydliště: Nový Bydžov

Re: Toro zahradní traktůrek sekačka

#6 Nový příspěvek od Horolezecz »

Světe div se ale mezi karbec a nádrž jsem udělal pumpu napumpoval,natočil a chytnul...chlapy ale diký za radu může se hodit do budoucna 8)

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“