Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
salwator
Příspěvky: 68
Registrován: pon kvě 07, 2018 9:14 pm
Bydliště: ako kedy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#91 Nový příspěvek od salwator »

nahodil som sedacku, vytiahol traktor z garaze a ramena uz funguju!! :ano:

asi potreboval len trocha vyvencit jak moja zena poznamenala :jazyk:

ale to znamena ze chyba nebola mechanicka, len je nejaky zly kontakt/kabel. ale vcera ked som to skusal s kablami vselijak hybat tak to neslo... nechapem. :silly:

ale idem teda skladat tu hydrauliku zas :rally:
Jano a Mara- Yanmar F195

salwator
Příspěvky: 68
Registrován: pon kvě 07, 2018 9:14 pm
Bydliště: ako kedy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#92 Nový příspěvek od salwator »

vsetko hotove, funkcne, snad sa to zas nepototok...
privod do povodneho rozvadzaca som musel dat takto cez dve kolena, aby som obisiel paky
Obrázek
Jano a Mara- Yanmar F195

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#93 Nový příspěvek od ladiki »

no tak vidíš, zřejmě elektrika :) nebo manžečin 6. smysl? Kdo ví :D :vysmech:

Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1778
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#94 Nový příspěvek od RoKur »

:ejchuchu: Tak ať Ti to šlape.
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#95 Nový příspěvek od Širon »

Fjůůůů :jasan: no to byla šichta,tak znova teda ať ti to funguje :ano:
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

PetrPavel27
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 20, 2020 2:33 pm
Bydliště: Rokytnice v Orlickýc

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#96 Nový příspěvek od PetrPavel27 »

Zdravím chci se zeptat, jestli můžu namontovat kolínko nad trubku hned u čerpadla? abych jí nemusel řezat, ta půjde hadicí do rozvaděče výstup P. z rozvaděče výstup N povede hadice do vývodů pod sedačkou a z výstupu T povede do vypuštaku oleje převodovky .je to tak správně?

Mám Kubotu B6000 předem děkuji za odpověď.

Zapojení je vyzkoušené konkrétně na ISEKI TU155 - ale obecně by mělo fungovat na většině japonců...
Pokud by byl zájem, můžeme návod doplňovat dle potřeby.... :p

LukinoB7000
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 02, 2020 9:20 am
Bydliště: Šumperk

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#97 Nový příspěvek od LukinoB7000 »

PetrPavel27 píše:Zdravím chci se zeptat, jestli můžu namontovat kolínko nad trubku hned u čerpadla? abych jí nemusel řezat, ta půjde hadicí do rozvaděče výstup P. z rozvaděče výstup N povede hadice do vývodů pod sedačkou a z výstupu T povede do vypuštaku oleje převodovky .je to tak správně?

Mám Kubotu B6000 předem děkuji za odpověď.

Zapojení je vyzkoušené konkrétně na ISEKI TU155 - ale obecně by mělo fungovat na většině japonců...
Pokud by byl zájem, můžeme návod doplňovat dle potřeby.... :p
Ahoj, už jsem se tu ptal Ladiky, ale. Mám Kubota B7000. Přerušil jsem přívodní trubku z čerpadla-vložil T, tento nový přívod vedu do nového ovladače. U zpátečky jsem to udělal stejně. Ale nefunguje mi to. Vlečka se mi zvedá jen když stojím na ramenech. Zkoušel jsem to jen při prázdné vlečce. V pátek budu kopat základy na zahr.domek, a potřebuji to doladit, ale jak?
Napadlo mě na přívodní trubku ještě namontovat stejným způsobem jako "T" i uzavírací ventil, za "T", tím zavřu přívod do origo rozvaděče(ovladače) ramen.
Bude to fungovat?
Nebo je u mě problém s novým rozvaděčem?
Ty jo, vyrobim si vlečku, vyrobím si přídavné věci na pole, ale ta hdraulika, ta mě dostává do kolen :-)

salwator
Příspěvky: 68
Registrován: pon kvě 07, 2018 9:14 pm
Bydliště: ako kedy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#98 Nový příspěvek od salwator »

podla mna si tam nemal dat T-cko, ale trubku od cerpadla dat do noveho rozvadzaca na P. je to hned prvy post v tomto vlakne na tych dvoch obrazkoch
Jano a Mara- Yanmar F195

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#99 Nový příspěvek od Širon »

No takže jestli máš přídavnej rozvaděč se zatížitelným výstupem ,propojíš je za sebe, prvně novej pak vestavěněj v traktoře. Co kam zapojit je tu napsaný. To že je máš zapojený vedle sebe je nepraktický, protože až budeš mít káru naloženou ,budeš muset mít hydrauliku nadoraz nahoře a ještě ti to nebude muset stačit kvůli rozdílným tlakům v pojišťákách rozvaděčů na sklopení.
Takže buď dáš ventil na uzavření mezi rozvaděče, což není moc šťastný ,protože se může stát že budeš potřebovat na nějaký nářadí i zvedat kšandy a posouvat něco někam, nebo to pročteš od začátku a dáš je do série za sebe.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

salwator
Příspěvky: 68
Registrován: pon kvě 07, 2018 9:14 pm
Bydliště: ako kedy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#100 Nový příspěvek od salwator »

tak tak Siron dobre pise :) tiez som si tym presiel

inak este doplnim k tomu mojmu problemu, ktory sa vyriesil pred tym "vyvencenim traktora".
Zaciatkom jari som strihal stromy a kedze je toho vela tak som za traktor zapojil vlecku a do toho hadzal konare. Synator sa hral na traktore ked bol odstaveny a ja som strihal. Ked som dorobil a isiel som pohnut traktorom tak som zistil ze opat nejde zdvihat TBZ, zas isiel len dole. Skusal som vsetky kable mixlovat, konektory dotlacat, nefungovalo nic. Nakoniec som pripojil do noveho rozvadzaca hydr. TBZ a hybal nim hore dole- ked som prisiel do krajnej polohy (tusim bol piest vysunuty) tak sa hned zacali zdvihat ramena...

Neviem preco je to tak, ale uz spon viem ako to vyriesit... :potlesk:
Jano a Mara- Yanmar F195

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#101 Nový příspěvek od ladiki »

přemýšlím, že si založím vlákno "Dotazy přes SZ" :-/ :) asi se každý bojí, že bych mu veřejně nandal do koryta :) Né vážně, fórum funguje tak, že každý víme něco...a dohromady to výledek dá :friends:

4 Lukino: a také jsem psal ať to nafotíš, co jsi a jak zapojil...máš to holt špatně zapojeno :ano: Odkázal jsem Tě na toto vlákno, ať si nastuduješ co je na rozvaděči P, T , N...co je HPCO...atd atd...

Jestli chceš se posunout, tak to prosím udělej, takto od klávesnice těžko říct, jaký máš rozvadeč a vůbec co a jak... :ano:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#102 Nový příspěvek od ladiki »

Salwatore....já myslím, že v tom zapojení budeš někdemít také "blešku" ;-) Pokud máš první(nový) rozvaděč dobře zapojen, tak to nemá mít žádný vliv na origo zadní ramena. Jedině možná, že by jsi bral všechen průtok např. přes hydromotor apd...ale takot jak to popisuješ je někde bota...

salwator
Příspěvky: 68
Registrován: pon kvě 07, 2018 9:14 pm
Bydliště: ako kedy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#103 Nový příspěvek od salwator »

jako okrem tych dvoch razov sa mi to nezasekava. normalne traktor pouzivam aj pridavny rozvadzac a vsetko facha normalne. mozno casom zistim co je za tym nereagovanim... :roll:
Jano a Mara- Yanmar F195

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#104 Nový příspěvek od ladiki »

uvidíš co časem vysleduješ, třeba tam může být i nějaký drobný mechanický problém :idea:

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#105 Nový příspěvek od Širon »

Taky si myslím, páč jestli to máš zapojený jako já,tak by jsi neměl mít problém, jako já.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“