Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#151 Nový příspěvek od ladiki »

na spoji HPCO a rozvaděče musí být těsnění...buď USIT...nebo aspoň měděný koužek.....Ano, existuje šroubní bez těsnění, má okem jemně patrný zářez, ale to jen za podmínky, že se šroubuje na obráběnou plochu......a to HPCO bohužel není...

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#152 Nový příspěvek od ladiki »

Oco, omlouvám se. Melu blbosti. Pod HPCO není těsnění. Opravdu Ti to teče tam? Není to na kuželu pod převlečnou maticí?

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#153 Nový příspěvek od oco13 »

Aj ja som si myslel, že tam nemá ísť. Lenže potom ako vysvetlíme to zadrhávanie páčky. Doslova bolo vidieť otlačok , ako sa pri plnom zaskrutkovaní oprel koniec HPCO o presuvník v rozvádzači. Po montáži medenej podložky a skúšaní kardanu - cca 10 min na 2000rpm zatial žiaden únik. Kvapkal mi z toho olej tak som sa nedostal k foteniu. :-/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#154 Nový příspěvek od oco13 »

Vidím tu Ladikiho, tak dávam feedback k tomu rozvádzaču. Pri Badenost pod HPCO vždy patrí aj podložka alebo ten usit kružok. Inak príde príliš hlboko a bude drhnúť jemu najbližšia páčka. Moj je už ok, nikde ani slza oleja. 8)

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#155 Nový příspěvek od ladiki »

Vidím tu Oca :) díky za feedback...kouknul jsem, jak jse šel kolem traktoru a žádný těsnění, tam nemám a nikde mi nic neteče....Je to zajímavý, ale hlavně, že to funguje ke spokojenosti všech :friends:
Naposledy upravil(a) ladiki dne stř črc 28, 2021 10:23 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#156 Nový příspěvek od oco13 »

No mne aj na Juniorovi drhla tá prvá páčka pri HPCO a napriek rozborke, zborke a výmene komponentov som na to neprišiel. Škoda že sa už k nemu neviem dostať. :-/
A aj ten malinko slzil - len to bol domadel a tam som to bral - to tak mosí byť. :typek:
Proste ak niekto bude mať mokro pod rozvádzačom - je to jedna z možností, za pokus to stálo.

zatrub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 26, 2021 11:42 am
Bydliště: brno

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#157 Nový příspěvek od zatrub »

Pánové co se stane když z nového rozvaděče nezapojím zpátečku do nádrže ale připojím ji jako přívod do původního rozvaděče? Vývod N by zůstal zaslepený. Někde sem viděl že to tak mají a funguje jim jak nakladač tak zadek normálně. díky za osvětu :)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#158 Nový příspěvek od oco13 »

Roztrhne ti rozvádzač? :chytry: Spiatočka nie je tlakovo zaťažitelná :-/ tenké steny medzi komorami. Ak by to takto fungovalo načo by potom výrobca vymýšlal vývod N a HPCO šroubenie? Funguje to len tým čo nevedia čo je to zaťaženie. :typek:

zatrub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 26, 2021 11:42 am
Bydliště: brno

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#159 Nový příspěvek od zatrub »

Pomalu pročítám a začínám chápat :smich: řeším kam na yanmar f7 zapojit zpátečku :(

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#160 Nový příspěvek od oco13 »

Nájdeš akýkolvek otvor do prevodovky alebo rozrež spiatočkovú trubku a vlož tam t kus.
Obrázek spiatočka je hadica s červenou izolačkou
Obrázek a toto je vstup - rozrezaná trubka od čerpadla, prvé koleno prívod k rozvádzaču (dorábanému) druhé koleno z HPCO toho rozvádzača k originalnemu.

zatrub
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 26, 2021 11:42 am
Bydliště: brno

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#161 Nový příspěvek od zatrub »

co to máš za trator? přívod sem našel, mám tak šroubovanej spoj trubka/hadice tak jen rozpojím ale nemužu najít otvor do převodovky kromě nalévacího a ani hadici.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#162 Nový příspěvek od oco13 »

Shibaura F265D , je to dvojča Yanmaru F265, a tá hadica ide práve do nalievacieho otvoru. Nechcelo sa mi hladať iný. :D

Stano685
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 21, 2021 3:38 pm
Bydliště: Slovensko

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#163 Nový příspěvek od Stano685 »

salwator píše: stř říj 16, 2019 8:39 am Siron nafotil, poslal mi fotky, ak bude suhlasit mozem ich sem dat...

s tym prachom mas pravdu :red: ale uz som to ocistil medzitym...

hladal som co najjednoduchsiu cestu ako sa napojit s novym rozvadzacom a vystup Pout mi prisiel na istotu. Japonci zas sklamali :smich: ale nie, traktor je super, len sa musim napojit inde...

este ma napadlo pred tym jak by som to zacal rezat, nemohol by som sa napojit na privode od cerpadla na obrazku cervenym:
Obrázek
dal by som tam dvojitu prietokovu skrutku a prietokove oko a do toho sa rovno napojil...

Obrázek
Caw chcem sa opytat ci bg si vedel poradit ako opravit unik oleja... Tecie bud cez ten spodny srob alebo zvar nad tou rurkou(ako sa vola ta rurka mimochodom)

dizma
Příspěvky: 16
Registrován: stř pro 04, 2019 6:15 pm
Bydliště: Strážnice

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#164 Nový příspěvek od dizma »

Ahoj, bylo me receno, ze po sedackou se nekde napichnu na hydrauliku na sklapeci prives. Poradil by nekdo, jak ji dodelat. Je to na Iseki Sial 23. Dekuji
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
tobig
Příspěvky: 382
Registrován: úte zář 27, 2016 7:15 pm
Bydliště: Opava

Re: Jak dodělat hydrauliku na ISEKI (návod na TU155)

#165 Nový příspěvek od tobig »

Pokud Ti to bylo řečeno, bylo by dobré, aby to bylo řečeno konkrétně a přesně. Také by mně to zajímalo, možná má Sial přímo nějaký výstup...?
EX - Iseki TU155 a bazmeky k tomu
Přídavná hydraulika Iseki
TA 227 Chelsea


... a neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“