Iseky všeobecně

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Dede
Příspěvky: 48
Registrován: ned lis 18, 2018 2:36 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Iseky všeobecně

#61 Nový příspěvek od Dede »

zdar chlapi, chcu kupovat něco do lesa, rozmýšlel sem řadu TA, ale prodejce mě nabízí geas gl 21f, že je o dost novější, že ma silnější přední nápravu, že má řazení za jízdy, samozapinani přední nápravy atd, za podobný prachy jako jiní TA řadu. Moc se v tom nevyznam tak sonduju info

ladi
Příspěvky: 108
Registrován: stř pro 03, 2014 6:27 pm
Bydliště: Úpice

Iseky všeobecně

#62 Nový příspěvek od ladi »

rozdíl mezi řadou TU a TA, vím někde to tu je ale nemohu to najít,, děkuji za připomenutí

Uživatelský avatar
agroart
Příspěvky: 11
Registrován: pát čer 12, 2015 11:47 am
Bydliště: michalovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseky všeobecně

#63 Nový příspěvek od agroart »

Nemáte náhodou katalóg náhradných dielov na iseki tx1510?

J.Pucera
Příspěvky: 523
Registrován: ned čer 26, 2011 8:30 pm
Bydliště: Hořešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseky všeobecně

#64 Nový příspěvek od J.Pucera »

Zdravím, někde jsem stáhl manual v anj. a dílenskou příručku ve fr. Na traktory řady TX

lukasn
Příspěvky: 190
Registrován: ned čer 04, 2017 12:45 pm
Bydliště: chrudim

Re: Iseky všeobecně

#65 Nový příspěvek od lukasn »

Dede píše:zdar chlapi, chcu kupovat něco do lesa, rozmýšlel sem řadu TA, ale prodejce mě nabízí geas gl 21f, že je o dost novější, že ma silnější přední nápravu, že má řazení za jízdy, samozapinani přední nápravy atd, za podobný prachy jako jiní TA řadu. Moc se v tom nevyznam tak sonduju info
no to má jako haldex nebo co že se to samo připojí? čím více elektroniky tím více to může zlobit. stejně všechno je šedej dovoz takže je fuk jak nové to je. stejně ti zastoupení neproda nic pokud nebudeš mít kód. bral bych co si dokážeš opravit sám a prošel bych si náhradní díly jak je dokážeš sehnat. tak to dnes vidím já. mam taky iseki 205f jsem spokojeny šlape dobře, ale chtel jsem preventivně nějaké věci vymenit a tady to nekoupíš.

dixx-jack
Příspěvky: 33
Registrován: pát čer 15, 2018 10:53 pm
Bydliště: Kolín

Re: Iseky všeobecně

#66 Nový příspěvek od dixx-jack »

Čau
mám TA 270F a teď to dávám dohromady a při troše snahy se dá sehnat ledacos. Stačí obvolat více prodejcu a seženeš co potřebuješ. Důležité na to koukat selským rozumem a nedělat ustupky ve stylu když nemám neco co tam patří tak tam něco dopasuju a nevadí, že je to uplně něco jiného. Ono těsnění jako těsnění :(

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Iseky všeobecně

#67 Nový příspěvek od oco13 »

Chlapi toto vyskočilo na bazoši https://dom.bazos.sk/inzerat/111647406/ ... l-2100.php
Nie je tá lopata privelká?
Obrázek
Ja som na mojom včera zdvihol niečo cez 400kg a predná náprava skoro umrela aj s riadením. :hm:

Uživatelský avatar
tobig
Příspěvky: 382
Registrován: úte zář 27, 2016 7:15 pm
Bydliště: Opava

Re: Iseky všeobecně

#68 Nový příspěvek od tobig »

Na piliny dobrá.... :silly:
EX - Iseki TU155 a bazmeky k tomu
Přídavná hydraulika Iseki
TA 227 Chelsea


... a neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Iseky všeobecně

#69 Nový příspěvek od oco13 »

Jasné aj na polystyrén. :D
Lenže väčšina bežných ludí si to kupuje okolo domu a tam treba sem tam nosiť aj štrk a hlinu. Pýtam sa preto lebo neviem ako sú na tom japončíci s nosnosťou prednej nápravy.
Max dovolené zaťaženie prednej nápravy neudáva ani žiaden katalog. :hm:
Ja mám lopatu tak tretinovú, ale pokúša ma varianta mixovacej lopaty ako má UNC.

Uživatelský avatar
fogeljet
Příspěvky: 189
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:08 pm
Bydliště: Nedaleko Trenčina

Re: Iseky všeobecně

#70 Nový příspěvek od fogeljet »

Ked to navali plne hliny neodlepi lopatu od zeme iba zdvihne zadne kola, nema tam ziadne zavazie.Ked da akurat ,bude sa hompalat na prednej naprave do casu mez nieco povoli potom zisti aku to malo max nosnost. :shock: :tyty:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Iseky všeobecně

#71 Nový příspěvek od oco13 »

Závažie tam má a na dosť dlhej páke
Obrázek
Moj posledný poznatok je , že sice vela kilov dvihnem, ale už to nedáva čerpadlo na riadení. Namiesto zatočenia len vresk čo šmýka remeň.
A ešte jedno som si všimol, ako čumím na tie fotky. Vyzerá to že predok má hnaný, ale vymenil šípy za hladké gumy. Nezmení sa tým obvod? že by sa potom hádal predok a zadok. Pokial viem traktor nemá stredový diferák.

Uživatelský avatar
fogeljet
Příspěvky: 189
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:08 pm
Bydliště: Nedaleko Trenčina

Re: Iseky všeobecně

#72 Nový příspěvek od fogeljet »

Novsie japonce maju stale 4x4 nemozno vyradit .Udajne pre brzdny ucinok nejaky ich novsi predpis. Na mojom kt 255 tiez stale 4x4 neskutocne to brzdi. Gumy nedere ,na asfalte nepoznat stale zapnutie medzinapravovy dif to nema samozrejme pri prudkom otacani gumuje predok a pri zapnutom asistentovi menej.Tieto vedsie stroje maju hlavnu napravnicu ocelovu dobre ulozenu znese to dost .Este som nevidel japonca s rozlomenu napravnicu iba poloosi.Ten na foto riadne testuje zatial nedosiahol hranicu. Inak davnejsie tu niekto 17 hp japoncikom v cn vozil velke senazne baliky ako nic.

michal631991
Příspěvky: 7
Registrován: pon úno 18, 2019 12:05 pm
Bydliště: Náchod

Re: Iseky všeobecně

#73 Nový příspěvek od michal631991 »

zdravím mám problém mám iseky TA 250, traktor cca po 15 minutách ztratí výkon spadnou otáčky čím to může být ?
Děkuji

tibik
Příspěvky: 520
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Iseky všeobecně

#74 Nový příspěvek od tibik »

malo paliva , mne to spôsoboval upchatý filter

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseky všeobecně

#75 Nový příspěvek od Ondras83 »

fogeljet píše: pon kvě 18, 2020 1:53 pm ...Este som nevidel japonca s rozlomenu napravnicu iba poloosi...
tak to jsi toho jeste moc nevidel :smich:
download/file.php?id=91580&mode=view
download/file.php?id=91576&mode=view
download/file.php?id=91575&mode=view
download/file.php?id=91574&mode=view

zdejsi uzivatel mufik

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“