Čínské malotraktory

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Odpovědět
Zpráva
Autor
karlik.t
Příspěvky: 161
Registrován: ned dub 05, 2009 12:43 pm
Bydliště: Karviná

Čínské malotraktory

#1 Nový příspěvek od karlik.t »

Zdravím Vás pánové, Nedávno jsem dostal info o čínských taktorech, jinma které v ČECHÁCHprodává firma Staufčík, když jsem začal v tom trochu šťourat tak jsem na čínských stránkách našel dalsí 4 podobné značky. Jsou to YTO, DONGFENG, FOTON? FUTIAN, ... A JINMA. a Indicko-čínská MAHINDRA
Kouzlo číny je v tom že v Jinma YTO DONGFENG používají stejné motory od YTO internat. company. Chci se zeptat zda nekdo nemáte zkušenosti s DONGFENGEM, Protože ty se do čech nejspíše nedovážejí, našel jsem jen jeden neaktivní inzerát, Podle fotek a videí na yuo tube vypadají docela slušnějak Mahindra i Jinma Yto trochu pokulhává v designu, ale prý to jre u číŇanů normálni věc. Jestli byste někdo měli zkušenostmi s některými z techto traktorů budu moc vděčný. Karlik.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#2 Nový příspěvek od mareko »

Jinmu jsem viděl i s kabinou v Polsku jezdit v ovocných sadech . Majitel ji chválil. Yto se pohybuje tuším kolem 180 tis. ja bych ty peníze za to nedal . Ma to hodnotu tak 80- 100
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
kůrovec
Příspěvky: 723
Registrován: stř pro 31, 2008 3:57 pm
Bydliště: Benešov u Semil

Re: Čínské malotraktory

#3 Nový příspěvek od kůrovec »

Jestli byste někdo měli zkušenostmi s některými z techto traktorů budu moc vděčný. Karlik.[/quote]


Mám Mahindru MKS FS-254 od září 2008 , zatím spokojenost. Pracuje nejvíc s navijákem 3.5t , teď mám objednaný štěpkovač JBL 6 a v létě chci koupit mulčovač.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#4 Nový příspěvek od mareko »

Dej sem nějaké foto a popis co s ním děláš ,at neslyšíme pořád kritiku na Čínu.Mahindra le není úplně Čína přece?
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 26, 2009 6:30 pm
Bydliště: Kristiansand

Re: Čínské malotraktory

#5 Nový příspěvek od Juro »

kůrovec píše:Jestli byste někdo měli zkušenostmi s některými z techto traktorů budu moc vděčný. Karlik.

Mám Mahindru MKS FS-254 od září 2008 , zatím spokojenost. Pracuje nejvíc s navijákem 3.5t , teď mám objednaný štěpkovač JBL 6 a v létě chci koupit mulčovač.[/quote]




Kamarát kúpil jimnu ci ako sa to volá chodí to dobre len to má divné vibrácie .a celkovo je ako z papiera :smich: dal za to 270 000.-SK!!! :evil: mohol mat zetorisko za tie penaze .Ale ak bude robit tak nech je aj z Mozambiku :friends: .Teraz som pocul ,ze sa da kupit major 3011 made india
mozno je to lepsie riesenie ako cina :-/

Uživatelský avatar
kůrovec
Příspěvky: 723
Registrován: stř pro 31, 2008 3:57 pm
Bydliště: Benešov u Semil

Re: Čínské malotraktory

#6 Nový příspěvek od kůrovec »

Dávám nějaké foto z akce.
Přílohy
DSCF0317.JPG
DSCF0315.JPG
DSCF0314.JPG
DSCF0312.JPG
DSCF0311.JPG
DSCF0310.JPG

brnaj
Příspěvky: 168
Registrován: pát čer 12, 2009 9:27 pm
Bydliště: ČR - Český ráj

Re: Čínské malotraktory

#7 Nový příspěvek od brnaj »

všechno je z číny. tak si to přiznejte. co ušetříte na začátku to se vám vymstí později. traktor není houska, kupuje se na delší dobu.
já mám mahindru. a určitě bych nekoupil věc jako traktor bez možnosti sehnat díly. v tom je při individuální koupi velkej problém. jezdím 35km za hodinu, mám spz, nemusím na emise a spotřeba je 1,8 litru za hodinu. synchronizovaná převodovka je fakt luxus.
taky jsem váhal. dlouho jsem to jen očumoval a chodil kolem jak mlsnej kocour. měl jsem to koupit už dřív.

jiri kokes
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 30, 2009 5:21 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#8 Nový příspěvek od jiri kokes »

byl jsem se podivat u jednoho dovozce, dovazi traktory vzdy cely kontejner, doma plati jednoho delnika, ten traktor sestavi, naplni olejem a jede se s tim do sveta. Motory byly Perkins, traktor velikosti nasi Z25 a byl k mani asi za 160-180 tis.Traktor se vsim, co ma mit- hydraulika, nahon, ramena, predek... Dodatecne se septalo u znamych, ze traktory dovezene v kontejnerech prijdou na 70000kus... ale to nevim, nechci pomlouvat a delat nekomu zlou krev..

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#9 Nový příspěvek od mareko »

brnaj píše:všechno je z číny. tak si to přiznejte. co ušetříte na začátku to se vám vymstí později. traktor není houska, kupuje se na delší dobu.
já mám mahindru. a určitě bych nekoupil věc jako traktor bez možnosti sehnat díly. v tom je při individuální koupi velkej problém. jezdím 35km za hodinu, mám spz, nemusím na emise a spotřeba je 1,8 litru za hodinu. synchronizovaná převodovka je fakt luxus.
taky jsem váhal. dlouho jsem to jen očumoval a chodil kolem jak mlsnej kocour. měl jsem to koupit už dřív.

Nevím proč sem nedáte nějaké fotky a napište něco více . Každý má právo koupit si traktor jaký chce .Mne se Mahindra líbí,ale nic o ni nevím .To máte jako s Vietnamci ,lidi na ně nadávají ,ale každý jsme už na burze byli :hm:

že vám bude spousta lidí oponovat to je normální přece :potlesk:
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
Grozo
Příspěvky: 792
Registrován: sob bře 28, 2009 11:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Čínské malotraktory

#10 Nový příspěvek od Grozo »

Sůsed od sklepa si totok kůpil....
Přílohy
13062009.jpg
Výrobní postup na vše:
Tip #1 - Have a plan.
Tip #2 - Have a back-up plan.
Tip #3 - Establish clear communications.
Tip #4 - Choose your partners carefully.
Tip #5 - Expect the unexpected.
Tip #6 - Shit happens.
Tip #7 - Remember, shit happens.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#11 Nový příspěvek od mareko »

Možná by to chtělo trochu více informací? výkon značka atd. Možná i nějaké to foto
diesel to je koncert

brnaj
Příspěvky: 168
Registrován: pát čer 12, 2009 9:27 pm
Bydliště: ČR - Český ráj

Re: Čínské malotraktory

#12 Nový příspěvek od brnaj »

Mahindra se sem vozí jen jedna. Firma Staufčík. na internetu je všechno co potřebujete vědět. víc informací nemám. jen zkušenosti uživatele. snad jen upozornění, že jedinej ve svý velikosti má synchronizaci, dvojí otáčky vývodu, dvojitou spojku, velkou maximálku, to žádnej jinej malotraktor u nás nemá. a cena proti konkurenci. japonci jsou sice lepší, ale několikanásobně dražší.
fotky budou časem. zatím si musíte stačit s těma co jsou tady:http://www.kultivator.cz/
já bych spíš uvítal jaký zkušenosti má jiný uživatel. víte o někom?

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#13 Nový příspěvek od mareko »

Nepoznal jsem že je to Mahindra : Tak napíšeš něco až soused projezdí více. Má nějaké příslušenství ?
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
kůrovec
Příspěvky: 723
Registrován: stř pro 31, 2008 3:57 pm
Bydliště: Benešov u Semil

Re: Čínské malotraktory

#14 Nový příspěvek od kůrovec »

brnaj píše:všechno je z číny. tak si to přiznejte. co ušetříte na začátku to se vám vymstí později. traktor není houska, kupuje se na delší dobu.
já mám mahindru. a určitě bych nekoupil věc jako traktor bez možnosti sehnat díly. v tom je při individuální koupi velkej problém. jezdím 35km za hodinu, mám spz, nemusím na emise a spotřeba je 1,8 litru za hodinu. synchronizovaná převodovka je fakt luxus.
taky jsem váhal. dlouho jsem to jen očumoval a chodil kolem jak mlsnej kocour. měl jsem to koupit už dřív.
Zdravím dalšího uživatele Mahindry! Jak ji máš dlouho? Já ji mám od loňského podzimu a mám zatím jen 2000Mth. Spokojenost zatím maximální , až na pár blbostí bez problémů. Naposled jsem nějak špatně doklapnul levý boční kryt motoru a za jízdy mně skočil pod zadní kolo - totál K.O. - dej si na to pozor. Jaké k tomu máš příslušenství? Já mám zatím jen naviják 3.5t , drtič větví JBL 6 , vozík a štípačku. Teď se chystám koupit rotační sekačku a mulčovač.

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čínské malotraktory

#15 Nový příspěvek od mareko »

Jaký typ mulčovače se na to hodí by mne zajímalo . ;-) Rotačku to utáhne jak velkou?
diesel to je koncert

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“