Kubota B1220 - Kubík

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Kubota B1220 - Kubík

#31 Nový příspěvek od peyrak »

Neboj, uz jsem to dolival. Ten majler schramstne 3,5l, kdyz je plne vysunuty. Taky mi hladinou trochu hybe nakladac.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota B1220 - Kubík

#32 Nový příspěvek od ladiki »

Peyraku, co je to za čelní nakladač ;-)

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Kubota B1220 - Kubík

#33 Nový příspěvek od peyrak »

Takovej ten co polaci houfne montujou na japonce, dnes uz to maj po lehkem faceliftu. Koupil jsem ho tady na foru, jetej, bez uchyceni, jinak komplet, zuzoval jsem to, protoze to bylo sirsi jak traktor. Trochu to nafotim, taky tu o tom nemam ani pismeno.

V sobotu jsem vyhlasil na hristi brigadu, potrebovali jsme rozvozit 60 tun antuky a sotoliny. S traktorkem jsem tam lital uz od 7, aby meli v 9 brigadnici co delat, v 13 hodin jsme to dorazili a akorat zacalo prset. Vlecek se osvedcil, jsem sakra rad, ze jsem ho udelal jako tristranku. Sajtny mam zatim provizorni, nestihal jsem to dodelat. Akorat fotit nebyl cas.

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Kubota B1220 - Kubík

#34 Nový příspěvek od peyrak »

Nakladač:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

příslušenství co k tomu mám je klasická lžíce co k tomu byla a dodělával jsem si vidle s přidržovačem, pak tu mám ještě jednu lžíci příhodnějších rozměrů i tvaru a z té plánuji udělat klapačku, jinak je to teda pomocník k nezaplacení, hlavně na dřevo, jde z toho traktoru sundat, ale na to asi nikdy nedojde, protože člověk nikdy neví kdy se bude hodit, mám ho na traktoru už asi 2 roky, rozvaděč k němu mám pětisekční s joystickem, joystick a jedna sekce jsou dopředu na nakladač, 2 sekce dozadu na rychlospojky pod sedačkou, používám to na brzdy na vyvážečce a teď už i na sklopce, na sklápění, na hydraulický 3. bod, taky jsem kvůli tomu měnil čerpadlo, místo 8l, jsem dával 12l a protože mě strašili, že se mi bude přehřívat olej, tak jsem dodělal jeho chlazení, ale zatím to bylo zbytečné

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Kubota B1220 - Kubík

#35 Nový příspěvek od peyrak »

Sekačka:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

čtyřbubnová RŽS160 zkrácená o dva bubny, má to záběr cca 95 cm, mám v tom jiné kudly, byla to tehdy dost riskantní akce, ta původní sekačka něco stála a dost jsem bojoval s hmotností, s původním zavěšením se traktor stavěl na zadní, takže jsem vyráběl tu novou konzoli a otáčel tu náhonovou hřídel, včetně otočení volnoběžky, ale teď to funguje perfektně, jezdím s tím na rychlou jedna, na 2800 otáček, fotka s řemenama klame, ve skutečnosti jsou rovně :D

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota B1220 - Kubík

#36 Nový příspěvek od ladiki »

s tou bubnovkou jsem měl stejný plán, ale nakonec to padlo...řemeny vidím pěkně v ose :)

Jak máš širokou lopatu?

Majsi
Příspěvky: 13
Registrován: pon zář 21, 2015 8:14 pm
Bydliště: Mosty u jablunkova

Re: Kubota B1220 - Kubík

#37 Nový příspěvek od Majsi »

Zdar lidi tak jsem zjistil že Linhai LH 1630 je úplně jako Kubota B 1620 i vaše 12 jak je to možné.Jen přední světla jsou jiné ale parametry vzhled atd je stejný

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“