Kde koupit Japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#466 Nový příspěvek od oco13 »

Ten snowmobill.com ma bez registrácie nikam nepustil - čo si pomyslíš o predajcovi, čo pred vstupom pýta peňaženku. :-/

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Kde koupit Japonce?

#467 Nový příspěvek od palobobo »

Ladiki: a preto mám činana z navodom na obsluhu , servisnou priručkou a katalogom nahradnych dielov a div sa svete diel ktorý príde označenie sedí z katalógom náhradných dielov . :typek: :typek: :typek: :friends:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#468 Nový příspěvek od ladiki »

oco: mi to funguje.... :-/
Palo...tak z ofiko bych měl také vše....Mám radost, že jsi spokojený :friends:

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Kde koupit Japonce?

#469 Nový příspěvek od palobobo »

ladiki: ked to funguje je každý spokojny problemi nastanu až sa do pototo.... :friends:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#470 Nový příspěvek od ladiki »

tak mi to nedalo a s pánem prodávajícím jsem mluvil. Podle hlasu starý pán...
https://dum.bazos.cz/inzerat/131627569/ ... a-t-22.php
Na traktoru má fi. traktorcentrum štítek stroje. Kupující dostal informaci, že stroj má štítek. Dostal radu, že stačí stroj pojistit. Uzavřel tedy pojistku. A stroj používá na přejezdy po silnicích 3.třídy. To je celá podstata, té, uvedené vyjímky!! Dále byl ujištěn, že stroj je mladý a v bezvadném stavu, tudíž to policie neřeší.... :vztek:
Už vůbec nekomentuji nákupní cenu :-/ To se to pak montují LED světla a majáčky.....připomíná mi to praktiky šmejdů...nechat si na štítek napsat váha, namísto hmotnost jen podtrhuje celou inteligenci....
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#471 Nový příspěvek od Ondras83 »

Nechci obhajovat ani traktor centrum ani prodejce z inzerátu, ale dokud tito kupují, prodejce traktorů prodává.

S tou pojistkou nevím co mám říct - jeden vychcanej, druhej blbej no. My si tady můžeme napsat, že cokoli s tímto mít (nehodu s takovýmto traktorem) a já být poškozený (třeba do mého auta nabourá při vyhrnování sněhu), vždy volat policii.

Traktor Centrum je z HK, to mám 15km a když jsme kupovali, ani jsme tam nebyli.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#472 Nový příspěvek od ladiki »

DAl jsem to sem jako příklad. Jsou to praktiky šmejdů....ať si to každý přebere po svém. A protože to takto inzeruje jen jeden prodejce v ČR, tak ať se to ví, co a jak :tyty:

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Kde koupit Japonce?

#473 Nový příspěvek od kucmar »

Zcela jistě je to záměrné lhaní. V žádném případě to neumožňuje provoz na pozemních komunikacích. Byť s pojistkou. K legálnímu užití je potřeba značka, či povolení k zvláštnímu užití pozemní komunikace. Je tu toho za ty roky už myslím napsáno dost( a pořád se to tu píše dokolečka) :-/ :zly: .

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#474 Nový příspěvek od Ondras83 »

toto povolení dává i skh sebranice, kamos od nich ma iseki i ten papir...je to v podstate naprosto k nicemu :)

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde koupit Japonce?

#475 Nový příspěvek od pepa36 »

Ondras83 píše: úte úno 02, 2021 12:59 pm Nechci obhajovat ani traktor centrum ani prodejce z inzerátu, ale dokud tito kupují, prodejce traktorů prodává.

S tou pojistkou nevím co mám říct - jeden vychcanej, druhej blbej no. My si tady můžeme napsat, že cokoli s tímto mít (nehodu s takovýmto traktorem) a já být poškozený (třeba do mého auta nabourá při vyhrnování sněhu), vždy volat policii.

Traktor Centrum je z HK, to mám 15km a když jsme kupovali, ani jsme tam nebyli.
Plně s tebou souhlasím píše v inzerátu i ofiko distribuce z Japonska je to lhář první třídy, nakupuje pí Polsku jezdí a shání vraky co nejlevněji, polské prodejce znám 3 velcí jsou zrovna moji kamarádi a smějí se mu ze to vůbec kupuje takové vraky. Trošku barvy a Češi to kupují jak blbý. Přesně vím co bude prodávat a v jakém stavu ty stroje jsou klidně vám sem dám fotky co bude na inzerci v top stavu

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#476 Nový příspěvek od ladiki »

No ono je to vidět i na táhlech, co byla původně ve zlatém zinku, jak jsou orezlá. Zbytek nebesky nová, luxusní šedá neorigo Kubota ;-) Kdo měl někdy japonskou krosku, tak ví, že ten jejich zlatý zinek dooost vydrží . Toto pro laika těžké odhalit :-/ A ty štítky v japonštině :vysmech: I ten stojí pár korun v reklamce :321:

Pepo, díky, ale takto nee :tyty:

Dej sem foto Tvých strojů a Tvé ceny.....a ne přes SZ ;-) Kdo se v japoncích trochu orientuje, tak si názor udělá sám. Ještě jsem neviděl prodejce šedého dovozu v baworáku nebo meďáku....proč ne, ale pojďme prosím sedět rovně :ano:

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde koupit Japonce?

#477 Nový příspěvek od pepa36 »

Já už nemám potřebu prodávat traktory, jak jsem psal koníček nad koníčky se v tom pohrabat, prodej Japonců je dnes jedna velká lež, ok je pravda teď čekám na nový LEXUS Rx450 jj Japonci jsou Japonci až na tu čekací dobu 4 měsíce.

PS: zlatý zinek neexistuje ale žlutý ano :)

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#478 Nový příspěvek od ladiki »

pepa36 píše: úte led 26, 2021 8:11 pm Hlavně musíš vědět co kupuješ, kubota ok ale trošku odrbany materiál, za to yanmar tam se na materiálu nešetřilo když srovnám kubotu 20hp a yanmara 20 hp tak yanmar má o 120kg více, jinak co se týče o největší masu materiálu tak je v tom tom hinomoto. Já jsem nikdy s yanmarem neměl problém ale s kubotu docela hodně hlavně s motory, většinou prasklé těsnění pod hlavou. Traktory vozím ale spíše jen pro sebe a pro lidi co si fakt zaslouží top traktor, živí mě něco jiného traktory mám jako koníček, který mě hodně baví. Jinak každý rok si vozím z Japonska kontejner teď mi jeden projede za 14 dní,
Toto jsi nedávno psal ;-) Už jsem to v sobě nějak spláchl ;-) Podle mě jste všichni s šedým dovozem komedianti :321: :) Mimo pár prodejcům a tím párem myslím 2 :ano:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#479 Nový příspěvek od ladiki »

Pepo36....napiš to sem znovu! Hrdino! Proč mažeš co jsi napsal ? Přeji Ti s Lexusem hodně spokojených kilometrů :driver: Ať se Ti daří :ano:

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Kde koupit Japonce?

#480 Nový příspěvek od pepa36 »

ladiki píše: čtv úno 04, 2021 10:35 pm Pepo36....napiš to sem znovu! Hrdino! Proč mažeš co jsi napsal ? Přeji Ti s Lexusem hodně spokojených kilometrů :driver: Ať se Ti daří :ano:
Protože ze jsem zjistil že je lepší se s volem vůbec nebavit.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“