Kde koupit Japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Kde koupit Japonce?

#226 Nový příspěvek od lezgy »

s odstupom casu ....
24konovy sa mi furt vidi slaby aj ked dokazal velkou zasluhou z blata tahat 7,5tonove iveco so zeriavom.... :))
asi fakt len solo dovozcu, je kopa takych co jazdia sami na seba len sa o nich nevie
sa uz budem opakovat....
prekupenej polacine by som sa vyhol, jak som tu uz kdesi spominal, zbytocne vyhodene prachy

nazor som zmenil ked mi raz v banke povedala panicka....
sak realitak robi to co vy ked hlada uver
chodi z banky do banky a hlada najlacnejsiu moznost
naco mu platite proviziu ked toto viete urobit aj sam a aj usetrite "u nas - nemenujem" 450e

skoda ze som vtedy nemal ca 800e viac...mal by som raritku ale 45konovu.... :-/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#227 Nový příspěvek od oco13 »

Lezgy darmo budeš mať aj 100koní ak ich nedokážeš preniesť na podklad. Teraz tu mal V.Šebeň dobrú fotku tak si ju dovolím požičať.
Obrázek
Toto treba skúsiť s japončíkom, ak obstojí ok , beriem :D

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#228 Nový příspěvek od Mira80 »

Myslim, ze vcelku bez problemu se vyskrabe...zatim jsem vzdy vymekl driv ja za volantem nez stroj..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#229 Nový příspěvek od oco13 »

Ano takto nejako to treba skúšať- papierové hodnoty sú sice pekné na oko, ale na skúšanie je lepšia tvrdá realita. :typek: 8) 8)

M&M
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 23, 2020 1:49 pm
Bydliště: Rymařov

Re: Kde koupit Japonce?

#230 Nový příspěvek od M&M »

Dobrý den je tu někdo kdo má zkušenosti se strojem Kubota GL280 a firmou Traktorcentrum děkuji za odpovědi

HMB
Příspěvky: 89
Registrován: stř zář 16, 2020 1:01 pm
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#231 Nový příspěvek od HMB »

Ahoj,

mám v plánu v průběhu zimních měsíců prodat Varinu Global i s vybavením (na valašsku v kopcích se moc nechytá), něco přidat (do 120.000,- Kč) a koupit si traktor Made in Japan. Home made nechci (již jeden máme, ač nesmrtelný stroj, ale příliš velký, bez vývodu na kardan). Když tak pročítám diskuze, tak se pomalu smiřuji s faktem, že místo auta bude v garáži věčně rozkuchaný traktor. Každopádně stroječek bude sloužit na orání, rotavaci, řádkování, ohrňování brambor a samozřejmě pokud nebude porouchaný tak pro radost. Také bych chtěl za traktor pořídit naviják do 4t na přibližování dřeva. Zájem mám o značky Kubotu, Yanmar, výkon 18-23 HP. Určitě něco staršího, co má v sobě co nejméně elektroniky. Nyní si lámu hlavu kde pořídit. Varianty jsou:

Lacina-Traktorservis - dle recenzí best v ČR, drahý (cenově se bohužel nevejdu) vyjde vstříc ohledně náhradních dílů, poradí
Překupník ze Znojma - https://dum.bazos.cz/inzerat/124765106/yanmar-af218.php - seriózní, nebo podvodník?
Překupník z Brna - https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail ... eno=Martin - seriózní, nebo podvodník?
Překupník z Ostravy - https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail ... eno=Martin - zde se mi líbí ty ceny. seriózní, nebo podvodník?
Poláci (Boss, traktormix) - téměř stejně drazí jako češi. Otázka je, zda-li jde s nimi smlouvat. Dle zkušeností uživatelů v tomto vláknu také bezproblémoví prodejci.

Do Ostravy a Brna se v zimních měsících vydám osobně. Nyní prosím o info, jaké máte zkušenosti s těmito prodejci.

Díky moc.

simako
Příspěvky: 146
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:40 pm

Re: Kde koupit Japonce?

#232 Nový příspěvek od simako »

Zdravím.....
Tento problém som vyriešil pred dvoma týždňami. Kúpil som ISEKI 165F od pána Pavlíka z obce Hlubočec u Opavy.
Tie som si lámal hlavu, pre aký minitraktor sa rozhodnúť. Oslovil som i firmu BOSSS v Poľsku, ale nakoľko sa týždeň neozvali, upustil som od nákupu u nich. Na tom to fóre som našiel dobré recenzie na p. Pavlíka, osobne som ho navštívil. Pán Pavlík ma svojimi argumentami presvedčil a aj keď som pôvodne chcel Kubotu, rozhodol som sa pre ISEKI. Pán Pavlík mi zmluvne garantuje 12 mesačnú záruku na celý stroj a robí aj pozáručný servis. Stroj, ktorý som kúpil, je na nerozoznanie od nového stroja. Aj čo sa týka pneumatík. Pevne verím, že som mal šťastnú ruku a budem v budúcnosti spokojný a že keď bude potreba, pán Pavlík podá pomocnú ruku a nesklame.

S pozdravom a prianím šťastnej ruky......

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#233 Nový příspěvek od oco13 »

Simako ako ďaleko to máš k predajcovi? ak by náhodou bol treba servis.

HMB
Příspěvky: 89
Registrován: stř zář 16, 2020 1:01 pm
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#234 Nový příspěvek od HMB »

Na kladné recenze na p. Pavlíka jsem již ve vláknech, které jsem pročítal narazil. Děkuji za tip. Zasílal vám už i nějaké ND, popř. zajišťoval servis?
Ceny a jednání vypadají v pohodě, určitě se tam fyzicky mrknu až pojedu do Ostravy. Žena má v Ostravě babičku, tak pojedeme na návštěvu. Nic méně skrytý důvod "návštěvy" bude traktor :)
Jinak pokud by měl někdo zájem o Vari Global + nějaké to příslušenství, (dvoják pluh vozík ANV 400, nosiče nářadí, pluh, kopu závaží) budu mít k dispozici. Stáří stroje je 4-6 let (musím se mrknout do papírů). Možno vyzkoušet a vidět v Hovězí, 756 01 + dám veškeré info k tomuto stroji.
Až koupím traktorek (pokud do toho něco nevstoupí, třeba že jako minulý rok mi tři dny před vánocemi zdechne lednička, předtím oprava Nissana) tak budu informovat.

HMB
Příspěvky: 89
Registrován: stř zář 16, 2020 1:01 pm
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#235 Nový příspěvek od HMB »

Simako, ještě otázečku. Do toho Bosse jsi psal česky, or in English language?

simako
Příspěvky: 146
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:40 pm

Re: Kde koupit Japonce?

#236 Nový příspěvek od simako »

Zdravím....
Oco 13: 100km jedna strana...
HMB: do BOSS som písal po slovensky a telefonoval poľskoslovenským dialektom. Myslím, že i česky sa dohovoríte.
Náhradné diely som ešte nepotreboval, ale pán Pavlík ma uistil, že zaslať na dobierku, alebo kuriérom nie je problem.
S pozdravom.....

HMB
Příspěvky: 89
Registrován: stř zář 16, 2020 1:01 pm
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#237 Nový příspěvek od HMB »

Ptal jsem se, protože jsem věčný angličtinář začátečník a tudíž bych musel před komunikaci určitě potrénovat. Ale letos tomu přes zimu určitě dám :)
Na těch fotkách od Bosse se ty traktory nádherně lesknou jak je to nalakovaný (nebo přestříkaný). Napadá mne, kde všude se dostane při tom lakování písek pokud to nerozeberou na jednotlivý komponenty, ale asi to dělaj dobře když nejsou žádný závažný reklamace (snad kdosi tu psal že zrníčko písku v guferu).
Od kolegy brácha kupoval před pár rokama zetora. Na fotce nádherně nalakovaný. Když se kolega přijel na stroj fyzicky mrknout tak zjistil, že majitel stroj ani neočistil a přelakoval na blatnících i zaschlý hnůj :)

simako
Příspěvky: 146
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:40 pm

Re: Kde koupit Japonce?

#238 Nový příspěvek od simako »

Zdravím....
U BOSSa, si myslím tie stroje rozoberú, teda plechárinu a tak striekajú. Pri čistení sa môže stať, že ostane nejaká nečistota.
Aj p. Pavlík má stroje, ktoré sú v stave ako ich dovezie a potom v stave po úprave. Ten rozdiel je "Nebe a dudy".
S pozdravom....

peyrak
Příspěvky: 1240
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Kde koupit Japonce?

#239 Nový příspěvek od peyrak »

Na Kubotu doporučuji pana Formánka z HK. Traktor jsme od něj nekupovali, brali jsme jiný stroj, ale traktory jsem tam prolétl křížem krážem a bral bych je všechny. Navíc je to takový člověk a co řekne to platí!

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Kde koupit Japonce?

#240 Nový příspěvek od other-side »

toto:

https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail ... y%20Kubota

??

já je mám na seznamu, rozhodně z japonců vypadají nejlíp

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“