Kde koupit Japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lekyzlos
Příspěvky: 207
Registrován: úte led 14, 2014 2:30 pm
Bydliště: Blansko

Re: Kde koupit Japonce?

#646 Nový příspěvek od lekyzlos »

honzaPP píše: pon bře 22, 2021 11:48 am Tak to Hino už je pryč. Než mě mě korona pustila tak mi ho někdo vyfoukl. Koukal jsem že se další prodává v Opavě.
https://www.sbazar.cz/japonsketraktory/ ... -23-hp-4x4
Máte někdo zkušenost s prodejcem?
Druhé je zas na druhé straně republiky.....a ještě bez DPH.
https://www.sbazar.cz/manaposledni/deta ... -e2304-4x4

Přemýšlím,že ho vezmu i bez nějakého velkého zkoušení. Protože v mém rozpočtu nic silnějšího neseženu, ani moc nevím co na tom kontrolovat......jestli někde sákne olej.....na všechno mi prodejce může říct: Pane za tyhle peníze.....a vlastně by měl pravdu,ne? 😂
A vše ostatní předpokládám bude funkční nebo mi snad prodejce sdělí po telefonu......Už bych chtěl vrčet po zahradě a připravovat se na brambory .....

j.kubce zkusím kontaktovat,ale co jsem viděl u něj ve vlákně je s Hinem spokojený a tahá s tím v hrozném pekle 😂 to u mě budeme jezdit jen po pěkné rovince.
Odkaz už nefunguje ale na Sbazaru poměrně hodně inzeruje dovozce Cronimo v Ludgeřovicích, předpokládám že je to on. Sám jsem tam kupoval 2. Kubotu a aktuálně Yanmar KE3. Majitel je poměrně svérázný. Výběr celkem mají. Prodává ale v naprosté většině jsou stoje nerepasované a bez servisu. Ale obvykle provozuschopné. Záruky žádné nedává. Nebo o tom nevím. Kupovat se tam dá, ale je potřeba traktor pořádně zkontrolovat a prolést. Myslím že se občas i nechá trochu usmlouvat na ceně. Pokud tam pojedeš, buď to chce mít trochu zkušenosti, nebo někoho kdo to zkontrolavat umí. V ČR má ale aktuálně nejlepší ceny a i celkem výběr. Doporučuji, ale je třeba obezřetnosti.

honzaPP
Příspěvky: 639
Registrován: sob bře 13, 2021 11:17 pm
Bydliště: HK nebo Rychnovsko

Re: Kde koupit Japonce?

#647 Nový příspěvek od honzaPP »

lekyzlos píše: stř dub 14, 2021 8:58 pm
honzaPP píše: pon bře 22, 2021 11:48 am Tak to Hino už je pryč. Než mě mě korona pustila tak mi ho někdo vyfoukl. Koukal jsem že se další prodává v Opavě.
https://www.sbazar.cz/japonsketraktory/ ... -23-hp-4x4
Máte někdo zkušenost s prodejcem?
Druhé je zas na druhé straně republiky.....a ještě bez DPH.
https://www.sbazar.cz/manaposledni/deta ... -e2304-4x4

Přemýšlím,že ho vezmu i bez nějakého velkého zkoušení. Protože v mém rozpočtu nic silnějšího neseženu, ani moc nevím co na tom kontrolovat......jestli někde sákne olej.....na všechno mi prodejce může říct: Pane za tyhle peníze.....a vlastně by měl pravdu,ne? 😂
A vše ostatní předpokládám bude funkční nebo mi snad prodejce sdělí po telefonu......Už bych chtěl vrčet po zahradě a připravovat se na brambory .....

j.kubce zkusím kontaktovat,ale co jsem viděl u něj ve vlákně je s Hinem spokojený a tahá s tím v hrozném pekle 😂 to u mě budeme jezdit jen po pěkné rovince.
Odkaz už nefunguje ale na Sbazaru poměrně hodně inzeruje dovozce Cronimo v Ludgeřovicích, předpokládám že je to on. Sám jsem tam kupoval 2. Kubotu a aktuálně Yanmar KE3. Majitel je poměrně svérázný. Výběr celkem mají. Prodává ale v naprosté většině jsou stoje nerepasované a bez servisu. Ale obvykle provozuschopné. Záruky žádné nedává. Nebo o tom nevím. Kupovat se tam dá, ale je potřeba traktor pořádně zkontrolovat a prolést. Myslím že se občas i nechá trochu usmlouvat na ceně. Pokud tam pojedeš, buď to chce mít trochu zkušenosti, nebo někoho kdo to zkontrolavat umí. V ČR má ale aktuálně nejlepší ceny a i celkem výběr. Doporučuji, ale je třeba obezřetnosti.
Ahoj lekyzlos, díky za informaci o prodejci. Samozřejmě už jsem na jejich inzeráty taky koukal a taky se tam chystám zajet. Teď mám koukám ještě na jednoho projdece z Pehlřimova. Traktory vypadají minimálně přejeté tempem a sem tam něco nastříkané :D
https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail ... 9&jmeno=sk
Kupovali jste tam někdo něco?

Díky,
Honza
Hinomoto N249

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#648 Nový příspěvek od oco13 »

Mám od neho mulčovač za štvorkolku Cronimo 18Hp. Chlap je svojrázna povaha , ale mašine nemám čo vytknúť.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#649 Nový příspěvek od oco13 »


Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14519
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Kde koupit Japonce?

#650 Nový příspěvek od DanculSK »

.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Zvedy
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 07, 2010 9:17 pm
Bydliště: Turiec

Re: Kde koupit Japonce?

#651 Nový příspěvek od Zvedy »

Oco13 ty kokos ten traktor som na posledy videl v roku 2004 ked to u nas v jednom zahradnictve predavali. Je to cinan este aj prospekt by som mal mat. Predavali to vtedy na orave. mi sme v roku 2006 kupili vyzsiu radu 25 konoveho cinana odtial. Obrázek
Mať tak pole lán na ňom na traktore byt sám ako kráľ

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kde koupit Japonce?

#652 Nový příspěvek od pietrobs »

No chudak clovek co tomuto spekulantovy naleti na toto.Ze japonsky traktor.A este za 4000??...ja niekedy zasnem ake sumy si dokazu ludia pytat za vselijake haraburdy na bazosi!.Nedal by som mu za to ani 2000e...ktovie aky cena bola za novy ked to kupoval?

Uživatelský avatar
Zvedy
Příspěvky: 149
Registrován: čtv led 07, 2010 9:17 pm
Bydliště: Turiec

Re: Kde koupit Japonce?

#653 Nový příspěvek od Zvedy »

pietrobs píše: pát kvě 07, 2021 6:02 pm Pietrobs ak si dobre pametam tak cena bola v roku 2004 2005 bola od 145 tisis do 180 tisis slovenskych korun . No nie som si ist ci to bolo bez dph alebo s dph :(
Mať tak pole lán na ňom na traktore byt sám ako kráľ

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kde koupit Japonce?

#654 Nový příspěvek od pietrobs »

No ako hovorim...140tis novy a teraz zodraty stary crep na ktory zrejme ani nebude jednoduche zohnat nahradne diely ide predavat za 120tis?..no mam dost.Ako pisem..chudak clovek co mu na toto skoci..dufam ze ich bude co najmenej.

Bromajzl
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 18, 2021 7:52 pm
Bydliště: Říčany

Re: Kde koupit Japonce?

#655 Nový příspěvek od Bromajzl »

Ahoj, máte někdo nejlépe osobní zkušenosti s Traktorcentrum.cz z HK ?

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#656 Nový příspěvek od oco13 »

Viem, že budem zdrbaný ale hladanie poriadne nefunguje a niekto tu spomínal, že u nejakého predajcu boli aj japonské traktory na diely. Skúšam nájsť japončíka bez motora.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Kde koupit Japonce?

#657 Nový příspěvek od DYK »

práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Kde koupit Japonce?

#658 Nový příspěvek od mastnacek »

Muj oblibenec youtuber myslim vloni poridil Yanmar FX 175 a uz ho prodava
https://www.youtube.com/watch?v=GGumBgzOlmE

Ted poridil nejakyho novyho cinana
https://www.youtube.com/watch?v=doHK_a2EBEI

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kde koupit Japonce?

#659 Nový příspěvek od pietrobs »

A co poviete na toho cinana?..som zvedavy..

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#660 Nový příspěvek od ladiki »

ten oblíbený ukrajinec, všechna čest, koupil na poprvý špatně...každý, kdo koupí malý stroj a při nejbližšší příležitosti ho rozšíří a dotíží, koupil, proto, že neznal, nevěděl, neměl zkušenosti.....ikdyž ten pán z Ukrajiny je solidní fachman, kupovat stroje dlé mého moc neumí........uvidíme časem....... :)

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“