Kde koupit Japonce?

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kde koupit Japonce?

#511 Nový příspěvek od ladiki »

Oco...tak jinak, je to brandovaná Kubota....to si tak u Hitashi jednou řeknou: "Co ještě nemáme?" Malý traktor! Mrknou po souostroví, zajdou na saké s borcama z Kuboty a na pár těchto strojů dají své logo na masku, volant....a někdy uberou třeba bispeed....Něco jako odávky Opel a Renault ;-) :friends:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15786
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#512 Nový příspěvek od oco13 »

Aha jasné , už chápem 8)

vfisch2202
Příspěvky: 441
Registrován: úte led 09, 2018 9:02 am
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#513 Nový příspěvek od vfisch2202 »

No oco na to, že sliediš po nete si mohol to Hitachi identifikovať ako Kubotu GB150 :friends: . Vidno na prvý pohľad. :D
Tu sa dá niečo popozerať: https://tractors.fandom.com/wiki/Hitachi_Tierra
A je to zasa chuťovka z Novej Bane. Pred tromi rokmi stala Aste 4300,- a teraz takmer o dvadsať rokov mladší taká istá cena. :)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15786
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#514 Nový příspěvek od oco13 »

Mohol aj nemohol - ja som rozmýšlal smerom, že Hitachi robí elektroniku, tak prečo je jeho meno na traktore. Neviem či by som si kúpil pračku BMW. :-/
A k tej ASTE - písal som, že slovenskí dovozcovia masívne zlacňujú, opak sú sukromníci. Tam si každý myslí že doma má zlaté tela. :obchod:
Akurát ako tiež už som poznamenal chýbajú mi traktory aj s traktorovým výkonom 35+ Hp. :hm:

vfisch2202
Příspěvky: 441
Registrován: úte led 09, 2018 9:02 am
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit Japonce?

#515 Nový příspěvek od vfisch2202 »

To je dobre, že zlacňujú - rozširuje sa nám výber :) . Pre mňa iba teoreticky. Pred mesiacom som kúpil Kubotku. Ale do budúcne, keby že niečo väčšie ???
Tí súkromníci majú drahšie - ale keď niekto porobí čo treba -nová elektroinštalácia, popretesňuje, doplní svetlá, dodá závažia a urobí záves na vlečku nejaký pekný (napr. ako Petr Bříza vo vlákne) tak je jasné, že cena stúpne. Nemyslím tým "súkromníkov - priekupníkov".
Ja len dúfam, že budú voziť ešte novšie traktoríky. 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15786
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#516 Nový příspěvek od oco13 »

vfisch2202 píše: ned úno 28, 2021 12:58 pm - ale keď niekto porobí
čím viac práce, energie a peňazí dáš do traktora tým viac ho posúvaš do roviny nepredajného exota. Bola tu nedavno V3S do šrobika zrepasovaná za 60T eur- to môže len snívať, rovnako ako domadely za 3 - 5t eur :hm: bez šance. Každý si radšej kúpi aj nejmenšieho japonca bez predku ako domadel 4x4 - lebo továrenská výroba, lebo PTO.

ibanez5
Příspěvky: 1586
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Kde koupit Japonce?

#517 Nový příspěvek od ibanez5 »

Zdravím Chlapi dáte mi sem link, kde jsou roky vyroby japonských traktorů... M8m zájem o nějakého Japončíka , ale bez předku. Ted mám Z25 K a je pro mě zbytečně velký, tak se poohlížím po něčem takovým. Pokud někdo vlastníte Japonce bez předku, tak klidně pište zkušenosti, třeba do sz. Ořu jednoradličákem, převoz dřeva kolem baráku...Ještě dodám , že bych chtěl něco výkonově kolem 17 koní a výš...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

JardaCNC
Příspěvky: 2356
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Kde koupit Japonce?

#518 Nový příspěvek od JardaCNC »


Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15786
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kde koupit Japonce?

#519 Nový příspěvek od oco13 »

Ak sa namýlim tak Tractordata.com

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Kde koupit Japonce?

#520 Nový příspěvek od cenda.t »

Zkus kouknout na Vladimírovu Kubotu 8) :friends: Vláďa je taková naše studnice co se týče japonce bez předku... Samozřejmě i Ladiki, JardaCNC.... a samozřejmě mnozí a mnozí další.... (omlouvám se dalším, které jsem nejmenoval... :friends: )

ibanez5
Příspěvky: 1586
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Kde koupit Japonce?

#521 Nový příspěvek od ibanez5 »

Díky vlákna občas sleduju, ale mám pocit že Vladimír tu má asi jediný Japonce bez předku? :-/
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Kde koupit Japonce?

#522 Nový příspěvek od palobobo »

Zase pokial si zvyknuty na z25 tak dajaky japoncik 17hp bez predku ti bude asi slaby. :tyty:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Kde koupit Japonce?

#523 Nový příspěvek od DYK »

ibanez5 píše: ned úno 28, 2021 7:29 pm Díky vlákna občas sleduju, ale mám pocit že Vladimír tu má asi jediný Japonce bez předku? :-/
A já dodám - protože má rozum a nepotřebuje ho stejně, jako polovina z majitelů. Jen by to nebylo IN mít traktor bez předku.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: Kde koupit Japonce?

#524 Nový příspěvek od palobobo »

Dyk: nemyslim si mam 35hp sice cinana ale vo vela pripadoch by som nepotiahol, nevysiel, nepresiel.... bez predneho nahodu.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Kde koupit Japonce?

#525 Nový příspěvek od DYK »

Nemyslíš si co? Že tady nejsou jedinci, kteří by předek vlastně ani nepotřebovali?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“