Solis

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: Solis

#76 Nový příspěvek od Jozka »

Vypadá to, že nás prodejce skutečně opustil. Aspoň na popud některých z fóra smazal úsměvné hodnocení majitelů nových traktorů Solis.
Teď má na stránkách uvedeno, že loni byly na výstavě v Itálii představeny nové modely Solisů. Mohl by se vrátit a představit nám je.

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Solis

#77 Nový příspěvek od other-side »

asi je pro něj důležitější zabývat se skutečným prodejem, než nějakou zdejší osvětou

radekvi
Příspěvky: 41
Registrován: pon úno 23, 2009 8:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Solis

#78 Nový příspěvek od radekvi »

zdravim, byl jsem se podivat na solise 90 a projet ji a dost me uchvatila. Premyslim o ni .Dostal jsem od pana prodejce cislo na pana, ktery ho ma tak se mu chystam zavolat a uvidim. Udivil me vykon motoru. popripade vite nekdo o neco vic nez ja? dekuji

Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: Solis

#79 Nový příspěvek od Jozka »

radekvi píše:zdravim, byl jsem se podivat na solise 90 a projet ji a dost me uchvatila. Premyslim o ni .Dostal jsem od pana prodejce cislo na pana, ktery ho ma tak se mu chystam zavolat a uvidim. Udivil me vykon motoru. popripade vite nekdo o neco vic nez ja? dekuji
Uvidíš, co ti řekne majitel, který traktor používá.. Přečti si celé vlákno. Mně nejvice vadil malý rejd a nízká světlá výška.

radekvi
Příspěvky: 41
Registrován: pon úno 23, 2009 8:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Solis

#80 Nový příspěvek od radekvi »

Jozka píše:
radekvi píše:zdravim, byl jsem se podivat na solise 90 a projet ji a dost me uchvatila. Premyslim o ni .Dostal jsem od pana prodejce cislo na pana, ktery ho ma tak se mu chystam zavolat a uvidim. Udivil me vykon motoru. popripade vite nekdo o neco vic nez ja? dekuji
Uvidíš, co ti řekne majitel, který traktor používá.. Přečti si celé vlákno. Mně nejvice vadil malý rejd a nízká světlá výška.

vlakno jsem cetl cele a dokonce mluvil s panem Solisem.cz . Ten rejd jde opravdu seridit .Ja jel s celnakem a rejd opravdu jak u jineho. uvidim az panovi zavolam a dam vedet. Chtel jsem 7341 ale solis 90 je podle mne lepsi ,ikdyz mam rad zetor .Strasne se mi libilo razeni a reverz a hlavne pekne tahl od spoda.

Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: Solis

#81 Nový příspěvek od Jozka »

radekvi: Tak co, už je nový Solis na dvoře?

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Solis

#82 Nový příspěvek od other-side »

http://www.snowmobil.com/Small-tractors ... ::991.html

pro inspiraci, takové o dost levnější než ve zdejším kraji

Uživatelský avatar
Jozka
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 14, 2007 10:10 pm
Bydliště: ValMez okolí

Re: Solis

#83 Nový příspěvek od Jozka »

Nemá někdo Solis 50? Nebo uvažoval někdo o něm jako alternativně k čínským Foton, Chery 504?

nabocklish
Příspěvky: 1891
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Solis

#84 Nový příspěvek od nabocklish »

novinka od Solis http://solistraktor.cz/modely-traktoru/solis-75n/
Myslím, že je to buď kopie nebo licence New Holland TN75V, což je dá se říct legenda mezi viničními traktory. Pokud bude cena pod 600 je to rozhodně zajímavá alternativa :)

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: Solis

#85 Nový příspěvek od romek007 »

Prosim kdo vlastni Solise at napise do zpravy telefonni kontak rad bych se poinformoval jak slouzi v provozu. Diky

pobuk
Příspěvky: 138
Registrován: stř srp 13, 2014 8:31 pm
Bydliště: pribram

Re: Solis

#86 Nový příspěvek od pobuk »

Tak už někdo napsal nějakou zkušenost se Solisem?

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: Solis

#87 Nový příspěvek od romek007 »

Byl jsem se divat na nove Ursuse a libi se mi vic a je zatim cenove a vybavove muj favorit.

Uživatelský avatar
romek007
Příspěvky: 231
Registrován: ned říj 27, 2013 6:11 pm
Bydliště: Třinec

Re: Solis

#88 Nový příspěvek od romek007 »

Soused koupil Solis 75

Žebrák
Příspěvky: 426
Registrován: čtv úno 05, 2009 8:07 am
Bydliště: žebrák

Re: Solis

#89 Nový příspěvek od Žebrák »

Ahoj všem,mám Solise 26 po roce provozu,najeto víc jak 50mth a zatím vše bez problému.Léto jezdí se 180 cm vertikálním mulčovačem,teď má čelní radlici na sníh a čekáme na nějaké sněžení!
Janka Radotín, Trusty Bentley JAP London, Tj-6,5-1,Tj-5, PF-62, ŽtM-107-H-2, Zetor 15, Deutz D25, Traktorbagr Predátor a další...

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Solis

#90 Nový příspěvek od ladiki »

Hoja Žebráku, můžeš se prosím trochu více rozepsat o té 26? Nějaké úpravy, detaily, něco......Ten motor je opravdu Mitsu nebo jen vyroben v licenci? Filtry sháníš v mototechně? Nějaké dotížení? Moc díky za info. Foto by bylo taky dobré. Děkuju.....

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“