chytrá knížka Kubota L2201DT

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
glevan
Příspěvky: 69
Registrován: ned pro 30, 2007 4:26 pm
Bydliště: Jihomoravský kraj

chytrá knížka Kubota L2201DT

#1 Nový příspěvek od glevan »

Zdar stal jsem se majitelem KUboty L2201DT a pomalu ji dávám dohromady. Mám za sebou výměnu všech filtrů a olejů , promazání všech pohyblivých částí. Ve výrobě je ochranný rám a ted mě po opravě vymlácených čepů přední nápravy čeká přetěsnění této nápravy. Po výměně oleje totiž samozřejmě začal prolínat olej. Sice to není až tak moc , ale stejně mě to štve a rád bych to odstranil. Nemáte někdo náhodou chztrou knížku s podrobným rozkreslením jednotlivých dílů???? Kdzbz jste ji někdo vlastnil , byl bych vděčný za oskenování stránek týkající se té přední nápravy......

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#2 Nový příspěvek od kucmar »

A kdyby někdo opravdu měl, tak se hlásím taky :red: .

Uživatelský avatar
oscar
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 27, 2007 11:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#3 Nový příspěvek od oscar »

já též jsem taky majitelem tohoto stroje :driver: :pohar:

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#4 Nový příspěvek od pepa36 »

dá se stáhnout na netu ale kde to jsem už zapoměl :-/

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#5 Nový příspěvek od kucmar »

Nemáte někdo náhodou, nebo nevíte o někom kdo má, přípravu, popř. čelní nakladač? Jedná se mi o typy L 1802, L 2002, L 2202, L 2402.
Chtěl bych nahodit třísekční rozvaděč a potřebuju zjistit, kde se dá napíchnout přívod oleje a vracečka. Kdyby někdo o něčem věděl, dejte prosím info. Dík.

Uživatelský avatar
oscar
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 27, 2007 11:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#6 Nový příspěvek od oscar »

Ahoj tak co má nškdo tu chytrou knížku nebo vebovku kde se to dá stáhnout? Díky

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#7 Nový příspěvek od kucmar »

Oscar- Glevan
Tož chlapi, budem si muset poradit aj bez tych manuálů :typek: . Napiště zkušenosti s L-kovým typem. Z mé strany zatím plná spokojenost, ikdyž mě začímá jedna malá záležitost znepokojovat. Sice nic zásadního, ale přece jenom( asi vím kde je problém, takže v rámci běžné údržby pořeším).
Dejte zkušenosti s tímhle strojem :friends: .

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#8 Nový příspěvek od pepa36 »

co tě čeká za opravu napiš nějak je tu ticho asi se nikomu nic nekazí a nesere jak v jiných tematech tam to žije

glevan
Příspěvky: 69
Registrován: ned pro 30, 2007 4:26 pm
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#9 Nový příspěvek od glevan »

Mrkni tady na ty odkayz , probírají se tady ty manuály. Já toho prolezl dost , ale přesně na náš typ jsem nenašel.Někde jsem četl , že ten náě stroj se taky značil pro ameriku L245DT. Když vybereš ale podobný typ tak jsou ty manuály hodně podobný.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=38603
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 3&p=567009

Já mám za sebou kompletní výměny náplní , filtrů , promazání. Výměnu předního osvětlení , narval jsem tam do původních parabol H4 , at to svítí . Opravu vůle řízení , vymlácený futra přední nápravy a přetěsnění přední nápravy. Výměna sedačky , ta původní byla katastrofa , namontoval jsem sedadlo z fábie . Dále mám připravený držáky , na kterých bude přidělaný padací ochranný rám. Na něm bude namontováno zadní osvětlení a přidám přídavný přední světla , co se mě tady válí. Do toho rámu chci napasovat ještě držák pily, kanystru a dalšího příslušenství do lesa. O víkendu doufám bude hotovej novej nerez výfuk. Jinak jsem s tím ale moc nepohnul , myslel jsem si že budu o dost dál. Jenže jsem byl nějakej chrabrus, nedělal jsem nic a ted s kamošem finišujeme konečně štěpkovač ....
Jinak zatím naprostá spokojenost. Jen by to mohlo být krapet rychlejší. Byl jsem zvyklej jezdit poprázdnu krapet svižněji......

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#10 Nový příspěvek od pepa36 »

tak já jsem koupil docela slušný stroj, myslel jsem si že mi blbné řazení ale měl jsem zvedlý nakladač a v převodovce bylo malo oleje tak to trochu cukalo olej jsem dolil a vše funguje jak má, dneska jsem uděla ještě vývo na sklápění vlečky a elektryku a hurá na cestu a do lesa

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#11 Nový příspěvek od kucmar »

Mám jej asi něco málo přes jeden rok a najeto přes 100 mth. Kromě výměny všech náplní a filtrů není žádný problém. Jediné co mě trochu znervózňuje je to, že v některých polohách při zvedání ramen to jaksi chrčí. Ikdyž to není nic výrazného, přece jenom mi to vadí. Každopádně po funkční stránce není žádný problém.
Ještě jsem přemýšlel nad tím, že zkusím vyměnit olej v převodovce i s filtrem( třeba to dělá zanesený filtr- menší průtok). Aspoň převodovku znovu vyčistím od toho sajrajtu, co tam byl předtím. Při té příležitosti udělám olej v motoru, v zadních portálech( jsem ještě nedělal :pohlavek: ), v přední nápravě a prostě běžnou údržbu, jak se pro traktor patří.

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#12 Nový příspěvek od pepa36 »

kucmar dej si pozor jaký tam máš filtr, musí ti sedět prutok a mikrometry

Uživatelský avatar
oscar
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 27, 2007 11:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#13 Nový příspěvek od oscar »

Ahoj chlapi nevíte náhodou jestli u L 2201 je někde olej. filtr k hydraulice? a když tak kdee ho mám hledat . Díky

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#14 Nový příspěvek od kucmar »

oscar píše:Ahoj chlapi nevíte náhodou jestli u L 2201 je někde olej. filtr k hydraulice? a když tak kdee ho mám hledat . Díky
Když si odděláš na pravé straně boční kryt, uvidíš olejové čerpadlo a vedle něj je olejový filtr k hydraulice. Je jakoby postavený, se závitem dole. Jde vidět i z vrchu( je mezi nádrží a tou přetlakovou nádobkou od chladiče).

Uživatelský avatar
oscar
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 27, 2007 11:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: chytrá knížka Kubota L2201DT

#15 Nový příspěvek od oscar »

já to tam nemám , já mám od olejového čerpadla jenom trubky , které jdou přímo k převodovce.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“