Mitsubishi MTE 2000D,problém s přední nápravou

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pepa56
Příspěvky: 69
Registrován: ned říj 26, 2008 2:03 pm
Bydliště: Kladno

Re: Mitsubishi MTE 2000D,problém s přední nápravou

#46 Nový příspěvek od Pepa56 »

Zdravím vespolek, dovolím si navázat na problém se spojkou. Mám hned dva traktory Mitsubishi- MT2801 ten mám už 17 měsíců a MT3201 mám 2 měsíce. Když mi u 3201 přestala vystavovat spojka, tak jsem o dva závity zkrátil táhlo a bylo to dobré. Pak asi měsíc traktor stál a problém se opakoval . Další zkrácení už nepomohlo, ale na plazivou rychlost řadit šlo. Snad tam jsou synchrony, protože při řazení bez spojky se traktor pohne ještě dříve, než se zuby zasunou. Pak jsem zjistil, že mi spojka vypíná v polovině a jak jde pedál dál, tak se znova zapne. Chce to citlivě hledat správné místo-není to ale žádné pohodlí ani jistota ! Půlit se mi to nechce, nedělá to také přilepená lamela? Omlouvám se předem zdejším mazákům, že se ptám jako nováček. Plánuji podat do vašeho klubu přihlášku s novými řešeními, ale teď ještě nestíhám.

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Mitsubishi MTE 2000D,problém s přední nápravou

#47 Nový příspěvek od mufik »

Vyměnil jsem přítlačák i ložisko za nové, lamelu nechal znovu obložit a spojka chodila jak víno.Ještě měním těsnění pod hlavou, nechal jsem zrovna udělat ventily, startér a bude nová elektrika.Do konce roku to snad dodělám.Rozpůlení tě asi nemine.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
Pepa56
Příspěvky: 69
Registrován: ned říj 26, 2008 2:03 pm
Bydliště: Kladno

Re: Mitsubishi MTE 2000D,problém s přední nápravou

#48 Nový příspěvek od Pepa56 »

Tak jsem to rozpůlil a moudrý z toho nejsem. Podívej se, prosím, na mé vlákno Mitsubishi MT2801 a 3201. Jestli to máš stejné, prosím o radu, jak jsi to vyřešil.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“