Malotraktor YTO 304

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
david69
Příspěvky: 84
Registrován: pát led 07, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Malotraktor YTO 304

#16 Nový příspěvek od david69 »

já jsem u Kamenice nad Lipou, to je napůl mezi Pelhřimovem a Jindř. Hradcem

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Malotraktor YTO 304

#17 Nový příspěvek od DYK »

Tak to jsi dál, než jsem čekal. No a jak je to teda s tím žhavením a kompresorem, máš? Jestli ne, proč? Nebo jsem špatně četl stránky YTO?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

david69
Příspěvky: 84
Registrován: pát led 07, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Malotraktor YTO 304

#18 Nový příspěvek od david69 »

četl jsi dobře, ale ne všechno co tam píše, je ok. ten můj zkrátka nemá ani kompresor, ani dekompresor, ani to žhavení (ostatně je to původně pro UK, tak na co tam žhavení ...). Soused co servisuje traktory, tak povídal, že viděl Yto s dekompresorem, ale na mě se nedostalo.
sorry, fotky někdy později.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Malotraktor YTO 304

#19 Nový příspěvek od DYK »

V pohodě, fotky nespěchají. Udivuje mne, jak klidně bereš to, že na traktoru není to co je napsaný v popisu. Ten popis je většinou jedna a jediná možnost, kde si člověk může udělat obrázek o stroji aniž by cestoval a když si podle popisu vybere ten který stroj očekává, že tam bude vše, co si doma nastudoval. Je mi jedno odkud ten stroj je. Jestli z UK nebo UKrajiny. Čekám, že tam prostě bude to, co se deklaruje. Já se na tebe nijak neutrhuji neposmívám a cokoli jiného, ale přiznám se, že tímto já toho Kupku nepovažuji za solidního. Vždyť si to vem, zrovna kvůli tomu vzduchu se někdo rozhodne, že ho teda koupí a nakonec zjistí, že nepoupí. Tak se na mě nezlob a ať ti slouží.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

karlik.t
Příspěvky: 161
Registrován: ned dub 05, 2009 12:43 pm
Bydliště: Karviná

Re: Malotraktor YTO 304

#20 Nový příspěvek od karlik.t »

Zdar
Já mám taky čínana Ale DF304 mam ho 2 rok a ok až na nějake mouchy
Mně by zajímalo přesnej typ motoru - označení na štítku a Výrobce. Jinak mnoho klidných mth

A na doplnění mně po prvních 5 mth upadly šrouby co držely výfuk, tak jsem tam dal imbusy. Bylo to tím že mám euro 3 v emisích tak mám asi metrový komím a proto to utrhl.

Z pozdravem Karlos

david69
Příspěvky: 84
Registrován: pát led 07, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Malotraktor YTO 304

#21 Nový příspěvek od david69 »

DYK píše:Udivuje mne, jak klidně bereš to, že na traktoru není to co je napsaný v popisu. Ten popis je většinou jedna a jediná možnost, kde si člověk může udělat obrázek o stroji aniž by cestoval a když si podle popisu vybere ten který stroj očekává, že tam bude vše, co si doma nastudoval. , co se deklaruje. ..... Tak se na mě nezlob a ať ti slouží.
Díky za přání.
K webu: já jsem si traktor předem prolezl, takže jsem věděl, co má a co ne. Těžko se rozhodovat podle webu ...
Jediný, co mi uteklo, byla ta zásuvka :(
Jak bude trochu času, tak udělám fotky i toho štítku na motoru s rozsypaným čajem.

venda 007
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 29, 2011 5:59 pm

Re: Malotraktor YTO 304

#22 Nový příspěvek od venda 007 »

Zdrávím, mám yto 304. Dekompresor na ní je, co se týká kompresoru ten se přikoupit.Též jsem si nevšiml, že nemá zásuvku na osvětlení vleku ale držák tam je. Staruje -12 bez použití dekompresoru.

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Malotraktor YTO 304

#23 Nový příspěvek od honzauta »

Tak pánové vlastnící YTO, pochlubte se jak Vám traktory makají, co se Vám líbí či nelíbí, atd..

ZETOR 3011
Příspěvky: 96
Registrován: sob úno 02, 2008 7:16 pm

Re: Malotraktor YTO 304

#24 Nový příspěvek od ZETOR 3011 »

Půl sezony za náma a žádné zkušenosti ani fotky nepřibyly.Prosím Vás dejte se dotoho. Dík

david69
Příspěvky: 84
Registrován: pát led 07, 2011 8:34 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Re: Malotraktor YTO 304

#25 Nový příspěvek od david69 »

ZETOR 3011 píše:Půl sezony za náma a žádné zkušenosti ani fotky nepřibyly.Prosím Vás dejte se dotoho. Dík
Traktor mám od prosince, po 7 měsících provozu bez problémů, dělám jen běžnou údržbu.
V červnu sklizeno seno z 5ha (seč, 3xobrátit, nahrnout, svézt balíky), posečeny nedopasky z 2ha pastviny. Jinak se teď traktor nepředře, semtam pro něco dojedu.

Graman
Příspěvky: 89
Registrován: pát zář 13, 2013 7:33 pm
Bydliště: Veľké Kostoľany

Re: Malotraktor YTO 304

#26 Nový příspěvek od Graman »

Březíček píše:Uvažuji o koupi továrního malotraktoru s SPZ. Byl sem se kuknút na probíhajícím veletrhu v Brně. Moc pěkných traktůrků tam bylo, jenomže každý si chválí svoje ( a ti druzí mají vraky). Tak nevím, jestli KUBOTU, KIOTI, MAHINDRU nebo YTO. Nejvíc se mi zamlouvá YTO 304. Je i cenově dostupnější. Nemáte někdo skušenosti s tímto malotraktorem? S názory typu - tento traktor bych si nekupoval, je to čína atd. - moc nesouhlasím. Dám spíš na názor člověka, který tento traktor vlastní a má sním nějaké skušenosti. Díky za případné rady a připomínky :friends:
http://www.yto.cz/
Mám na slovensku známeho je z Vígľaša pri Zvolene je výhradný dovozca Iseki a Jinma a eše niečo iného. Veľkou výhodou je že na všetko má náhradné diely a záručný a pozáručný servis. Ak by si chcel Kubotu ok len cena je niekde inde než u týchto značiek ale aj na to máme páky. Brat robil 10 rokov hlavného mechanika pre slovensko v rámci Kuboty pre firmu Šupa. Inak dá sa kúpiť solídny aj straší traktorík. Ak by si mal záujem odpíš ja ti niečo viem zohnať aj so zárukou a staršie.

Uživatelský avatar
neboferus
Příspěvky: 805
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:20 am
Bydliště: poprad

Re: Malotraktor YTO 304

#27 Nový příspěvek od neboferus »

Graman píše:
Březíček píše:Uvažuji o koupi továrního malotraktoru s SPZ. Byl sem se kuknút na probíhajícím veletrhu v Brně. Moc pěkných traktůrků tam bylo, jenomže každý si chválí svoje ( a ti druzí mají vraky). Tak nevím, jestli KUBOTU, KIOTI, MAHINDRU nebo YTO. Nejvíc se mi zamlouvá YTO 304. Je i cenově dostupnější. Nemáte někdo skušenosti s tímto malotraktorem? S názory typu - tento traktor bych si nekupoval, je to čína atd. - moc nesouhlasím. Dám spíš na názor člověka, který tento traktor vlastní a má sním nějaké skušenosti. Díky za případné rady a připomínky :friends:
http://www.yto.cz/
Mám na slovensku známeho je z Vígľaša pri Zvolene je výhradný dovozca Iseki a Jinma a eše niečo iného. Veľkou výhodou je že na všetko má náhradné diely a záručný a pozáručný servis. Ak by si chcel Kubotu ok len cena je niekde inde než u týchto značiek ale aj na to máme páky. Brat robil 10 rokov hlavného mechanika pre slovensko v rámci Kuboty pre firmu Šupa. Inak dá sa kúpiť solídny aj straší traktorík. Ak by si mal záujem odpíš ja ti niečo viem zohnať aj so zárukou a staršie.
Snaha sa ceni,ale meskas 3,5 roka :smich:

Graman
Příspěvky: 89
Registrován: pát zář 13, 2013 7:33 pm
Bydliště: Veľké Kostoľany

Re: Malotraktor YTO 304

#28 Nový příspěvek od Graman »

neboferus píše:
Graman píše:
Březíček píše:Uvažuji o koupi továrního malotraktoru s SPZ. Byl sem se kuknút na probíhajícím veletrhu v Brně. Moc pěkných traktůrků tam bylo, jenomže každý si chválí svoje ( a ti druzí mají vraky). Tak nevím, jestli KUBOTU, KIOTI, MAHINDRU nebo YTO. Nejvíc se mi zamlouvá YTO 304. Je i cenově dostupnější. Nemáte někdo skušenosti s tímto malotraktorem? S názory typu - tento traktor bych si nekupoval, je to čína atd. - moc nesouhlasím. Dám spíš na názor člověka, který tento traktor vlastní a má sním nějaké skušenosti. Díky za případné rady a připomínky :friends:
http://www.yto.cz/
Mám na slovensku známeho je z Vígľaša pri Zvolene je výhradný dovozca Iseki a Jinma a eše niečo iného. Veľkou výhodou je že na všetko má náhradné diely a záručný a pozáručný servis. Ak by si chcel Kubotu ok len cena je niekde inde než u týchto značiek ale aj na to máme páky. Brat robil 10 rokov hlavného mechanika pre slovensko v rámci Kuboty pre firmu Šupa. Inak dá sa kúpiť solídny aj straší traktorík. Ak by si mal záujem odpíš ja ti niečo viem zohnať aj so zárukou a staršie.
Snaha sa ceni,ale meskas 3,5 roka :smich:
Aha som nepoyrel dátumi 8)

traktorista12
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 25, 2015 11:34 am
Bydliště: Náchod

Re: Malotraktor YTO 304

#29 Nový příspěvek od traktorista12 »

Ahoj, právě se porozhlížím po nějakým menším traktoru na statek. Bohužel www.yto.cz už nefunguje. Ale našel jsem tyto traktory na http://www.agrotraktor.eu/. Co na to říkáte? Má to smysl, nebo je i jiná alternativa?

JoeF1
Příspěvky: 376
Registrován: sob črc 04, 2009 9:45 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malotraktor YTO 304

#30 Nový příspěvek od JoeF1 »

Zdravím pánové
Chtěl bych oživit toto téma, koukám na něco menšího a jeden z adeptů je YTO.
Moc zkušeností tu ale bohužel není.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“