Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Ondra202
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 21, 2017 7:12 am
Bydliště: zlínský

Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#1 Nový příspěvek od Ondra202 »

Zdravím všechny,stal jsem se majitelem Kuboty KL 38 s čelním nakladačem. Chtěl bych se zeptat nemá někdo náhodou rozkres dílů nebo manuál na motor případně na celý traktor? Teď mě hlavně zajímají kontrolky na palubovce co která znamená?

Prosím o radu nikde jsem nic podobného nenašel.

Díky moc za jakoukoliv radu :roll: :roll:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#2 Nový příspěvek od ladiki »

máš s kabinou nebo bez? Je to verze Hi speed (jede Ti to 30km/h)?.....Kde jsi kupoval?

Ondra202
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 21, 2017 7:12 am
Bydliště: zlínský

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#3 Nový příspěvek od Ondra202 »

Zdravím, kupoval jsem ve Vlkoši. Je to s origo kabinou a klimou.

Ondra202
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 21, 2017 7:12 am
Bydliště: zlínský

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#4 Nový příspěvek od Ondra202 »

Je to verze hispeed jede 31km/h

Uživatelský avatar
roman27
Příspěvky: 115
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:57 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#5 Nový příspěvek od roman27 »

Obrázek

Obrázek

použij překladač v telefonu
Yanmar 1510d

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#6 Nový příspěvek od Širon »

Roman 27- opět 8) :wink:
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#7 Nový příspěvek od ladiki »

tož důležité je, aby byl šťasten i tazatel Ondra....Roman27 dokázal vložit obázek... :-/ A evidentně má celý manuál ;-) Tak by nebylo od věci ukázat zbytku fóra, co znamená fce AD :friends:

Uživatelský avatar
roman27
Příspěvky: 115
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:57 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#8 Nový příspěvek od roman27 »

zrychlení přední napravy při určitém natočení kol a při určité rychlosti


Obrázek
Yanmar 1510d

Ondra202
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 21, 2017 7:12 am
Bydliště: zlínský

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#9 Nový příspěvek od Ondra202 »

Roman 27- díky díky moc :potlesk: :potlesk: jsi mi pomohl, už to nějak přeložím.Ještě se chci zeptat kluci nevíte o nějakém solidním mechanikovi nebo servise co se v tom umí šťourat? Jedná se mi o to kdyby se to náhodou porouchalo tak koho volat.Dělám stím totiž hlavně v létě sena a kdyby se to náhodou zastavilo na poli.

Teď sem si měnil oleje a filtry tak snad to bude šlapat, je to mašina.A jinak kdyby měl někdo manuál nebo nějakou servisní knížku z rozkresem ND tak bych byl taky mooc rád.


Díky všem. :)

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#10 Nový příspěvek od ladiki »

Romane...ono je to s tou fcí AD složitější....tahle jsi popsal i bispeed. Ondro, dobře si vše vyzkoušej. Koupil jsi si moderní traktor. Proto jsem se ptal, kde jsi koupil. Ať víme, co prodejce umí...Použití některých automatizovaných funkcí, kterými traktor disponuje, Tě můžou v kopci na louce dost vyškolit....Dovolým si tvrdit, že celou pravou řadu kontrolek budeš študovat dlouho...

Ondra202
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 21, 2017 7:12 am
Bydliště: zlínský

Re: Kubota KL38 potřebuji manuál nemá někdo??nebo aspoň co která kontrolka znamená

#11 Nový příspěvek od Ondra202 »

To asi jo, budu se s tím muset naučit,ale co jsem měl předtím Mt8 050 tak je to nebe a dudy :smich: Zatím vše funguje tak to snad dlouho vydrží, vral jsem to od borce z Vlkoše, soused už má koupenou Gl 21 má ji rok koupil to tam i z podkopem a maximální spokojenost.Jen mě mrzí ,že se nedá nějak zlegalizovat abych mohl beztrestně na silnici, žádnou zelenou kartu ani vyjímku nedostanu. :box:

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“