prosím o radu 25Hp+

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: prosím o radu 25Hp+

#241 Nový příspěvek od ladiki »

jasný OCo, nabastlit a vyztužit :smich: né, pomiň, dělám si prdel :friends: ....ono, celý motor do toho asi i seženeš, ale to bude tak kolem 50tkč, ale traktor není jen motor. A chtělo by to nadšence, který by ztoho udělal stroj, jako nový...kdyby, kdyby to mělo noty a cenu 100tkč, zas by se přemýšlelo jinak ;-)

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: prosím o radu 25Hp+

#242 Nový příspěvek od ladiki »

pro marka: mrkni i na malé bazarovky traktorů same, či nějakých italů....také bylo na bazošu to same a za dva dny bylo pryč. Fakt pěkný stroj za 300tkč...

Něco takového...
https://stroje.bazos.cz/inzerat/1295901 ... ral-50.php

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: prosím o radu 25Hp+

#243 Nový příspěvek od oco13 »

ladiki píše:jasný OCo, nabastlit a vyztužit
Vieš to bolo uvažovanie vo vťahu k tomu čo potrebujem ja - keď chceš kocku meter x mater s výkonom 100kw tak to seriovku asi nezoženieš.
A by som sa správne vyjadril - nie čo potrebujem, ale čo chcem, po čom mi srdce piští. :typek:

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: prosím o radu 25Hp+

#244 Nový příspěvek od Širon »

Ten traktor z odkazu od Oca mi silně připomíná massey-ferguson 40 koníků. Jeden tady ve vsi taky jezdil , možná to je nějaká licenční výroba.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: prosím o radu 25Hp+

#245 Nový příspěvek od ladiki »


marekslezak
Příspěvky: 98
Registrován: čtv zář 24, 2020 7:41 pm
Bydliště: Letohrad

Re: prosím o radu 25Hp+

#246 Nový příspěvek od marekslezak »

4 ladiki: na to Lambo jsem už psal a s pánem mluvil, traktor vypadá dost dobře, je 7 let stary, trochu prý olejnička,ale to prý dá ještě opravit. Má ovšem zájemce, kteří si mají dnes přijet. Tak uvidím. V pondělí mu budu volat. Taky jsem voala do Dolanea. Pan Maršák byl velmi vstřícný a to se mi hodně líbilo. Řekl mi plusy i minusy Lovolů a když mi to vyjde tak příští týden se k němu vypravím.Mám to sice 4 hodiny cesty tam,ale to se nedá nic dělat.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: prosím o radu 25Hp+

#247 Nový příspěvek od ladiki »

ono dělalo v lese, tak něco za s sebou mít bude. To mi přijde zajímavější to landini...jsem zvědavý, co nakonec vybereš :friends:
Možná je i blbá doba, že je nabídka ojetin nízká. Každý čeká co bude a investice jsou u ledu. Zase je příležitost, lépe nakoupit nový stroj....každopádně ten Foton hodně spadne na ceně. Podobně jako u aut Dacie.....jsem zvědavý, co nakonec vybereš ;-) :ano:

marekslezak
Příspěvky: 98
Registrován: čtv zář 24, 2020 7:41 pm
Bydliště: Letohrad

Re: prosím o radu 25Hp+

#248 Nový příspěvek od marekslezak »

4 ladiki: u toho Lovolu jsem si toho spadnutí ceny vědom, však i já jezdím Dacii)))))

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: prosím o radu 25Hp+

#249 Nový příspěvek od oco13 »

Sedím na bazoši v podstate 18 hodín denne (veď čo iné robiť v práci) a vidím, že už sa začínajú prejavovať následky krízy- vyskakujú veci a stroje čo sú dosť pod obvyklými cenami. Som zvedavý pokial to pojde a kedy zase začnú ceny stúpať.

lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: prosím o radu 25Hp+

#250 Nový příspěvek od lezgy »

gro spekulantov to vozi z rumunska ...kedysi to rumuni brali od nas v hufoch,,,a teraz to vylagrovane pustaju nazad, slovak rad preplati

palobobo
Příspěvky: 1925
Registrován: ned říj 11, 2015 7:44 pm
Bydliště: malacky

Re: prosím o radu 25Hp+

#251 Nový příspěvek od palobobo »

marekslezak: napisem ti sem. Mam foton starsi model 5 rokov. Rocne robim cca 100 hodin. Zatial slape vsetko ako ma. Poruchy boli len drobnosti. Nakladac mam domontovany polsky hydrometal. Vsetko na traktore je mechznicke ziadna vazna elektronika. Sedacka gramer. Hydraulika daco taliansky faster. Ked si pozries youtube tak rusi ukrainci aj poliaci na fotonoch jazdia hodne. Na dovolenke som ich videl aj v Chorvatsku. Teraz je trocha inovovany z nazvom Lovol jedine co mu chyba je klimatizacia.

Uživatelský avatar
Arťa
Příspěvky: 87
Registrován: sob zář 22, 2007 6:53 pm
Bydliště: Soběslav

Re: prosím o radu 25Hp+

#252 Nový příspěvek od Arťa »

Ahoj,taky jsem se asi dva roky rozhodoval,co koupit.
Na práci okolo statku a do lesa.
Nakonec jsem koupil číňana.
Mám ho rok a ctvrt,najeto 100mth.
Je to dost krátká doba na nějaké velké
hodnocení,traktor prostě funguje,
žádný problém jsem zatím neměl.

Uživatelský avatar
Arťa
Příspěvky: 87
Registrován: sob zář 22, 2007 6:53 pm
Bydliště: Soběslav

Re: prosím o radu 25Hp+

#253 Nový příspěvek od Arťa »

Jo,je to DF 404 G2

Uživatelský avatar
Arťa
Příspěvky: 87
Registrován: sob zář 22, 2007 6:53 pm
Bydliště: Soběslav

Re: prosím o radu 25Hp+

#254 Nový příspěvek od Arťa »

Obrázek

marekslezak
Příspěvky: 98
Registrován: čtv zář 24, 2020 7:41 pm
Bydliště: Letohrad

Re: prosím o radu 25Hp+

#255 Nový příspěvek od marekslezak »

Díky za info. Musím říct, že jsem vůči Číně měl předsudky, ale vypadá to, že jsem se snad i mýlil. Tedy kéž bych se mylil.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“