Ivanova KUBOTA

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rastik156
Příspěvky: 100
Registrován: pon kvě 27, 2013 4:48 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Re: Ivanova KUBOTA

#16 Nový příspěvek od rastik156 »

Zdravim ta. Ako je možné že si prešiel STK , keď ja som ju robil a ak by si si pozrel farmárske revue zo 16.2. tak uvidíš čo všetko sme museli mat pripravené a funkčné na STK. A čo ty na to odbor dopravy nepotrebuješ výrobný štítok v angličtine? Rasťo

virus
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 11, 2017 9:46 pm
Bydliště: Nitra

Re: Ivanova KUBOTA

#17 Nový příspěvek od virus »

Dnes na STK prejde skoro všetko ale Farmarske tabulky!

Uživatelský avatar
ivan 68
Příspěvky: 43
Registrován: pát úno 09, 2018 4:21 pm
Bydliště: Podlužany

Re: Ivanova KUBOTA

#18 Nový příspěvek od ivan 68 »

rastik156 píše:Zdravim ta. Ako je možné že si prešiel STK , keď ja som ju robil a ak by si si pozrel farmárske revue zo 16.2. tak uvidíš čo všetko sme museli mat pripravené a funkčné na STK. A čo ty na to odbor dopravy nepotrebuješ výrobný štítok v angličtine? Rasťo
rastik156 ešte som na odbore dopravy neból ale dnes sa tam chystám ,tak som zvedavý. Potom dám vedieť

Uživatelský avatar
ivan 68
Příspěvky: 43
Registrován: pát úno 09, 2018 4:21 pm
Bydliště: Podlužany

Re: Ivanova KUBOTA

#19 Nový příspěvek od ivan 68 »

ivan 68 píše:
rastik156 píše:Zdravim ta. Ako je možné že si prešiel STK , keď ja som ju robil a ak by si si pozrel farmárske revue zo 16.2. tak uvidíš čo všetko sme museli mat pripravené a funkčné na STK. A čo ty na to odbor dopravy nepotrebuješ výrobný štítok v angličtine? Rasťo
rastik156 ešte som na odbore dopravy neból ale dnes sa tam chystám ,tak som zvedavý. Potom dám vedieť
Včera som bol na odbore dopravy a dopadlo to ako dopadlo. Gejša nemá čo robit na cestnéj komunikácii, lebo nie je vyrobená v garáži. Treba ju odstrojiť a potom znova na STK ako domarob,potom je už schopná na naše krásne cesty. Hamba takéj politike. :zly:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Ivanova KUBOTA

#20 Nový příspěvek od ladiki »

proč a kde tedy vznikl rozpor oproti videu z famářské revue co absolvoval krajan Rastik :-/

Mimochodem, ta zkouška jako je na videu, to mi přijde jako návrat na dědinu, kdy nejdůležitější osobou byl pan řídící, farář a předseda družstva :smich:

Myšleno, čím vším si na druhou stranu musí projít prodejce při homologaci stroje na značky.....jako já Vám ty "F" přeju, ale buď budou protestovat prodejci nové techniky nebo se v SK zaplaví trh stroji z Fukušimy :jazyk:

Co já bych za to dal, přidělat pár světel, maják, udělat štítek, uvařit technikovi kafé, koupit chlebíčky, zaplatit pojistku a nerušeně jezdit po silnici v rámci obce 8) :vztek:

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivanova KUBOTA

#21 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Ešte si zabudol prirátať poplatky na úradoch a technická kontrola na adrese môže stať 100 až 200€
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivanova KUBOTA

#22 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Tak to bude zase myšung. Mne na O.D. povedali že nie je problém dali mi inštrukcie a papiere do ruky že to môžem začať vybavovať. Vravel som im že je to Továrenská výroba Japonský malotraktor. Pán mi povedal že je to ok že mi vystavia nový techničák. :pistol:
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivanova KUBOTA

#23 Nový příspěvek od stanislavsnv »

rastik156 to na ten modrý Iseki ti neschválili ?
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
ivan 68
Příspěvky: 43
Registrován: pát úno 09, 2018 4:21 pm
Bydliště: Podlužany

Re: Ivanova KUBOTA

#24 Nový příspěvek od ivan 68 »

stanislavsnv píše:Tak to bude zase myšung. Mne na O.D. povedali že nie je problém dali mi inštrukcie a papiere do ruky že to môžem začať vybavovať. Vravel som im že je to Továrenská výroba Japonský malotraktor. Pán mi povedal že je to ok že mi vystavia nový techničák. :pistol:
stanislavsnv to v ktorom meste ti povedali že to nie je problém a že ti dajú nový techničák?

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivanova KUBOTA

#25 Nový příspěvek od stanislavsnv »

V SNV a pre istotu som tam včera volal a overil som si to :wink: Len musím dorobiť brzdový spínač a facham na STK. Zrejme tam máte na O.D. dajakeho blbca lebo ťa zlé informoval.
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Ivanova KUBOTA

#26 Nový příspěvek od DYK »

Já bych na slovensku asi už žít neuměl. Pamatuju si, jak zde byla řeč o nějakých "třetích" krajinách a co lze a co nelze přihlásit na efka. Z toho mi vychází - je otázka, na kterým O.D. sedí ten blbec!!! On podobný bordel panuje na českých úřadech s rozšířenou působností při rozhodování o dokladu na zvláštní užívání komunikace.

Ladiki, já zcela chápu, co jsi napsal, vidím to velice podobně ne-li stejně a po čas debat mě vždy udivilo, že se sem tam najde nějaký kolenovrt, co zaplače nad tím, že to i něco stojí. Některým lidem prostě patří nasrat - nejde - nelze a tím se ušetří a je všeobecná spokojenost.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ivanova KUBOTA

#27 Nový příspěvek od oco13 »

Dyku - stkčky na slovensku sú naozaj svet sám o sebe a môžeš sa aj rozkrájať a nič s tým nespravíš. Konkrétne - po zmene predpisov nachytali a ZAVRELI pár technikov (trest bol tuším rok natvrdo) a o pol roka na tej istej STK veselo berú. Len berú dvojnásobok až trojnásobok. :pistol:

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Ivanova KUBOTA

#28 Nový příspěvek od DYK »

Tady je to přece stejný. Každá STK má svoje. Co někde neřešitelnýý jinde projde bez řečí. Ale o STK nejde. Moc to nesleduju, ale jak je to s těma strojama z třetích zemí? Mají nárok na efka?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

lezgy
Příspěvky: 242
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Ivanova KUBOTA

#29 Nový příspěvek od lezgy »

ladiki píše:proč a kde tedy vznikl rozpor oproti videu z famářské revue co absolvoval krajan Rastik :-/

Mimochodem, ta zkouška jako je na videu, to mi přijde jako návrat na dědinu, kdy nejdůležitější osobou byl pan řídící, farář a předseda družstva :smich:

Myšleno, čím vším si na druhou stranu musí projít prodejce při homologaci stroje na značky.....jako já Vám ty "F" přeju, ale buď budou protestovat prodejci nové techniky nebo se v SK zaplaví trh stroji z Fukušimy :jazyk:

Co já bych za to dal, přidělat pár světel, maják, udělat štítek, uvařit technikovi kafé, koupit chlebíčky, zaplatit pojistku a nerušeně jezdit po silnici v rámci obce 8) :vztek:
ani netusis ako pravdu si povedal
slovensko od cias vstupu do RVHP je odpadova stoka pre vyrobky z unie..co sa nepreda tam trepu to sem.... v CZ to asi o moc ine nebude. no a co sa tyka JAP strojov, bude to obdobne...japonci to davaju na srot ale slovak sa po tom trha jak besny lebo neviem.... je pravda 30rocmny japonec je v daleko lepsom stave jak 30rocny zetor ale na ten tu mas dielce...
boom uz asi presiel, ja som zohnal japonca a odvtedy ako keby utal...

ako som uz mjinule kdesi cital, dovozcovia su uz na tom tak skvele ze maju vlastne pieskovacky a pod obdobne tomu staci asi ked zacnu vozit uplny srot.... otazka casu kedy si to stat vsimne a kus im "pomoze" ako je v tomto chlieve zvykom

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Ivanova KUBOTA

#30 Nový příspěvek od ladiki »

nechci to tady Ivanovi plevelit....

4Lezgy: Dovolím si s Tebou nesouhlasit.
1. Japonci to prodávájí bo na to mají politiku řízenou státem. Podívej se, jakým stylem hospodaří. To není jako u nás, že jsou lány, kde se hospodaří s velkou technikou. Mají prostě všechno malé :co?: Také je tam mnohem více lidí v zeměděltsví....ale všechno v malém...a mají podmínky měnit staré za mladé....A proč se to tahá do Evropy? Bo to jsou kvalitní stroje. S tím už ale nemá výrobce nic společného-dokonce je to sere, mají vlastní program výroby a prodeje homologovaných strojů...tahají to sem lidé, kteří to umí tady prodat...myšleno Evropa...
2. dostat to na "jakési" značky jsem zatím viděl jen u maďarů....nikde jinde po evropě starého japončíka pravděpodobně nepřihlásíš (nebo jsem nikde na YT nenašel video)....
3. možná nás všechny klame to, že ty stroje jsou prostě super, kvalitní, spolehlivé...ale nejsme v Rusku, kde jezdí po silnicích kde co....a již několik let zpět "orgán" hnal ze silnice kdejakého domaděla, byť s parametry super stroje...
4. proto se divím, že vůbec nějaké "F" máte a když už ta možnost je, vyřídil bych to co nejdříve než v tom začne někdo šťourat

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“