ISEKI TU170

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Odpovědět
Zpráva
Autor
j.vomak
Příspěvky: 56
Registrován: úte srp 21, 2007 8:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

ISEKI TU170

#1 Nový příspěvek od j.vomak »

To je můj nový pomocník.Mám ho cca 3týdny,ale je to super mašinka.Má ještě někdo ISEKI ???
motor :3vál.diesel
převodovka:3+R,dvojitá redukce
kola:12/22
pohon:4WD+uzávěrka
brzdy:pulené
náhon:3rychl.
Přílohy
traktor_574_iseki_tu170f_7827.jpg

koky
Příspěvky: 182
Registrován: stř kvě 27, 2009 10:33 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#2 Nový příspěvek od koky »

Gratuluju k dobré volbě. 8) Já mám taky japonce ISEKI 19koní,asi půl roku.Sice starší typ ,ale je k neutahání.Nemůžu si ho vynachválit.Stroje z japonska jsou výborný.Já ho mám ještě s čelním nakladačem.Jaký k tomu máš strojky?A na co ho budeš používat?Já jsem ve fázi nakupování strojů.Něco jsem si už posvářel doma.Třeba bednu do trojbodu,brány,káru,menší válec atd.Teď sháním žací lištu BUSATIS 1106.O výkendu dám foto.

Uživatelský avatar
hombre
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 08, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#3 Nový příspěvek od hombre »

Já mám TU1500F,je to opravdu skvělý stroj.Nejkrásnější je na tom ta jednoduchost.Mám k tomu origo rotavátor,postavil jsem si vlečku,teď lepím pluh a naviják.Tahal jsem s ním dřevo kolem katru a sílu to má fest.
mobil 193.JPG
DSC00120.JPG

koky
Příspěvky: 182
Registrován: stř kvě 27, 2009 10:33 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#4 Nový příspěvek od koky »

Čau lidi,tak jsem nafotil pár fotek,ale nejde mi to sem vložit.Je to moc velký.Sem jde max.500kb.

Uživatelský avatar
hombre
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 08, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#5 Nový příspěvek od hombre »

Fotku si v kompu otevři např. v malování,uprav velikost např. na 50 proc.ulož a pak ji máš velikou pro vložení do fora.

Uživatelský avatar
Grozo
Příspěvky: 792
Registrován: sob bře 28, 2009 11:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: ISEKI TU170

#6 Nový příspěvek od Grozo »

hombre píše:Fotku si v kompu otevři např. v malování,uprav velikost např. na 50 proc.ulož a pak ji máš velikou pro vložení do fora.
Fuj malovani :zly: :evil: Pokud to děláte v malování nedá se na ty fotky koukat, většinou to totiž neuhodnete - velikost fotek je asi 200x150px - což je nahouby.... a z té fotky je prd a nic na ní není vidět!!!
koky píše:Čau lidi,tak jsem nafotil pár fotek,ale nejde mi to sem vložit.Je to moc velký.Sem jde max.500kb.
Ideální velikost je většinou 800x600px - pokud mám tu fotku v tomto rozměru tak je koukatelná a dostatečně veliká. pokud ne tak 600x400 px aspoň....

Microsoft Office Picture Manager - součástí sady office - asi nejjednodušší

pak doporučuji Irfan View - http://www.slunecnice.cz/sw/irfanview/ - trošku složitější - ale dá se s ním slušně pracovat

a pak pokud máš vícero fotek je nej asi VSO Image resizer - http://www.slunecnice.cz/sw/vso-image-resizer/
Výrobní postup na vše:
Tip #1 - Have a plan.
Tip #2 - Have a back-up plan.
Tip #3 - Establish clear communications.
Tip #4 - Choose your partners carefully.
Tip #5 - Expect the unexpected.
Tip #6 - Shit happens.
Tip #7 - Remember, shit happens.

koky
Příspěvky: 182
Registrován: stř kvě 27, 2009 10:33 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#7 Nový příspěvek od koky »

Dík za rady,ale nakonec jsem to cvaknul mobilem.Sice horší kvalita,ale deto.To je ten můj japonec k nezaplacení.
Obraz009.jpg

gam
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 07, 2010 8:26 pm

Re: ISEKI TU170

#8 Nový příspěvek od gam »

Ahojte vsetci

chcem sa s vami taktiez podelit s mojim pomocnikom. Kupil som ho v tohto roku v januari, je to ISEKI TX 1500.
Přílohy
HPIM3603.JPG
HPIM3596.JPG
HPIM3595.JPG
HPIM3594.JPG

Uživatelský avatar
hombre
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 08, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#9 Nový příspěvek od hombre »

Co tam maš za gumy na zadku.Je to na původních discích a jak to tam vlezlo?Od kud jsou a za kolik prosím o radu.

gam
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 07, 2010 8:26 pm

Re: ISEKI TU170

#10 Nový příspěvek od gam »

Su tam gumy MITAS 7,5x16 TD 13, kedze my povedali ze origo japonske(ze vraj vyrabane v cine ) stoja 117 Eur/ks. Tieto staly 67Eur/ks. Trosku sa v pneuservise rozculovali, ze to trosku tazsie islo obut, ale spravili to. Ja som momentalne s nimi az velmi spokojny. Kupoval som ich od GUMEX SLOVAKIA. Chlapik je ochotny, vysvetli, poradi. Spokojnost nadovsetko. Predne som kupoval taktiez od neho za 33 Eur/ks, je to MITAS 5x12.

j.vomak
Příspěvky: 56
Registrován: úte srp 21, 2007 8:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#11 Nový příspěvek od j.vomak »

Další člen "ISEKI", určitě budeš spokojen.

Uživatelský avatar
hombre
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 08, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ISEKI TU170

#12 Nový příspěvek od hombre »

Tyhle gumy jsou hezké až na to že já tam mám 18 palcové :-/ ,16 je všade jako much ale 18 nikde.Teda za slušnou cenu.

Uživatelský avatar
buco
Příspěvky: 546
Registrován: pát srp 14, 2009 9:45 pm
Bydliště: Vranov
Kontaktovat uživatele:

Re: ISEKI TU170

#13 Nový příspěvek od buco »

Kde takéto stroje kupujete? Som síce zaritý zetorák alle už dávno sa mi takéto šikuľky páčia, ako riešite ND, dajú sa kúpiť aj u nás? :)
Zetor 7340(7245 T), 2 x 6911, 5011 V prípade otázok môžete písať aj na mail: lukasbratko@gmail.com

gam
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 07, 2010 8:26 pm

Re: ISEKI TU170

#14 Nový příspěvek od gam »

Ja som svoj kupil od jedneho chlapika co vozi stavebne stroje a ked nema plne auto tak dovezie co najde. S nahradnymi dielmi trosku problem je, kedze tieto stroje su uz starsieho data. Agregat vyrabal mitsubishi, takze tam az taky problem nieje dokupit nieco, loziska su dostupne, aj ked niekedy postovne stoji viac ako lozisko. Ale to vyriesis aj zamenou za ineho vyrobcu, ktory je v europe dostupnejsi. Ja som mal problem s prevodovkou, takze som daval jedno koleso robit nanovo a jedno mi iba opravili. Cidla a elektricke veci su rovnake ako na nasich traktoroch (aspon za taketo ich menim ja, ked som opravoval teplotne cidlo)

Uživatelský avatar
buco
Příspěvky: 546
Registrován: pát srp 14, 2009 9:45 pm
Bydliště: Vranov
Kontaktovat uživatele:

Re: ISEKI TU170

#15 Nový příspěvek od buco »

U môjho bývaleho zamestnavateľa som opravoval nejaký 2WD traktorček rusko čínsky bol to dvoj valec diesel krásne štartoval, bol tam poškodený diferencál- vybil sa blok diferenciálu a pastorok začal lietať hore dole....keď som to rozobral tak mi to pripadalo ako hračka, uloženie ložiska bolo užšie ako samotné ložisko a to už som sa nečudoval prečo to odišlo ....no záleží asi od značky traktora :-/
Zetor 7340(7245 T), 2 x 6911, 5011 V prípade otázok môžete písať aj na mail: lukasbratko@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“