TA ISEKI 287.

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#31 Nový příspěvek od takeuchi »

Určitě se pochlubím, ještě chci udělat předek, už je mám objednané (240/70 R16).
Takhle vypadaly staré:

https://postimg.cc/5H8dTvh9

Taky jsem po těch Galaxi koukal,ale nakonec rozhodla klasika, snad jsem neudělal chybu :zly:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: TA ISEKI 287.

#32 Nový příspěvek od ladiki »

tak s těma předníma to bude pecka.... 8)

Chci si udělat dvě sady gum. A ty šípy nechám jen na orbu. Všude jinde je nepotřebuji a ty Galaxy se mi moc líbí...

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#33 Nový příspěvek od takeuchi »

Už se těším až je vyzkouším. Až se umoudří počasí, chtěl bych vozit nějaké dřevo z lesa, tak určitě podám zprávu a přidám nějaké fotky. :ano:

andre.marek
Příspěvky: 658
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: TA ISEKI 287.

#34 Nový příspěvek od andre.marek »

Vypadá to skvělě 8)
Jaký rozměr nahrazuješ vepředu? Já mám Iseki TA 250, zadní mám stejné co jsi měl ty, přední 7-16

A řešil jsi nějak velikost pneu? Aby se nehádaly při 4x4? :-/

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#35 Nový příspěvek od takeuchi »

Taky mám TA 250. Dopředu mám objednané 240/70 R16 taky BTK. Objednával jsem to podle ISEKI TLE 3400, ten to má takhle osazené, vepředu 240/70 R16 vzadu 320/70 R24 nebo 11,2 R24 (v katalogu náhradních dílů má variantu 240/70 R16 a 11,2 R24). U BKT jsem nenašel variantu 11,2 R24 v radiálu, tak jsem vzal 320. Když jsem zadní měřil provázkem, tak mají staré gumy asi o 3 cm kratší obvod, ale to už jsou o něco sjeté. Nové přední by měly být na obvodu přibližně stejné jako 7-16 co tam mám teď. Při současném obutí (11,2 R24 a 7-16) jsem při zapnutém předku nepozoroval nějaké nesrovnalosti, tak uvidíme.

tibik
Příspěvky: 520
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TA ISEKI 287.

#36 Nový příspěvek od tibik »

takeuchi píše:Byly tam 11,2 teď jsem tam dal 320/70. Ty staré dost skákaly a už byly tvrdé, takže to na tvrdém podkladu strašně klouzalo. Rozdíl v jízdě to určitě bude, ještě jsem to nevyzkoušel, teprve dneska jsem to dodělal, ale už se na to těším.
Nič v zlom ale asi si si pane pomýlil temu ak sa nemýlim tak toto je vlakno o niečom uplne inom.
Takže bud si založ svoje vlakno alebo my to tu nezasieraj :vztek:
A inak moja posledná otazka bola o probleme s palivom a nie o rozmeroch pneu.

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#37 Nový příspěvek od takeuchi »

Jestli jsem ti zasral palivo, tak se moc omlouvám. Je to téma o traktoru ISEKI TA 287. Tak jsem psal o gumách na traktor ISEKI TA. Tak si napiš do nadpisu o čem téma je.
Naposledy upravil(a) takeuchi dne pon bře 02, 2020 5:47 am, celkem upraveno 2 x.

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#38 Nový příspěvek od takeuchi »

Můžete pokračovat v diskuzi.
Tibik:Mam taku otazku čo by sa stalo keby som pripojil prívod nafty priamo do palivoveho filtra a odstavil ten bazmek tu elekticku kocku do ktorej je to napojene teraz a odkial to pokracuje na filter. Šlo by to normalne alebo nie - myslím ci by sa dal naštartovať motor ale aj zhasnuť tak ako teraz na klučik

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#39 Nový příspěvek od takeuchi »

Ten bazmek je palivové čepadlo a je tam proto, protože máš vývod nafty z nádrže níž než potom vedení. Když budeš mít plnou nádrž, tak to bude fungovat, jakmile budeš mít naftu někde u dna bude ti to chcípat, anebo když pojedeš s plnou nádží do kopce, tak to bude chcípat taky. Říká se tomu spojené nádoby. Kdyby to tam bylo zbytečně, tak to tam japončíci nedávají.

tibik
Příspěvky: 520
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TA ISEKI 287.

#40 Nový příspěvek od tibik »

takeuchi píše:Jestli jsem ti zasral palivo, tak se moc omlouvám. Je to téma o traktoru ISEKI TA 287. Tak jsem psal o gumách na traktor ISEKI TA. Tak si napiš do nadpisu o čem téma je.
No tak asi takto ak maš ISEKI TA 287 tak ok. ak maš iný typ tak si sprav svoje vlakno OK.
Je to asi tak ako keby som začal rozoberať pneu alebo nieco ine na Zetor25 trebars v teme o Zetor 7245

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: TA ISEKI 287.

#41 Nový příspěvek od ladiki »

DYKU, prosím za mě, Takeho a Andreho, aby jsi tu diskuzi o pneu přesunul do vlákna TA 250, který si založil kolega MAX, je to sice JEHO vlákno, ale snad se nebude zlobit, tak jako se rozčertil Tibik :help: Díky. Pořádek musí být, tak je to srávné :)

tibik
Příspěvky: 520
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TA ISEKI 287.

#42 Nový příspěvek od tibik »

[quote="ladiki" Pořádek musí být, tak je to srávné :)[/quote]
Nejde o to , ale niekde je tu čiste tema o rozmeroch pneu na japonca takže si myslím , že by to patrilo tam , keby sa riešil nejaký technický
problem iseki skupiny TA. ohladne motora , naprav , prevodovky a elektriky tak my to absolutne nevadí tak že tak.

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: TA ISEKI 287.

#43 Nový příspěvek od takeuchi »

Díky Ladiky, DYK nemusí nic přesouvat, už to nebudu rozebírat a ani v tom pokračovat (myslím ty pneumatiky). Mám traktor TA, tak jsem to chtěl napsat pod traktory TA. Nechci zakládat nové vlákno kvůli pár obrázkům pneumatik, asi by to tu vypadalo všelijak, kdyby si každý zakládal vlákno kvůli každé kravině. Když si pročítám TIBIKOVO vlákno TA ISEKI 287 tak tam taky skáče z jednoho tématu na druhé a není to nic konzistentního, ale jestli je to jeho privátní vlákno, tak ať si tam píše sám. Pročítám si všechny vlákna, která se tykají japonců a čtu si je poctivě a jsem rád, že se něco dozvím a je mi úplně jedno jestli někdo přeskakuje z tématu do tématu, hlavně když se to týká konkrétního stroje. Mohli jsme se dozvědět něco o novém obutí na řadu TA, třeba i s jinými uživateli, ale nechám to být. Až bude jednou TIBIK potřebovat nové gumy tak už vidím, jak se bude shánět po tom, jaké tam má dát pneu, aby se mu to nehádalo, tak ať se podívá do vlákna obutí pro japonce.

andre.marek
Příspěvky: 658
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: TA ISEKI 287.

#44 Nový příspěvek od andre.marek »

Prosím o pokračování moc užitečných informací, třeba v tom zmiňovaném vlákně TA 250
Hlavně mě zajímá dojem z pneu a jestli se nehádají. Brzy mě to čeká, tak ať vím

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: TA ISEKI 287.

#45 Nový příspěvek od DYK »

Ono totiž nic nenaznačuje tomu, že je to tibikovo téma, ale jak se zde uvádí téma k TA Iseki. Že ho založil tibik pravda je, ale vždycky někdo musí téma založit. Kdyby se to jmenovalo tibikovo . . . . takhle zde pro mne není důvod ke korekcím a už vůbec ne na výzvu třetí osoby. Je mě líto.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“