Kubota GB200

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
cobain_sk
Příspěvky: 210
Registrován: pát kvě 10, 2019 4:08 pm
Bydliště: Mocenok

Re: Kubota GB200

#556 Nový příspěvek od cobain_sk »

niekto bude travniky kosit, to sa mi pozdava.

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 827
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: Kubota GB200

#557 Nový příspěvek od Navarson »

Ladiki: P332? :-/
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kubota GB200

#558 Nový příspěvek od pietrobs »

Cav,,,co ides na komunal Ladiki?

andre.marek
Příspěvky: 658
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: Kubota GB200

#559 Nový příspěvek od andre.marek »

:'( :'( závidím...

To bude krása 8) , budu se muset přijet podívat až budou sena a zhodnotit i ten krásně upravený lis. :)

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kubota GB200

#560 Nový příspěvek od Ondras83 »

pietrobs píše: pon led 04, 2021 4:06 pm Oco neviem ci je to az taka vyhoda domadelu.Ja sice cakam na dodanie lozisk ale ked by som chcel tak to osadim nejakym blatom a mam to na druhy den..tym ze ja som vyberal nieco lepsie tak musim cakat.Ale radsej pockat ako sa v tom rypat na x krat.Ja nejak tie domadel traktorky nemusim..je to take..no ako to povedat..taky hybrid..proste.Motor s auta,prevodovka s v3s.potom este kde co k tomu a nakoniec ani jedno nepracuje ako by malo.A patlat sa s tym po kazdej praci ..lebo tam sa urve to..tam.zas ine ..a dookola vkuse.Dakujem neprosim si.Radsej tie usetrene prachy vrazim do nejakeho mazlicka ktory nieco ,,umi"ako hovoria nasi susedia v cz a praca na nom je ako si sam povedal rychla,pohodlna a hlavne kvalitna.
A kolik jsi těch domadelu měl, že to tak znáš?..."a ani jedno nepracuje, jak by mělo" tím myslíš co? Proto se ty komponenty takto staví za sebe, aby to právě pracovalo, jak mělo...to že čtěte od Oca, že to nefunguje, berte s nadhledem, on totiž používá traktor velikosti Kubota B1600 jako Zetor 7745

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kubota GB200

#561 Nový příspěvek od pietrobs »

Nastastie som nemal ani jeden ,,domadel"..a ani by som nechcel mat.Hovorim...videl som par takychto srotikov aj u nas ..no proste to bola hroza a des sa len na to pozerat.Ved to uz z principu nemoze byt ok.Poskladane z kadecoho...to neni tovarensky skusane a testovane.To je ako hokus pokus..pojde nepojde...s tymto by som nemal ani chut sa zaoberat.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15758
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Kubota GB200

#562 Nový příspěvek od oco13 »

Chlapci klud- jeden chce holky, druhý zase vdolky. :friends: Mne zatial všetko funguje, už len čakám na lepšie počasie aby obaja dostali trocha na prdel. :smich:
Ved to uz z principu nemoze byt ok.Poskladane z kadecoho...to neni tovarensky skusane a testovane.
Pietro na tomto fore by sa našlo niekolko traktorov, ktoré továrenskú výrobu skovaju lavou zadnou do vačku. Ale na to dojdeš až časom.

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kubota GB200

#563 Nový příspěvek od pietrobs »

Ha....som sa zasmial oco..a cim ako schovaju tie tovarenske?..fakt na to by som bol strasne zvedavy.Ale aby som teda len nehanil domadel...su aj lepsie aj horsie..takisto ako aj tovarenske.Mam na mysli tie specialy co som videl na traktoriade..ale to uz skor boli buginy terenne.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota GB200

#564 Nový příspěvek od ladiki »

Ondro..klídek ;-) všechno má svůj smysl. Ale každý to nemá jako Ty. Vlastně je tady mnoho uživatelů, kteří vůbec nemají co přispět k fóru nasetraktory...všechno se to vyvíjí a jde dál....třeba já jsem nikdy neměl možnosti poznat co je náprava z Ara, co je diferák ze žigula, Zetory, kombajny a Matesy jsem řídil jako 11 letý...pak šlus. Doma řídila hospodářství babička, pak jsme sehnali agzata. Jenže ochotní ubývali, babičce docházely síly....a můj tata dával 20litrů nafty za orbu 1500m2..rádoby mistrům světa ze Suprem či 7745...a pak jsem se nasral a řekl hovno..a až potom jsem našel něco jako Kubota...
Nikdo ze sousedů, i z těch, co stavěli domaděli, mi nebyli schopni poradit.....každý jen říkal sežeň náravu z V3S, musíš ji zúžit, pak sežeň motor se Stejšna.....jenže pro mě byly takové polorady k hovnu!!! Sedl jsem na internet a roce 2002-2003 našel dovoz japončíků...tak jsem začal bádat a studovat.....a ejhle, o pár pozdějijsem měl prvního japončíka v dědině....a dával většině na prdel minimálně ve spolehlivosti...jenže ta generace postupně umřela a tak mám v dědině pořád prvního japončíka...už skoro 11let...

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota GB200

#565 Nový příspěvek od ladiki »

a k těm gumám....syslím to už 2 roky...ráfky mám z ebay z německa, byly tam špatné rozteče a ET, takže odstranit....zadní gumy jsem dovezl teď, za koronáče z Polska....všechno jen soukromé inzeráty.....a boužel vím, že ta kola budu prodávat, protože jsem do toho šel, aby jsem zjistil, že to jde.....Ale neprojedu brankou ke strýcovi, nevleze se mi to řádku na erteple....ale třeba junior se nadchne a bude vše předělávat, gumy jsou fungl........uvidím co a jak...ale ta touha, je mít, zkusit to, zvítězila. Samo na jaře napíšu reference......a cenu s dovolením psát také nebudu. Protže vím, že by tady někdo napsal, že by to zvládl za pár piv v hospodě. Ať si to každý zkusí, obout japončíka, aby se zbavil rozrytého trávníku...a nemusel se schovávat před manželkou :) :friends: :friends:

pietrobs
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 30, 2018 3:41 pm
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Kubota GB200

#566 Nový příspěvek od pietrobs »

Ja som takisto ako Laiki zacinal s agzatom.Potom po case som nasiel na nete malu kubotu Aste a13 a ked uz mi bola,,mala" presedlal som na GB200...mozna casom pojdem do niecoho vacsieho..s kabinou a s kurenim.A musim povedat ze som mal vela ponuk od znamych..aj na vselijake domodelky..ale vzdy ked som sa na tom len co odviezol uz som vedel ze tadial cesta nevedie.Proste ten konfort niecoho tovarenskeho navrhnuteho pre pouzitie v zahrade alebo na pole je uplne niekde inde.Mal som aj kamarata ...asi 8 rokov doma robil malotraktor z v3s a nakoniec to zaviezol do srotu ..nedalo sa mu spravne urobit predny nahon v sulade zo zadkom.A to som mu chodil stale orat na mojej kubote..

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Kubota GB200

#567 Nový příspěvek od ladiki »

4 navarson: P332, i don´t understand :friends:
4 andre: sakra, jak víš, že lis projde zimní modifikací.....ježíšek donesl nějaké samolepky a pixlu s barvou :co?: :) :friends:

andre.marek
Příspěvky: 658
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: Kubota GB200

#568 Nový příspěvek od andre.marek »

ladiki: Bude oranžová? :red: :D

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 827
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: Kubota GB200

#569 Nový příspěvek od Navarson »

Ladiki: Měl jsem na mysli pneu Wanda s dezénem P332. :pc:

Uvažuju o sadě disků s travníma balonama na UNCčko. Na využití na dvoře a pevném povrchu originál pneu, na využití na zahradě a louce široký travní balony. (manipulace s kompostem a dřevem, nebo navozit z louky balíky do kolny.) On ten strojek na úzkých šlupkách tý trávě docela dost dává na frak. A naopak travní pneu asi zas nemají rády beton a asfalt, kor u smykáče. :zapomel:
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kubota GB200

#570 Nový příspěvek od Ondras83 »

pietrobs píše: pát led 22, 2021 10:22 pm Ja som takisto ako Laiki zacinal s agzatom.Potom po case som nasiel na nete malu kubotu Aste a13 a ked uz mi bola,,mala" presedlal som na GB200...mozna casom pojdem do niecoho vacsieho..s kabinou a s kurenim.A musim povedat ze som mal vela ponuk od znamych..aj na vselijake domodelky..ale vzdy ked som sa na tom len co odviezol uz som vedel ze tadial cesta nevedie.Proste ten konfort niecoho tovarenskeho navrhnuteho pre pouzitie v zahrade alebo na pole je uplne niekde inde.Mal som aj kamarata ...asi 8 rokov doma robil malotraktor z v3s a nakoniec to zaviezol do srotu ..nedalo sa mu spravne urobit predny nahon v sulade zo zadkom.A to som mu chodil stale orat na mojej kubote..
za to, ze to nekdo neumi dat do kupy nemuze domadel, ale ten, kdo to stavi ;-)

divej :) domado

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“