Iseki TA235 landleader

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Iseki TA235 landleader

#76 Nový příspěvek od Šéďa »

S tímhle kopátkem není šance to obkopat a vytrhnout. Musel by jsi začít hodně zeširoka, kde jsou slabší kořínky aby jsi mohl jít do hloubky a dostat se pod silnější kořeny, ale pak už zase nedosáhneš k pařezu. Když začneš u pařezu, tak je ti kopátko k ničemu, i zdánlivě slabé kořeny tě zastaví, když jsou v zemi a hlavně hoodně ten pařez drží. Dělal jsem mnohem slabší lípu, obkopával jsem jí podkopem z bobka a dostal jsem se asi 40 cm do hloubky a to jsem pořád skákal dolů a sekerou si dělal místo, abych mohl kopat. Kmen jsem si nechal dlouhý, abych měl páku na vyvrácení a stejně to bylo jen tak, tak, musel jsem si zapřáhnout naloženej vlek a táhnout z kopce, abych to urval a svalil. Když jsem to povalil, tak jsem to zase nemohl vytáhnout z té díry, jak to bylo obrovské a těžké, takže nastoupila moje hezčí polovička s wapkou a smývala hlínu z kořenů, aby to bylo lehčí.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Danismckost
Příspěvky: 85
Registrován: pát lis 23, 2012 3:58 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Iseki TA235 landleader

#77 Nový příspěvek od Danismckost »

Čau borci,
Mám takovej nápad s tím čelákem. Původně jsem chtěl rozvaděč nahoře v pravo u volantu, jak to známe asi všichni, pak mě napadlo, že si rovnou dám rozvaděč i na zadní vývody na vlečku, nějaký hydromotory a tak.
Jenže potom jsem si říkal, že by nebylo špatný to mít víc po ruce ať se nemusím hrbit, že to budu ovládat bovdenem.
Jenže včil!! Jsem dospěl k super nápadu!! Koupím čtyřsekční rozvaděč, bovdenem ovládaný co bude schovanej pod traktorem, dvě sekce budu ovládat joystickem nakladač a dvě sekce půjdou dozadu traktoru na rychlospojky. Tím pádem ušetřím za hadice a budu mít vše schovaný pěkně pod traktorem.
Jenže!! Zásadní otázka.
Jde jednoduše přeskládat rozvaděč od badestnostu tak, abych měl na čtyřsekčním rozvaděci plovoucí polohu na jedné sekci a na jedné sekci aretaci? Dík
Iseki TA235

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseki TA235 landleader

#78 Nový příspěvek od Atlan »

Ked ich pekne poprosis tak ti to poskladaju podla poziadaviek, alebo sa obrat na ineho vyrobcu. Ktory ti vysklada.

Navo ti je aretacia?
Take preskladanie doporucujem. Len na novom rozvadzaci.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Danismckost
Příspěvky: 85
Registrován: pát lis 23, 2012 3:58 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Iseki TA235 landleader

#79 Nový příspěvek od Danismckost »

Jasně že na novém, nic starého na nový nakladač bych nekoupil, ikdyž ti rumuni asi taky nebudou top, ale na rexroth, nebo bosch asi nemám no.

Aretaci chci dozadu na vrták třeba, nebo něco jiného hydromotorového
Iseki TA235

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseki TA235 landleader

#80 Nový příspěvek od Atlan »

Napr tu maju zvlast aretacie a plavajucu, po dohovore by mali vysladat co pozadujes
https://www.hydraulikapo.sk/kategoria/h ... a-zarazka/

https://www.hydraulikapo.sk/kategoria/h ... a-40l-min/
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Veselda
Příspěvky: 723
Registrován: čtv úno 16, 2012 5:38 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Iseki TA235 landleader

#81 Nový příspěvek od Veselda »

ladiki píše: úte zář 11, 2018 11:16 am TA oproti B7001 je tank :prace:

k těm brzdám...nechej na pedálu vůli aspoň ty 3cm....nebo zkus traktor přizvednout a otočit zadním kolem ručně, jestli jde na volno....

za prachy zde: http://www.yenibiz.co.uk/spare-parts/is ... glish.html
Tak jsem vyklepal prasátko a návod objednal, ale ...
Majitel stavebnice značky "ZETOR" - model Z3011 - M1:1 ( viewtopic.php?f=32&t=43465 )
OSEVAN S03-060 (viewtopic.php?f=7&t=57185&p=821538#p821538)

ISEKI TA235

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“