dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#16 Nový příspěvek od peyrak »

Já to dělal na B1220, rozvaděč čeláku mám umístěný vpravo od volantu a mám ho pětisekční, 2 sekce s joystickem na nakladač, jedna páčka na 3. funkci nakladače a 2 okruhy mám vytažené dozadu. Do vstupu P nového rozvaděče jsem šel přímo z čerpadla. T jsem natáhl do převodovky, pod sedačkou na pravé straně převodovky je 3/8 šroub pod hladinou oleje a tam jsem to zaústil. HPC z rozvaděče nakladače jsem natáhl do vstupu rozvaděče ramen, u mě to bylo pod sedačkou vpravo, původně tam vedla trubka přímo od čerpadla. Až budu u traktoru tak to nafotím a hodím to sem.

Jaro27
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 01, 2020 9:08 am
Bydliště: Prievidza

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#17 Nový příspěvek od Jaro27 »

To budem velmi rad, dakujem.
Nakladac si kupil, alebo domaca vyroba? Lebo zvazujem, ci to kupit alebo vyrobit.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#18 Nový příspěvek od ladiki »

Jaro, tady je obrázek z manuálu....
Obrázek

pokud není problém "munice" tak máš stroj z ofiko sítě a máš to vše moc krásné rozhodování.....prodejci mají komplet sady...

a třeba tady se mi líbí i ten čelák....
Obrázek

Jaro27
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 01, 2020 9:08 am
Bydliště: Prievidza

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#19 Nový příspěvek od Jaro27 »

ladiki, dakujem za pomoc. Kde si to zohnal? Neviem ci som to spravne pochopil, ale rozumiem tomu tak, ze zhodim plechovy kryt, a urobim si urobit plech - prirubu cez tesnenia kde si dam rozmer zavitu aky chcem. Len nie som si isty, ci som spravne pochopil? Z poz. 3 ide tlakovy olej a do poz.4 ide uz spatecka, vsak?
Ten nakladac co si poslal je pekny, ale 3500€ bez DPH... to urobim dufam do polovice ceny...

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#20 Nový příspěvek od ladiki »

manuál je běžně na netu dostupný...
Na tu "kostku" mám někde i výkres na výrobu nebo to můžeš i poptat u prodejce..

Nee, nepochopil. Z 3 jdeš na nový rozvadeč na P a přes tlakově zatížitelný vývod z nového rozvaděče N pomocí šroubení hpc se napojíš na otvor 4....jinak je to i zde na fóru, tak to tady pohledej...

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#21 Nový příspěvek od peyrak »

Tou kostkou jsem to chtel resit taky, ale za 4500Kc, ne, dekuji. Navic kdyz mam rozvadec kde mam, tak pro me mnou popsane reseni bylo jednodussi a kratsi.

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#22 Nový příspěvek od peyrak »

Aha, ted koukam na ten navod znovu a 2420 ma ten pripojovaci blok hned u cerpadla, u me to bylo pod sedackou. A ten posledni obrazek v tom navodu je prave ten vstup do prevodovky, ne do palivove nadrze, maji to fakt krasne prelozene :smich:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#23 Nový příspěvek od ladiki »

jj, je tam chyba překladu...je to šroub pro napojení zpátečky T z nového rozvaděče 8)

Aktuální ceny neznám. Ale když jsem si pár let zpět ze zvědavosti poptával ten nakladač mx c1, tak byl kolem 60tkč..

Jaro27
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 01, 2020 9:08 am
Bydliště: Prievidza

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#24 Nový příspěvek od Jaro27 »

ladiki, ak mas ten vykres, budem Ti vdacny. Lebo u dielera chceli predat len cely komplet s rozvadzacom za 600€, co je dost penazi. Preto sa to snazim riesit sam

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: dorabka hydraoliky Kubota Aste 175

#25 Nový příspěvek od ladiki »

napojoval jsem to takto...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Kdyžtek pošli email pře SZ...počlu Ti výkres kostky :)

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“