Japonské traktory jedině zde!!!

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
ondras4191
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 18, 2019 7:47 pm
Bydliště: Znojmo

Japonské traktory jedině zde!!!

#1 Nový příspěvek od ondras4191 »

Zdravím nebudte blbý a mrknite sem http://sklep.mini-traktorki.pl/index.php?language=sk pokud shanite malotraktor , super domluva jde to i za euro a dobrá cena , vozí to sem na tři místa a jste tretí kupující tak zauvažujte ;)hezký den

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#2 Nový příspěvek od oco13 »

Po zhliadnutí stránky a prerátaní kurzu som zistil, že ceny sú celkom rovnaké ako tu na Slovensku :-/

ondras4191
Příspěvky: 4
Registrován: pon bře 18, 2019 7:47 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#3 Nový příspěvek od ondras4191 »

ale jde to od nich do čr a tady to koupíš každý si přihodí a na mistě je domluva

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#4 Nový příspěvek od oco13 »

http://sklep.mini-traktorki.pl/-p-477.html
Tento konkretny mali 40km odo mňa v Žarnovici za 2500 eur , čo je ešte menej ako má poliak. :-/ Sorry :hm:

Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1778
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#5 Nový příspěvek od RoKur »

Já ten svůj koupil v roce 2015 také u Bosse. Z poláku je nejdražší, ale prodává pouze plnorepas s roční zárukou.
Když mě začal téct olej ze zadní nápravy, tak přijeli a vyměnili gufero.
Když mě těsně po záruce začal téci chladič, tak po e-mailové domluvě jsem jim ho poslal a vrátili ho zaletovaný.
Zaplatil jsem pouze odeslání balíku do polska.

V tomto vlákně jsem popsal své zkušenosti http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... e#p1074844

Nevím, na kolik přijde plnorepas na slovensku, ale tady to tenkrát bylo skoro o 100% dráž.
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

lezgy
Příspěvky: 241
Registrován: sob dub 20, 2019 3:44 pm
Bydliště: KE

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#6 Nový příspěvek od lezgy »

moja skusenost...ako pise vyssei kolega
modely po doratani cca rovnake co v polsku
ja mam svoj s rotackou nahradnymi nozmi kardanom nahradymi filtramiza cenu, ktoru dolny kubin/namestovo alebo kde presne sedia bazosovi obchodnici ponukaju za holotraktor bez vsetkeho.... ale repas... repas je u nich to ze o ostrieka s vodou a maximalne nalesti voskom kapotu a natre leskom gumy
furt tazia z toho ze ludia tomu nerozumeju, neveduia hladat na webe , porovnat, velakrat daju na prvy dojem z webstranky...
keby vedeli v akom stave to dojde lodou *foto kontajnera* tak si trufam povedat ze to v zivote nekupi /kde je rozobratach 10-12 ks na maderu/
cize ako polak ano lebo zaruka u polaka je zaruka..
u slovaka co mnusi zufalo predat jeden stroj aby kupil novy mercedes .....

Dede
Příspěvky: 48
Registrován: ned lis 18, 2018 2:36 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Japonské traktory jedině zde!!!

#7 Nový příspěvek od Dede »

moc nechápu, proč bych tady měl něco kupovat. Daleko, polsky neumím, a ceny stejný jako zde

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“