ISEKI TA 250 LANDLEADER

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jasanek4452
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 26, 2016 8:57 pm
Bydliště: Kutná Hora

ISEKI TA 250 LANDLEADER

#1 Nový příspěvek od Jasanek4452 »

:help: Zdravím pánové. Stal jsem se majitel ISEKI TA 250. Mám otázku ohledně jednoho tlačítka na palubní desce - hned vedle ovladače světel. V případě, že toto tlačítko zmáčknu, rozsvítí se na palubní desce červená kontrolka ( ozubené kolo rozdělené na půl a v něm kapky ) Nikde jsem nenašel význam této kontrolky / tlačítka. Pokud někdo zná význam, budu rád za jeho sdělení :)
Díky
PS: pokud vyjde čas, hodil bych sem nějaké fotky, kdyby byl zájem.
Ještě jednou díky

Tomáš

Uživatelský avatar
tobig
Příspěvky: 382
Registrován: úte zář 27, 2016 7:15 pm
Bydliště: Opava

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#2 Nový příspěvek od tobig »

Nemohlo by to být tlačitko na vyp/zap hydraulického čerpadla ? :-/
EX - Iseki TU155 a bazmeky k tomu
Přídavná hydraulika Iseki
TA 227 Chelsea


... a neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

mirototh
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 02, 2011 9:41 pm
Bydliště: Jarok

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#3 Nový příspěvek od mirototh »

Je to asistent otáčania výborná vec

Uživatelský avatar
tobig
Příspěvky: 382
Registrován: úte zář 27, 2016 7:15 pm
Bydliště: Opava

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#4 Nový příspěvek od tobig »

Jak to funguje ?
EX - Iseki TU155 a bazmeky k tomu
Přídavná hydraulika Iseki
TA 227 Chelsea


... a neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

rytepo
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 4:05 pm
Bydliště: Jabloňov

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#5 Nový příspěvek od rytepo »

Zdar .nejsem si jistej ,ale asistenta si myslím máš jinde. Tohle tlačítko by mělo být něco z kontrolkama .Najdu a pošlu

rytepo
Příspěvky: 23
Registrován: ned zář 01, 2013 4:05 pm
Bydliště: Jabloňov

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#6 Nový příspěvek od rytepo »

[quote="rytepo"]Zdar .nejsem si jistej ,ale asistenta si myslím máš jinde. Tohle tlačítko by mělo být něco z kontrolkama .http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=38838

Uživatelský avatar
Jasanek4452
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 26, 2016 8:57 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#7 Nový příspěvek od Jasanek4452 »

Zdravím, s tím otáčením to nevidím reálně, zkoušel jsem to, ale nepoznal jsem žádný rozdíl. Pokud to tlačítko zmáčknu, rozsvítí se pouze ta kontrolka, jinak to nic nedělá - traktor se chová pořád stejně. Tlačítko funguje jako spínač - zmáčknu tlačítko - rozsvítí se kontrolka - pustím tlačítko - kontrolka zhasne. Zbyl tam japonský štítek, který jsem přeložil podle pana googla jako kontrola. Projedu odkaz z předchozího příspěvku a zase se ozvu. Jenom taký dotaz, mám tam namontovaný čelní nakladač, nemůže to např. souviset s ním? Vypínač na čerpadlo to není, to už jsem vyzkoušel. Zítra tu kontrolku zkusím vyfotit :) Zatím děkuji. Tomáš

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#8 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Obrázek
Ked je to kontrolka v ľavo hore tak to je kontrolka hydraulického oleja.
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
Jasanek4452
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 26, 2016 8:57 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#9 Nový příspěvek od Jasanek4452 »

8) 8) 8) To je ona, paráda :) zítra rozdělám a mrknu zda-li není kontrolka nějak poškozená, protože na fóru od kolegy jsem zjistil, že to tlačítko je na kontrolu nefunkčních kontrolek, tak to prozkoumám. Zatím díky T.

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#10 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Obrázek
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
Jasanek4452
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 26, 2016 8:57 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#11 Nový příspěvek od Jasanek4452 »

Zdravím, opraveno, vše funguje :)

A je tu další dotaz: nechá se sehnat kompletní katalog dílů pro ISEKI TA 250? Předpokládám, že pro řadu TA to bude skoro vše stejné. Ptám se pro to, že mi začal téct "simering" na levé straně přední nápravy ( u kola ) , tak bych potřeboval zjistit, jak to tam vypadá než se pustím do nějaké demontáže.
Díky Tomáš

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#12 Nový příspěvek od takeuchi »

Dobrý den, katalog náhradních dílů mám, můžu poslat. Gufero jsem měnil před 14 dny a dělal jsem komplet celou nápravu. Dával jsem tam originální náhradní díly a není to nic levného (gufero do kola 1600,- Kč bez DPH). Celá náprava mě vyšla na zhruba na 18000,- včetně výměny kulových čepů. Jinak to mají Japonci krásně dělané a je radost to rozebírat.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#13 Nový příspěvek od ladiki »

no na Kubotu to stojí 1700,-/kus bez DPH. Mám rád vše originál, ale takovou částku mi svědomí nedovolilo dát :-) Navíc nebudu jezdit po nápravu v bahně, takže není třeba tam dávát origo, i když je to nejlepší varianta.....

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#14 Nový příspěvek od takeuchi »

Asi jo, ale taky jsem takový puntičkař, takže je tam vše original, včetně pouzder. Náhrada by asi šla, nepídil jsem se po tom. Ta stavba toho gufera má své opodstatnění. Taky určitě nebudu obdělávat rýžové pole a jezdit po nápravy v bahně, ale ono to neoriginální gufero může vydřít hřídel a pak nebude těsnit nic.

dohnalprema
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 18, 2018 7:33 pm
Bydliště: Kyjov

Re: ISEKI TA 250 LANDLEADER

#15 Nový příspěvek od dohnalprema »

Dobrý večer chlapi. Mám prosbu ještě ohledně návodu a katalogu dílů na ISEKI TA230. Nemáte někdo? Možná by stačily čísla filtrů. Chtěl bych se pustit fp výměny a vůbec to nemůžu nikde najít. Děkuji za ochotu. Přema.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“