iseki tu 180f

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#541 Nový příspěvek od ivanzbehy »

chlapy ked sa podari tak cez zimu vimenim moje iseki za iseki ta230f alebo rozmislam nad mitsubishi alebo hinomoto lebo potrebujem traktor čo ma aspon nejakich 30 koni
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: iseki tu 180f

#542 Nový příspěvek od Tom »

Na Hinomoto zapomeň... zrovna na tyhle traktory není k dostání žádný ND, přestaly se vyrábět někdy v 80. letech a nikde nic není.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#543 Nový příspěvek od ivanzbehy »

Tom píše:Na Hinomoto zapomeň... zrovna na tyhle traktory není k dostání žádný ND, přestaly se vyrábět někdy v 80. letech a nikde nic není.
mam vibrane iseki ta 230 tazke cez zimu to zamenim :)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#544 Nový příspěvek od ajven »

Nestor.Kea píše: Ešte by ma zaujimalo mate niekto skusenosti s elektrickym navijakom na traktore...???
Nestor, chystam nieco podobne, na hydromotor
Přílohy
navijak zetor1.jpg

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#545 Nový příspěvek od ajven »

robil niekto opravu kontrolky zhavenia ? Dajte mi vediet prosim. Dakujem.

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#546 Nový příspěvek od LuboM »

ajven píše:robil niekto opravu kontrolky zhavenia ? Dajte mi vediet prosim. Dakujem.
Ahoj,
asi pred rokom som si kontroloval žhaviče a zároveň aj tú špirálu kontrolky žhavenia, nakoľko by sa mala rozžhaviť po 30-60sakundách. No nikdy sa nenažhavila, max.sa z nej trošku zadymilo keď sa ne nej pálil prach. Ale žhaviče sú už po 30sek. červené. Tak som si tu špirálku zapojil priamo na batérku a čo sa nestalo.. Urobila "škvrk" a na migu sa pretavila.
Nedošlo mi že musí byť zapojená spoločne so žhavičmi. Tak som robil pokusy s obyčajným oceľovým drôtom asi 1,5mm hrubým. Aj ten sa krásne nažhavoval. Tak som si tu kontrolnú špirálku z neho vyrobil, pekne namotal, pre zlý prístup horko ťažko zapojil a.. funguje dodnes..!
Akurát som tu špirálku urobil asi dlhšiu, lebo sa mi ani ona pri jednej minúte žhavenia nerozpáli do červena, len sa z nej zadymí. Chcelo by to skrátiť ju asi o 3-4m. Len akosi nemá kdo..

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#547 Nový příspěvek od ajven »

dakujem LuboM aspon za tvoju skusenost.

Uživatelský avatar
Nestor.Kea
Příspěvky: 240
Registrován: ned kvě 22, 2011 11:49 am
Bydliště: Čadca

Re: iseki tu 180f

#548 Nový příspěvek od Nestor.Kea »

Tu je nove video s opravenym kuželom https://www.youtube.com/watch?v=DvcI71y ... e=youtu.be štiepem teraz na 1200-1500 otačiek takto vypada kužel teraz Obrázek Obrázek
Iseki TU 180f

Uživatelský avatar
Nestor.Kea
Příspěvky: 240
Registrován: ned kvě 22, 2011 11:49 am
Bydliště: Čadca

Re: iseki tu 180f

#549 Nový příspěvek od Nestor.Kea »

Vedel by mi niekto poradit ako sa nastavuje dvojpluh aby oral aj druhy...?? Mam taky isty pluh ako LuboM a stale mi ten druhy pluh moc toho neorie
Iseki TU 180f

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#550 Nový příspěvek od LuboM »

Nestor.Kea píše:Vedel by mi niekto poradit ako sa nastavuje dvojpluh aby oral aj druhy...?? Mam taky isty pluh ako LuboM a stale mi ten druhy pluh moc toho neorie
My sme minule tiež orali a tiež sme sa nakrútili tými štelovákmi.Je rozdiel orať v tvrdom, alebo v mekkom. Nezabudni nastaviť ventil pod sadačkou na maximálne rýchle spúšťanie ramien, aby to fungovalo skoro ako plávajúca poloha a pluh rýchlo kopíroval terén, nakoľko ti pri nerovnostiach bude práve ten druhý pluh vyhadzovať z brázdy.
Treba sa stým vyhrať. Musíš poskúšať. Hore, dole, do prava, do ľava a "ak sa ti nepáči ako ti orie, tak si to zoraj sám".. :typek:

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#551 Nový příspěvek od ajven »

LuboM píše: Nezabudni nastaviť ventil pod sadačkou na maximálne rýchle spúšťanie ramien, aby to fungovalo skoro ako plávajúca poloha a pluh rýchlo kopíroval terén, nakoľko ti pri nerovnostiach bude práve ten druhý pluh vyhadzovať z brázdy.
Treba sa stým vyhrať. Musíš poskúšať. Hore, dole, do prava, do ľava a "ak sa ti nepáči ako ti orie, tak si to zoraj sám".. :typek:
Prosim ta, aky ventil? Mas foto? Mam ten polsky pluh, skusal som orat s nim jeden uhor a nedal sa poriadne ani zatlacit do zeme :vysmech:
Tak chcem vediet ako to pojde do uz rozoranej zeme.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#552 Nový příspěvek od ivanzbehy »

ajven píše:
LuboM píše: Nezabudni nastaviť ventil pod sadačkou na maximálne rýchle spúšťanie ramien, aby to fungovalo skoro ako plávajúca poloha a pluh rýchlo kopíroval terén, nakoľko ti pri nerovnostiach bude práve ten druhý pluh vyhadzovať z brázdy.
Treba sa stým vyhrať. Musíš poskúšať. Hore, dole, do prava, do ľava a "ak sa ti nepáči ako ti orie, tak si to zoraj sám".. :typek:
Prosim ta, aky ventil? Mas foto? Mam ten polsky pluh, skusal som orat s nim jeden uhor a nedal sa poriadne ani zatlacit do zeme :vysmech:
Tak chcem vediet ako to pojde do uz rozoranej zeme.
pluh mam aj ja do obrabanej zeme ide dobre ale jak ne neobrabana viac rokov tak to ide tazsie kovoli tomu som si nehal aj stary pluh lebo ten je tazsi a aj masivnejsi :)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

kiraly
Příspěvky: 14
Registrován: ned říj 19, 2014 3:12 pm
Bydliště: Praha

Re: iseki tu 180f

#553 Nový příspěvek od kiraly »

Ahoj Lubo,

chystáme se koupit stejný traktůrek jako máš ty. Tak jsem tě chtěl poprosit o krátké hodnocení, jak seš s traktorem spokojen př. na co si dát při koupi pozor.
Díky

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#554 Nový příspěvek od ajven »

pozicial som si kuzel na test, viac tu:
https://www.youtube.com/watch?v=lI_oQSX ... e=youtu.be
kupim si tento model teda.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#555 Nový příspěvek od ivanzbehy »

ak budete niekto potrebovat čislo olejoveho filtru tak tu je J1317004 a značka NIPPARTS

tu je aj odkaz :) http://ecat.elit.sk/Olejovy-filtr-NIPPA ... EzMTcwMDQ=
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“