John deere 7800

JohnDeere, Case, Ford, MF,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Lee
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 24, 2011 8:56 pm

John deere 7800

#1 Nový příspěvek od Lee »

Zdravim vás! Potřeboval bych radu.Můžete mi poradit jakou životnost má motor u 7800 mam možnost ho koupit ale má naběháno 21 000 mth což se mi zdá hodně měl pravidelnej servis je ve velmi slušnym stavu ale jak řikam zdá se mi to hodně a jelikož nemam zkušenosti tak bych potřeboval helfnout abych neudělal nějakou kravinu! :help:

Uživatelský avatar
janles
Příspěvky: 104
Registrován: pon pro 13, 2010 4:48 pm

Re: John deere 7800

#2 Nový příspěvek od janles »

M áme v podniku dvě 7800 maji 24 000 mth a pořád jezdí.Byli to první traktory takže šli v orbě setí doprava.Na motor se nešahlo jenom přední náprava převodovka a soustava táhel řazení.Za všechny opravy velké sumy peněz.

Lee
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 24, 2011 8:56 pm

Re: John deere 7800

#3 Nový příspěvek od Lee »

Tak to si mě vyděsil! A při případný koupi tak na co si dát pozor? Co dobře skontrolovat? Zástupce společnosti od které by to mělo být dobře znam několik let takže doufam že by na mě boudu neušil ale nikdy nevíš a neni to traktor za sto tisíc navíc s tim nemam žádný zkušenosti navíc si myslim že je za slušný peníze takže sem furt na vážkách! :(

premo
Příspěvky: 194
Registrován: stř bře 25, 2009 5:45 pm
Bydliště: ostrava

Re: John deere 7800

#4 Nový příspěvek od premo »

21tis. mth už je dost záleží kolik s tím za rok chceš najet motohodin jestli 10nebo1000 ,jinak jsou to ještě poctivé JD co něco vydrží ,pokud je za dobrou cenu je to lepší poježdění než v Crystalu .Taky záleží jakou to má převodovku jestli to má fullpowershift tak od toho radši dál ,sice v poli dobré v dopravě už trochu horší ,ale hlavně pokud se porouchá tak lítají velké pálky ,radši bych volil mechanickou převodovku se 4stupni pod zátěží.

Venca R
Příspěvky: 626
Registrován: čtv čer 23, 2011 10:01 am
Bydliště: Kunčice u Letohradu
Kontaktovat uživatele:

Re: John deere 7800

#5 Nový příspěvek od Venca R »

Tady mají dost zelený techniky a zkušenosti mnoho let. Kdyžtak chtěj pana Peřinu, ten toho o těchto traktorech ví opravdu dost http://www.firmy.cz/detail/2010737-farm ... patov.html

Uživatelský avatar
TomikKouril
Příspěvky: 4457
Registrován: úte lis 27, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: John deere 7800

#6 Nový příspěvek od TomikKouril »

Já bych do toho nešel.Pokud máš hodně peněz na opravy.....a myslím si,že tě to ojeté nikdo nepojistí,což by bylo dobré řešení.
UKT Landini Vision 105 plus navijáky Igland 2-6 tun

Zet-Or
Příspěvky: 151
Registrován: ned zář 13, 2009 1:01 pm
Bydliště: Topolčany
Kontaktovat uživatele:

Re: John deere 7800

#7 Nový příspěvek od Zet-Or »

Lee píše:Tak to si mě vyděsil! A při případný koupi tak na co si dát pozor? Co dobře skontrolovat? Zástupce společnosti od které by to mělo být dobře znam několik let takže doufam že by na mě boudu neušil ale nikdy nevíš a neni to traktor za sto tisíc navíc s tim nemam žádný zkušenosti navíc si myslim že je za slušný peníze takže sem furt na vážkách! :(
a aka je cena ak možem vedieť?
Je to zeleno-žlté a stále to funguje... (ereeD nhoJ)

Odpovědět

Zpět na „Americké stroje“