MASSEY FURGUSON 35 X

JohnDeere, Case, Ford, MF,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#31 Nový příspěvek od kahi »

fordson: díky za upřímnou pochvalu:) neboj kabina a ty blatníky to je přišroubovaný a ta půjde dolu mám originál lízátka v pěkným stavu tak až bude čas tak to jde dolu protože už mám napůl sehnaný čerpadlo na hydrauliku taže až ho budu instalovat tak to předělám, takhle to udělal tchán on je zástupce kabiny já moc ne, radši se protáhnu všude bez obtíží a je lepší výhled, rád bych ho dal někdy na veteránský papíry, samo sebou bude ještě pár úprav jako originální dynamo, světla přední kola, a výfuk a a chtěl bych sehnat spodní závěs

jaký máš zadní kola? 11,2 na 28 nebo 12,4 na 28, byl jsem se totiž podívat u jednoho pána co má asi dva tyhle traktory a všechno má na 12,4 a taky jsem tuhle našel přesný datum výroby 9.4. 1958 je to na bloku motoru

Uživatelský avatar
fordson
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 31, 2008 11:18 pm

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#32 Nový příspěvek od fordson »

ahoj, já tam mám 12,4x28,dělal jsem go motoru a brzd.mám hranatý blatníky, že se na nich dá sedět, teda děti, ale raději bych si objednal ty lízátka, ty jsou hezčí a líp se z toho vystupuje, více místa

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#33 Nový příspěvek od kahi »

fordson: dej kdyžtak víc fotek:) ty lízátka byli dva druhy, jedny byli jako by do véčka a druhý maj takový nohavičky aby ti nelítalo bláto na na nohy:) stále čekám až bude hydraulika sehnaná

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#34 Nový příspěvek od kahi »

tak ještě čekám až bude hydraulika, je to jak pro malý děcko vánoce....
zatím bez kabiny s originál lízátky

Obrázek

PS kdyby měl někdo doma plechový světla tak bych měl zájem (přední, zadní a pracovní zadní chci to přiblížit originálu)

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#35 Nový příspěvek od kahi »

tak včera v noci jsem ho konečně přivezl, ted už si najít čas mezi betonováním a nainstalovat ho
Obrázek

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#36 Nový příspěvek od kahi »

Ahoj, teď řeším jaký použít olej pro hydraulické čerpadlo které je uloženo v převodovce, jde mi o to jaký použít typ oleje, hydraulický asi těžko ten nemaže? a převodový nebude moc hustý na to čerpadlo? díky moc nevím jak to mají řešený jiný traktory? třeba zetor nebo jíný třeba německý značky díky moc, jen vím že ho má být 31 litrů a to je vše co jsem zjistil. nerad bych zníčil čerpadlo dalo mi dost práce ho sehnat!

nevím zda byl vhodný převodový olej PP80? byl mi doporučen ale moc se mi nezdá? u traktoru mám originál čelňák.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#37 Nový příspěvek od ladiki »

DAl bych tam Utto oleje. Ty jsou pro společné náplně převodů a hydrauliky.

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#38 Nový příspěvek od kahi »

tak olej je už nalitý, (koupil jsem utto olej) a převodovka a všechny dekly utěsněny, včera jsem ještě čistil palivovou soustavu, a ted mi zbývá přetěsnit (dát nový podložky, protože když jsem odvzdušňoval tak tekla okolo holendrů) a večer by snad mohl proběhnout start a vyzkoušet jestli bude čerpadlo s tím ovládáním chodit a jestli ne tak mně čeká překládání z AJ do čj, kde co se má nastavit aby to chodilo jak má, tak doufám že to bude fungovat nerad bych to celý rozebíral a zítra bych mohl nasadit čelnák a pak jen přijít na originální zapojení a hlavně ovládání, protože to má několik vícepolohový ch kohoutů, tak snad to bude funkční. a pak už jenom :rally: a pak vychytávat mouchy :prace:

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#39 Nový příspěvek od kahi »

tak odvzdusněno, podařilo se roschodit, a hydraulika zvedla a nešla mi nikde najít poloha aby šla zase dolu až potom co jsem vypnul motor tak jsem našel polohu že začela padat, tak doufám že to nějak půjde, jdu pokračovat

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#40 Nový příspěvek od kahi »

jsem z toho :pistol:
tak večer jsem to dokompletoval a dneska dopoledne zkoušel, ale bohužel když jsem nabral plnou lžíci hlíny tak už písty netlačili nahoru a přitom olej do nich proudil o stošest, je možný žy by písty nefungovali? nebo nějak olej ucházel, jsou jednočiný, večer to chodilo jak mělo? a zvedlo to co jsem zkoušel nějaký závaží

ještě musím doladit ovládání hydrauliky a bude to dobrý jen ty písty, mně štvou nemám to jak ozkoušet jsou na tom ty americký závity

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#41 Nový příspěvek od kahi »

nějaký foto sice mizerná kvalita
http://s14.postimg.cc/4u7d1kdxt/DSC01278.jpg

kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#42 Nový příspěvek od kahi »

Obrázek


kahi
Příspěvky: 1063
Registrován: stř říj 05, 2011 8:30 pm
Bydliště: Chvaletice, Protivín
Kontaktovat uživatele:

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#44 Nový příspěvek od kahi »

http://richardleroy.pagesperso-orange.f ... htm#divers proč něco takovýho nemůžu najít na svůj traktor v čj :(

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: MASSEY FURGUSON 35 X

#45 Nový příspěvek od Biggles555 »

Tak jsem ti prošmejdil vlákno a koukám že máš taky pěknou hračku 8) 8) 8)
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Odpovědět

Zpět na „Americké stroje“