Tachometr (traktormeter) IHC D-326

JohnDeere, Case, Ford, MF,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
JStanik
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 26, 2022 8:52 am
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Tachometr (traktormeter) IHC D-326

#1 Nový příspěvek od JStanik »

Ahoj,
měl bych dotaz a prosbu na majitele či fandy traktorů MC Cormick. Mám D-326, ale chyběly drobnosti, dokoupil jsem tedy a u tachometru jsem narazil na problém. Mám nový tachometr s náhonem ale... nenašel jsem, kam náhon u motoru připojit, odkud je přes náhon tachometr poháněný? Mohl by mi někdo prosím poslat případně nějaké fotky? Tachometr na traktoru někdy byl, v útrobách jsem našel čáast starého lanka k tachometru. Ale ať koukám jak koukám, nenašel jsem nikde ani vývod z motoru, ani díru, kam případně ten vývod našroubovat. Díky za přínosné rady a nejlépe i za fotky:-)

janci86
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 06, 2017 9:25 pm
Bydliště: Namestovo

Re: Tachometr (traktormeter) IHC D-326

#2 Nový příspěvek od janci86 »

Ahoj,
Rovnaky problem som riesil na mojom IHC D432. Traktor kedysi mal traktormeter, ale ked som ho kupil, bol nefunkcny. Stary bowden som tiez na traktore videl, ale nepatral som po tom kam ide. Nenapadlo mi, ze mozno ho nebudem mat kam zapojit. Takze som kupil novy, kupil som aj novy bowden, aj uhlovu prevodovku no a potom som zistil, ze ho nemam kam zapojit...

Nad remenicou, pri pohlade v smere jazdy napravo, by mal byt naliatok s vnutornym zavitom, kam sa montuje uhlovy prevod na bowden.

Vidno ho tu: Obrázek (obrazok z ebay)

Ja ho tam nemam. Motor ma ale odlisnu farbu oproti traktoru, isto bol uz vymeneny. Mozno by sa dal prehodit len ten dekel, len ho zohnat...

J.
Zetor 25A, 2x Zetor 25K viewtopic.php?t=95688
IHC McCormick D432
Agrostroj TH-4K2-10
Agrosystem JZD Slušovice
Zetor Super 35
Osevan

Odpovědět

Zpět na „Americké stroje“