malotraktor z Ukrajiny

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: malotraktor z Ukrajiny

#16 Nový příspěvek od elbarto »

To rosch8: ridici pidi busu co nam vozi zamestnance prekracuji hranice 3 tydne tam i zpet, tak mi prosim nevykladej, jak to na hranicich podle tebe chodi ... Klicove je byt ve spravny cas na spravnem miste, vic k tomu dodavat nechci :-) Navic UK celnici jsou uplne v pohode, prudi SK celnice.

igi34
Příspěvky: 44
Registrován: sob dub 07, 2012 4:27 pm
Bydliště: KSK

Re: malotraktor z Ukrajiny

#17 Nový příspěvek od igi34 »

elbarto píše:To rosch8: ridici pidi busu co nam vozi zamestnance prekracuji hranice 3 tydne tam i zpet, tak mi prosim nevykladej, jak to na hranicich podle tebe chodi ... Klicove je byt ve spravny cas na spravnem miste, vic k tomu dodavat nechci :-) Navic UK celnici jsou uplne v pohode, prudi SK celnice.
Uk colnici sú v pohode? :D Máš veľmi zlé informácie.

ford109
Příspěvky: 577
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:09 pm
Bydliště: KSK

Re: malotraktor z Ukrajiny

#18 Nový příspěvek od ford109 »

UA colnici su v pohode,popozeraju auta,popytaju sa co si kupil,ako bolo,kde si bol,ci je dobre to co si kupil... pohoda...
SK colnici-kolko mas cigariet,kolko alkoholu,aku velku nadrz,kolko v bandaske,kolko km mas najazdene (!!) prehladaju cele auto,pootvara vsetky priehradky,zacne buchat po plastoch,po sedadlach,hrabat sa v priecinkoch,a ked mu rano manzelka neda tak ta posle prehladat psovi kde musis vylozit cele auto a ten blchonosic ti zacne skakat po sedadlach,a ostanu po nom len chlpy a ziadne ospravedlnenie ked nic nenajdu...

No,ak by to niekto objednal len do skladu (napr sadzac sa da objednat do skladu posty napr v uzgorode) tak by to slo... tam netreba UA adresu... len ked som pocital postovne spolocnosti IN-TIME (UA) tak to vyslo na paradnu palku,cize mozno by bolo dobre zohnat niekoho kto jazdi pidibusom napr z kyjeva... ale oni chodia nalozeny pokial viem...
ZKL Zetor 8011 (1974)

Praga V3S M2

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: malotraktor z Ukrajiny

#19 Nový příspěvek od rosch8 »

elbarto píše:To rosch8: ridici pidi busu co nam vozi zamestnance prekracuji hranice 3 tydne tam i zpet, tak mi prosim nevykladej, jak to na hranicich podle tebe chodi ... Klicove je byt ve spravny cas na spravnem miste, vic k tomu dodavat nechci :-) Navic UK celnici jsou uplne v pohode, prudi SK celnice.
Vidis, ty to mas z pocutia, ja z prvej ruky, byvam 50 km od UA hranice, tak mi nehovor, ako to tam chodi.
Male busy chodia pravidelne a cvakaju svojim aj nasim. Ti maju imunitu.
Ked tam prides ako bezny smrtelnik, tak traktor neprevezies len tak bez preclenia.
Ta hranica nie je korzo.
A preco by mali robit problem UA colnici, ked robis od nich vyvoz? Tych to trapit nebude. Problem bude u nasich predsa, ved by si robil dovoz do EU.
Doviezt sa to da. Urobis JCD na spedicke, zaplatis DPH, pripadne clo a vybavene.
Len ci sa to oplati potom.

ford109
Příspěvky: 577
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:09 pm
Bydliště: KSK

Re: malotraktor z Ukrajiny

#20 Nový příspěvek od ford109 »

Zacal by som skor naradim,je to o dost lacnejsie,clo sa na neho neplati,skusit ci to ide,ci to nieje len nejaky podvod ten shop... a ked clovek da aj ukrajinskemu,aj slovenskemu,musi to ist... pripadne najst niekoho kto bude na danej smene... no proste,da sa to :D inak by sa na vychode vo velkom nefajcily JING-LING :D :D
ZKL Zetor 8011 (1974)

Praga V3S M2

Uživatelský avatar
rosch8
Příspěvky: 4439
Registrován: pon čer 29, 2015 5:47 pm
Bydliště: Humenné, SR

Re: malotraktor z Ukrajiny

#21 Nový příspěvek od rosch8 »

myslim si,ze obchod existuje. nemusia mat realnu adresu, staci im maly sklad, pripadne mozu mat dohody s vyrobcom a objednavaju iba na zaklade tvojej objednavky. Vela shopov tak funguje, nepotebuju ziadny sklad, snad iba nejaky manipulacny dvor, kde to vylozia a predaju kurierovi.
Mensie naradie sa da previezt, samozrejme ak poznas dobre niekoho zo smeny tak sa daju vybavit veci, ale su tam vsade kamery, tak uplne hocico nepretiahnes.
Cigarety sa vozia vo velkom, snad si niekto nemysli, ze chodia skusat stastie s dvoma troma kartonami. Vozi sa to vo velkom a samozrejme vsetko je dopredu dohodnute.
Indivindualny dovoz je o niecom inom.
Ale pri tych cenach by nebol problem ani doviezt to s preclenim a zaplatit DPH.
Otazka je, ci maju napriklad CE certifikat, ktory mozu po tebe pri dovoze chciet. A tu uz by mohol byt problem...

ford109
Příspěvky: 577
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:09 pm
Bydliště: KSK

Re: malotraktor z Ukrajiny

#22 Nový příspěvek od ford109 »

No,treba skusit,kolko bude stat postovne niekde k hranici,a ak to bude celkovo prijatelne,tak si pojdem po sadzac,v kufri auta s nim nebude problem... :shock:
Cize,kto sa podujme ? 8)

Alebo ak by niekto poznal vodicov dodavok,ci nejazdia aj od Kyjeva,zeby to rovno vzal tam a doviezol na SK,alebo k hranici UA ...
ZKL Zetor 8011 (1974)

Praga V3S M2

ford109
Příspěvky: 577
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:09 pm
Bydliště: KSK

Re: malotraktor z Ukrajiny

#23 Nový příspěvek od ford109 »

Tak ako,skusal uz niekto nieco ?
ZKL Zetor 8011 (1974)

Praga V3S M2

Kabar
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 11, 2018 3:35 pm
Bydliště: Levoča

Re: malotraktor z Ukrajiny

#24 Nový příspěvek od Kabar »

Dobry pisem vam ohladne tych malotraktorov z Ukraini vyrobca niesu Ukrainci ale CHINA tie malotraktore ako su Zubr,Forte,Bulat,Kentavr,Sic,a ine malotraktory pohon cez klinovy remen neodporucam to kupovat vziadnom pripade su to poruchove stroje na ktorych odchazaju prevodovky,motor nema ziadnu vodnu pumpu co znamena prehriatu motora co casto podpaly tesnenie pod hlavu,hydraulika dvojcinna velky tlak co znamena puknutiu obalu cerpadla.
Pridavne zariadenia neodporucam rotavator noze liatina co znamena tvrdsia hruda alebo kamen praskne noz alebo pojazdova retaz sa roztrhne,dvojbubnova kosa nema na spodu ziadne klzaky,zo spodu kosy su prevodovky co ich nic nehrani pred narazom nekosy to prevody v kose su take meke ze sa hned opotrebuju ztrhava ozubenie a ste skoncily.
Malotraktory niesu vhodne na ziadnu pracu tie videa co pozerate to su len take aby boly ked budete sni pracovat vy doma ratajte stym ze viac ho budete opravovat ako snim pracovat,nema to alternator ale dynamo ako na motorke co vyraba elektr.prud na svetlo nie na startovanie smerove brzdy co vypinaju pri otacani malotraktora praskaju v prevodovke.
Pridavne zariadenie ako je napr.kosa,vyoravac zemiakov pasovy,vybracny a ine co sa tyka pohon klinovy remen co znamena ze ked mam zapnuty stroj na klinovy remen ten za vasim malotraktorom sa podava zo strany na stranu staci mala odhylka a remen spadne alebo sa roztrhne,pridavne zariadenia musia byt na kardanovy vyvod ako u velkych traktorov.
Co sa tyka vymenu oleja z malotraktora musite dat dole klinove remene povolit komplet motor vybrat bateriu odpojit elektricke sforky a z maly zeriavikom alebo ak ste dvaja nadvihnut motor aby ste sa dostaly k srube od vypustaka oleja lebo on je hned pod napravu a tak nemate sancu vypustit olej.To co som tu vam napisal to je len stvrtina z toho co este su za poruchy na tych malotraktorov pre viac informaci vam dam cislo 0907077593 Posledna rada neodporucam to vziadnom pripade kupovat.Preco za zubra noveho rotavator pluh diesel vodou chladeny 8-10-12HP pytaju od 1300 az 1600 eur a za agzata 10 rocny pytaju i 1000eur lebo su to vraky.Ten kdo uz kupil ten malotraktor ci dvojkolak alebo stvorkolak prajem pevne nervy vela elektrodov,vela tesneni a suciastok a pozerat sa na bazos co som spravil preco som nekupil jazdeny japonec vela zdaru.

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“