BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
borek.lesak
Příspěvky: 3
Registrován: ned pro 22, 2013 1:33 pm
Bydliště: Jihlava

BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#1 Nový příspěvek od borek.lesak »

Zdravím všechny majitele a zvažující kupce BELARUSU 320.4 Rád bych se podělil o jednu trpkou zkušenost a všechny varoval. Koupil jsem letos traktor v Třebíči a hned od prvopočátku se vyskytly problémy s únikem náplní a zakamuflovanou korozí. S dodavatelem nebyla žádná řeč, ale nakonec se rozpovídal jeden jejich servisák, který mě potvrdil mé podezření. V TP mám rok výroby 2013, ale traktor byl vyroben v roce 2010!!!! Protože prý firma dluží velké peníze do Běloruska, tak už nevozí nové stroje a pouze vyprodávají staré ležáky, které jen nastříkají oživovačem, ať se nic nepozná!!!!! Já už jsem naletěl, tak varuju ostatní, ať pak nemáte problémy, tak jako já. Hledám tímto podobně podvedené uživatele, protože to takhle praktikují už hodně dlouho. Když se spojíme, tak máme větší šanci se bránit. Ozvěte se prosím na e-mail: borek.lesak@seznam.cz POZOR NA NĚ, PRÝ TO TAM UŽ BRZY PADNE ÚPLNĚ!!!!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) borek.lesak dne ned pro 22, 2013 2:21 pm, celkem upraveno 1 x.

toyotatoyotatoyota
Příspěvky: 711
Registrován: čtv led 19, 2012 12:06 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#2 Nový příspěvek od toyotatoyotatoyota »


borek.lesak
Příspěvky: 3
Registrován: ned pro 22, 2013 1:33 pm
Bydliště: Jihlava

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#3 Nový příspěvek od borek.lesak »

Ano!

Uživatelský avatar
kůrovec
Příspěvky: 723
Registrován: stř pro 31, 2008 3:57 pm
Bydliště: Benešov u Semil

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#4 Nový příspěvek od kůrovec »

Mají něco společného ta firma Bel-czech z Třebíče a firma Belarus-traktor CZ z Klíčan? Já ho mám od září z Klíčan a všechno je zatím O.K.

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#5 Nový příspěvek od scuderia »

Belarus traktor je v pohode.Ten nema s Bel -czech nic spolecneho.To co tady pise kolega ,davat si pozor na stare 320cytky ,plati i pro vsechny dalsi typy traktoru.Maji jich tam hromadu z vybledlym lakem atd.

plysak
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 15, 2014 8:09 pm
Bydliště: Pisek

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#6 Nový příspěvek od plysak »

Je tohle info o starych traktorech nejak potvrzene nebo jak to dopadlo?
Belarusa zvazuju, ale uz zacinam byt v tech prodejcich trochu zmatenej.

HonzisiznoH
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 17, 2014 11:08 am
Bydliště: Třebíč

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#7 Nový příspěvek od HonzisiznoH »

Můžu potvrdit to, co tady říkáte. Pocházim původně z Třebíča a kolem teho parkoviště sem jezdil často takže vím, že tam yt stroje už nějakou dobu stojí. Navíc mám i ze 2 nezávislých zdrojů potvrzeno, že sou zadlužení a snaží se prodat starý stroje, který jem tam stojijou. Takže ač- pro mě smůla (chcu si taky 320cítku koupit) - tak z Třebíča asi vážně nic neberte....

HonzisiznoH
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 17, 2014 11:08 am
Bydliště: Třebíč

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#8 Nový příspěvek od HonzisiznoH »

Mimochodem..ej to asi 2 tejdny zpět, co sem si všim, že votaď jedna 320.4ka zmizla...tak jen doufám, že ju někam přesunuli a že si ju nějakej chudám nekoupil v domění výhodné koupě skvělého a bezporuchového stroje... :( :'(

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#9 Nový příspěvek od scuderia »

HonzisiznoH píše:Mimochodem..ej to asi 2 tejdny zpět, co sem si všim, že votaď jedna 320.4ka zmizla...tak jen doufám, že ju někam přesunuli a že si ju nějakej chudám nekoupil v domění výhodné koupě skvělého a bezporuchového stroje... :( :'(
Üž to tam krachlo ůplně,zitra tam jede Astapovič na žádost MTZ,zjistit co tam zbylo a převzít to.Celkem je mě líto těch lidí co jim do poslední chvilky věřili.K vůli zárukám atd...

leondid
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 26, 2016 4:24 pm
Bydliště: brno

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#10 Nový příspěvek od leondid »

Tak nevím co je na tom krachu pravdy, ale do Třebíče jsem se zajel osobně podívat, aktuálně mi na lince ukázali montáž pěti nových traktorů 320, nabídli mi solidní cenu i záruku a nemusím se bát přeražených VIN na starém traktoru, ptal jsem se i na Astapoviče, ale ten se prý ani nedostal do areálu firmy, takže toho asi moc nepřebral, nebo přebral, ale asi někde jinde

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#11 Nový příspěvek od scuderia »

Celkem bych se vsadil ze IP adresa je stejna jako kdyz se pred pár lety na tomto foru špinil Astapovič

Uživatelský avatar
scuderia
Příspěvky: 285
Registrován: sob zář 25, 2010 9:29 pm
Bydliště: olomouc

Re: BELARUS 320.4 Pozor na staré ležáky z Třebíče!!!!!

#12 Nový příspěvek od scuderia »

12.12.2015 č. 102-24 / 1564

Ministerstvo dopravy České republiky
Oddělení silničních vozidel

V následujícím sdělení MTZ (Minského traktorového závodu) informujeme Ministerstvo dopravy České republiky o následující skutečnosti:
Společnost Bel - Czech Trade, s.r.o., Průmyslová 154, 674 01 Třebíč, IČ 29182336, již není dealerem MTZ (Minského traktorového závodu).
Na základě výše uvedeného sdělení Vás tímto informujeme o zrušení akreditace pro společnost Bel - Czech Trade, s.r.o. a o zákazu prodeje kompletního sortimentu značky BELARUS a to s platností od 1. ledna 2016.

Náměstek generálního ředitele "MTZ" Marketing - marketingový ředitel

V. A. Makarenko

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“