Kořínkovic tRaverSa

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#226 Nový příspěvek od U Kořínků »

Jasný. Pokud to počasí dovoluje, ale je to spis o oblečení obsluhy. Mašina maká celý rok.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#227 Nový příspěvek od Atlan »

Rak snad ti vydrzi tie starty v zime. Vtedy dostava pastorok dost zabrat.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#228 Nový příspěvek od U Kořínků »

Obrázek

Obrázek

Žně jsou v plném proudu a ereska opět maká

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#229 Nový příspěvek od U Kořínků »

Obrázek

ani dospěláckej balík není problém...

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kořínkovic tRaverSa

#230 Nový příspěvek od duchodce »

Jak utáhneš řízení ? Oni jsou dva druhy ? Já když mám v radlici kolečko písku tak to na trávníku nemohu utáhnout . O nějakém otočení na místě -ani náhodou . Mám tam řízení s palcem a pod svisláky axiál. ložiska. Pouzdra z nějakého texgumoidu , není to ten důvod?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#231 Nový příspěvek od U Kořínků »

No řízení...utáhnout to naložený na místě je problém. Líp se zatáčí za jízdy, to je jasný. K tomu přidáš řidičskou předvídavost a je po starostech s řízením. S balíkem to ještě šlo, ale když jsem naprdnul korbu bagrem při kopání parkoviště, tak jsem mohl jezdit jenom dopředu a dozadu....

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kořínkovic tRaverSa

#232 Nový příspěvek od duchodce »

Hm , tak to je stejný , už jsem přemýšlel jestli to nedělá ten texgumoid. Uvažuji že se tam pokusím naimplantovat jinou skříňku řízení s maticí ale je to problém ta hřídel dolů k páce řízení je dost dlouhá, to znamená navařit a do toho se mě moc nechce. Dost jsem si sliboval od těch ložisek , zlepšilo se to ale plnou radlici taky neurejduju.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#233 Nový příspěvek od U Kořínků »

Přemýšlím jakým způsobem to poladit s posilovačem....ale dokud to úplně nehoří tak nic ladit nebudu. Mám obutý nové gumy a na pevným povrchu se to docela i dá utrhnout ale na trávě ani prd. Uvidíme co přinese čas. Někde bych tu měl mít kompletní sloupek řízení s posilovačem ze starýho transita, tak možná půjdu touhle cestou..

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kořínkovic tRaverSa

#234 Nový příspěvek od duchodce »

Když mě se do hydrauliky moc nechce , už ji na RS mám že nevím co kam vede - př lopata . zadní nakladač a venkovský okruh. Navíc autové posilovače budou mít krátký krok a asi i malou sílu. Posilovač třeba ze Zetoru nejde namontovat protože nemáme řídící tyč. Uvažuji o převodce z něčeho co má globoidní šnek a víc otáček od dorazu k dorazu./ V3s - Avia / Problém mám pouze jak jsem psal dřív,se svařenou výstupní hřídelí řízení.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

AlexTc
Příspěvky: 1418
Registrován: sob říj 25, 2008 2:45 pm
Bydliště: okr. Tachov

Re: Kořínkovic tRaverSa

#235 Nový příspěvek od AlexTc »

Tak si tam dejte průběžnou pístnici jako je na vysokozdvižným vozíku.

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#236 Nový příspěvek od U Kořínků »

No neboj...po tvém řešení neustále pokukuju a kdysi dávno domluvená návštěva a poslintání tvé RSky je také v plánu...právě že řízení z transita má poměrně dlouhý krok a je stavěné na větší zátěž...

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#237 Nový příspěvek od U Kořínků »

Hele chlapci z čeho to je??

Obrázek

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14390
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Kořínkovic tRaverSa

#238 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...s tímhle zajdi na veteránburzu , myslím , že o to bude zájem ...

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kořínkovic tRaverSa

#239 Nový příspěvek od U Kořínků »

Nebyl zatím den, kdy by eresák nemakal. Nebudu tu fotit běžné úkony jako výměna oleje a cestování s fůrou hnoje. Ale to že eresák tvrdě maká už se projevuje na jiných dílech....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Kořínkovic tRaverSa

#240 Nový příspěvek od duchodce »

Taky mě to tam praská ,řeším to tak že gumu vypustím . Klíny odrazím plášť v místě lomu a"zašprajcuju"aby tam byla mezera. Mezi duši a disk narvu v místě sváru silnou gumu a mezi gumu a disk ještě plech. Plech nesmí být větší než je ta vložená guma - sdíleným teplem by poškodil duši. Potom , klasika vybrousit a po kouskách zavařit aby se okolí moc neohřálo jinak to praskne vedle. Potom opět zabrousit do roviny - já s tím musím na technickou tam by svár neprošel . Co se týče šroubů , tam pomuže jedině díru vystružit najednou disk/držák a vyrobit šrouby - spíš na lehké naražení . Od té doby mám pokoj.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“