Belarus 320

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2041 Nový příspěvek od polemnepolem »

chlapy,čím sekáte za 320?uvažuji o výměně polské 135 za rakouskou diskovku 160...zvedla se výměra a je třeba trochu urychlit sekání.. :driver:
Zetor 6245

Uživatelský avatar
pepego
Příspěvky: 343
Registrován: ned čer 28, 2009 11:16 am
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Belarus 320

#2042 Nový příspěvek od pepego »

tiež som začínal s poľskou 135 ,teraz ťahám 165 diskovku Kuhn a súdruh to dáva bez problémov aj v kopcoch čo tu máme.
https://postlmg.cc/DSpSph3T
Je ťažké byť debilom ,konkurencia je privysoká!

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2043 Nový příspěvek od polemnepolem »

Díky za radu.Po nějaké se podívám. :-)
Zetor 6245

Uživatelský avatar
pepego
Příspěvky: 343
Registrován: ned čer 28, 2009 11:16 am
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Belarus 320

#2044 Nový příspěvek od pepego »

Belarus a nová hračka. :)
Obrázek
Obrázek
Naša farmička s rybami (pstruhy ,sivone, jesetery, pred vianocami kapre a štuky)
Obrázek
Obrázek
A biokosačky berrichon
Obrázek
Je ťažké byť debilom ,konkurencia je privysoká!

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2045 Nový příspěvek od polemnepolem »

Moc pěkné,jaký má záběr mulčovač?Také o něm uvažuji
Zetor 6245

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2046 Nový příspěvek od polemnepolem »

Obrázek

Bystroň 1500

léta nesekaný pozemek,nastavil jsem co nejvyšší sekání,protože jsem nevěděl co se skrývá zarostlé v trávě.
Zetor 6245

Uživatelský avatar
pepego
Příspěvky: 343
Registrován: ned čer 28, 2009 11:16 am
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Belarus 320

#2047 Nový příspěvek od pepego »

Súdruhov ďaľší mílnik :pohar: .
Obrázek

Polemnepolem: nemal toho súdruh pri tom zábere mulčovača občas plné zuby? Zarastené to bolo teba poriadne.
Je ťažké byť debilom ,konkurencia je privysoká!

Uživatelský avatar
pepego
Příspěvky: 343
Registrován: ned čer 28, 2009 11:16 am
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Belarus 320

#2048 Nový příspěvek od pepego »

Akosi sa to tu odmlčalo. Nič nové vo svete bieloruského koňa? :) Mne sa blíži STK s tak som začal hľadať nejaké ND . Na Slovensku to padlo, MTZ majú už len nejaké zostatky na sklade ,robia len Hattat. Tak som skúšal v Čechách ,tam je všetko na sklade ,ale po cenovej ponuke som to vzdal. Podarilo sa mi objaviť e-shop v Litve http://www.traktors24.lv/ ,kde sa dalo všetko v pohode objednať. Cena z Čiech cca 240€ cena z Litvy 51€ a za týždeň mi to kuriér doniesol domov. Len tak pre zaujímavosť - nádržka ostrekovača s čerpadlom 84 € verzus 13.80 € :pistol: . Komunikovali sme cez email, no keď mi nechcelo zobrať pri platbe IBAN tak som tam zavolal a rusko-slovensky sme sa bez problémov dohodli :ano: .Ak máte kontakty na nejaké e-shopy či už SK,CZ,PL,H hoďte ich sem ,do budúcnosti sa to určite hodí.
Je ťažké byť debilom ,konkurencia je privysoká!

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2049 Nový příspěvek od polemnepolem »

Hodně dílů se dá koupit i na polském allegru,na bělorusa jsem tam nic nekupoval-nepotřeboval jsem zatím nic,ale s jinými nákupy mám dobrou zkušenost.
Zetor 6245

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2050 Nový příspěvek od polemnepolem »

Obrázek
Zetor 6245

Vendel
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 03, 2019 7:29 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Belarus 320

#2051 Nový příspěvek od Vendel »

Ahoj chtěl jsem se zeptat zda nemáte někdo ponětí případně kontakt na majitele, nedaří se mi ho kontaktovat a tel. tam v inzerátu není :-/

https://stroje.hyperinzerce.cz/traktory ... zni-cechy/

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: Belarus 320

#2052 Nový příspěvek od polemnepolem »

Vendel píše:Ahoj chtěl jsem se zeptat zda nemáte někdo ponětí případně kontakt na majitele, nedaří se mi ho kontaktovat a tel. tam v inzerátu není :-/

https://stroje.hyperinzerce.cz/traktory ... zni-cechy/
no,ani se ti nedivím.
Byl to můj traktor,a už je skoro měsíc pryč,a inzerát mi nejde z hyperinzerce smazat.

:friends:
Zetor 6245

Vendel
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 03, 2019 7:29 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Belarus 320

#2053 Nový příspěvek od Vendel »

:D

Vendel
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 03, 2019 7:29 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Belarus 320

#2054 Nový příspěvek od Vendel »

[quote="farmawest"]Mám od Jana Hluchého už druhý traktor a skoro všechno nářadí taky. 320 mám ještě s plechovýma blatníkama, ale předek mám dodělaný na vzduch. Pouštím to přímo z palubovky, je tam cívka která pustí vzduch a ten to zapne. Používal jsem to dva roky, ale od té doby co jsem koupil nové gumy (už musel na technickou) a plechy s dvacítkama, tak mám vlastně úplně jinačí traktor. Chová se to fakt úplně jinak. Ty zadní dvacítkové šípy brzí jak řetazy. Hlavně to je poznat na blatě a v sněhu. To kolo se neucpe a neklouže. Aj bokem po kopcu se to zařezává a neujíždí. Vozím z lesa dřevo na návěsu který nebrzdí a ten traktor to udrží aj z kopca. Hlavní jsou ty šípy, které se zaseknou. Kdyby dělali aj ty původní baloňáky s šípama, tak tady nemusíte řešit ten drahý předek. Já jsem dal 16000 bez papíra, ale mám tam jedno nové rameno aj s pajšem v ceně. Kup hlavně na velikých kolech, aj to jinak vypadá, a neklouže to. Klidně se toho vzduchu zbavím, protože už to teď nevyužívám, klidně ti to prodám


Ahoj všem, našel jsem tu příspěvek o předělání zapínání předku na vzduch, bohužel je z roku 2012 a i uzivatel uz je neaktivni, nema s tim nekdo zkusenost ? Pripadne kontakt na nekoho kdo by udelal takovou prestavbu ? Díky

Uživatelský avatar
pepego
Příspěvky: 343
Registrován: ned čer 28, 2009 11:16 am
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Belarus 320

#2055 Nový příspěvek od pepego »

Tak som absolvoval tretiu STK. Súdruh to dal celkom v pohode aj emisie v norme :wink: . A to pokiaľ som tam čakal aspoň tretina áut išla na opakovanú kontrolu a aj ma to celkom zneistilo :shock: . Celá sranda 102 € ,ale to neriešim ,hlavne že je to za mnou. Dokonca skúšali aj brzdy, tak že sa technik previezol po dvore.
Aj keď je tohto roku zima zatiaľ biedna (snežný pluh je bez roboty) , namontoval som si ohrev sedačky a je to parádička, predsa len belerusu chvíľu trvá kým začne kúriť. Mal som najprv vyhrievaciu podložku no stále ju bolo treba naprávať a tak išla preč. Vyhrievanie sedadla a operadla z e-bay za cca 20€. Montáž v dielni a v traktore asi pol dňa.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vendel: predok občasne riešim aj ja , aj mňa zaujíma možnosť manuálneho zopnutia.
Je ťažké byť debilom ,konkurencia je privysoká!

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“