Belarus dnes

stroje sovětského bloku

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Belarus dnes

#1 Nový příspěvek od cuisine »

Ahoj, tady kousek od nás prodávají Belarusy, tak jsem se tam tuhle zastavil a udělal pár fotek přes plot dyby to někoho zajímalo .... jsem tu nový tak snad tímto hned nikoho nenaštvu :red:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#2 Nový příspěvek od Chudej farmar »

mam známeho a ma 2 115k a 160, ma na tom založený strojový park, když mel tu 115 pul roku starou tak se mu pos... prevodovka tak mu pujčili 160 a už si ji nechal, nicméně je to děs to spracovaní olej z toho leje, kdo to nekdy videl na valstni oči a poradne mi da za pravdu, kolik v čubě klokta uz od novoty atd. ale zas ta cena že.. :)
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#3 Nový příspěvek od cuisine »

osobní zkušeost bohužel nemám, u nás v areálu dřív skládaly stroje, teď už mají vlastní nájezdy/rampu .... ale jinak myslím, že se jim to asi trochu rozjíždí, před cca 6-7 lety tam měli jen boudu a pár traktorů, teď přistavili halu, rozšířili to o ten pozemek u silnice a je vidět že se ty traktory tam točí a že prodávají ... asi bych jako hlavní traktor to nebral, ale na nějaké popostrky nebo traktor pro obec bych to neviděl tak špatně ...

Uživatelský avatar
Nunas
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 12, 2009 8:23 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#4 Nový příspěvek od Nunas »

Taky bydlím kousek..teda pokud si myslím, že to je tam co si myslím..A dokonce jsem se tam byl podívat..česky se moc nedomluvíš,ale to mi nevadilo..spíš mě naštvalo, že dokud nevěděli co chci,tak jsem byl jak bůh co se zrovna zjevil a když jim došlo že nic nechci a jen tak očumuju a ještě jsem to porovnával s tím svým peklostrojem,tak se se mnou už nikdo nebavil,docela slušně mě odpálkovali a skoro za flígr vystrkali ze vrat..Spíš mi to přijde jako nějaká pračka na prachy pod hezkou záštitou,jinak se tam nemůžou uživit..
Ale obecně takhle na pohled jsou to stroje vzhledově docela hezoučké,mají pěkný sortiment od malých až po velké a hlavně ty maličké se mi moc líběj..Ale cena teda taky není zrovna extra levná..jenže já nejsem podnikatel v zemědělství,takže pro mě je drahé všechno když s tím denně nejezdím.
Na přehlídce traktorů v Čáslavi jsem porovnával tu Bělorusí bubnovou nesenou sekačku s nějakou skoro stejnou naší a musím říci, že cena byla tedy opravdu zajímavá, to jo,ale to zpracování nic moc..hřídele tak o polovinu menší a místo tisícihranů třeba jen klínky..chlap tam říkal že se mu to věčně trhá a ohýbá když to dá za silnější stroj..že by to nejraději zahodil kdyby měl na jinou..tak nevím...

Uživatelský avatar
vasek775
Příspěvky: 1113
Registrován: ned pro 27, 2009 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#5 Nový příspěvek od vasek775 »

to je u prodejce Astapovice na prze 8 ne?
Mám Zetor 6211,6718 ,nakladač Mikrus, vlek 8tuna,Fabia 1,2tsi a ted Oktavia III DSG kolka gladiator X450L a dalsi bordel co překáží u baráku

cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#6 Nový příspěvek od cuisine »

Belarus má několik zastoupení - tohle je v Klíčanech. Myslím že majitel je pan Astapovič. Jednou jsem jel zapůjčeným UAZem okolo a skoro mi skočil pod kola zajímal se o auto :driver: ...

xander
Příspěvky: 530
Registrován: pát říj 31, 2008 6:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#7 Nový příspěvek od xander »

:D jj majitel je pan Leonid Astapovič. Strejda tam dělá snad od začátku co to rozjížděli. Nevím jak moc je to se servisem a podobně. Ale naposled co jsem se ptam tak říkal že prodej se jim slušně rozběhl. Takže to žádná pračka peněz nebude... :friends:

Uživatelský avatar
Nunas
Příspěvky: 175
Registrován: pon říj 12, 2009 8:23 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#8 Nový příspěvek od Nunas »

xander píše::D jj majitel je pan Leonid Astapovič. Strejda tam dělá snad od začátku co to rozjížděli. Nevím jak moc je to se servisem a podobně. Ale naposled co jsem se ptam tak říkal že prodej se jim slušně rozběhl. Takže to žádná pračka peněz nebude... :friends:
Tak to potom joooo, ono už je to taky nějaká doba co jsem tam okukoval a včera když jsem se tam jel podívat jen tak abych se projel, tak jsem teda čučel jak se rozšířili..já pamatuju jen takovej rozdrbanej plot a budku a dnes už hezky dílnička, výstavky,baráček...
Ale na svých cestách jsem těhle traktorů teda v okolí ani jinde moc neviděl...

Uživatelský avatar
vasek775
Příspěvky: 1113
Registrován: ned pro 27, 2009 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#9 Nový příspěvek od vasek775 »

taky jsem jeden vlastnil abyl jsem spokojeny u nas v okoli jich par jezdí
Mám Zetor 6211,6718 ,nakladač Mikrus, vlek 8tuna,Fabia 1,2tsi a ted Oktavia III DSG kolka gladiator X450L a dalsi bordel co překáží u baráku

vendys007
Příspěvky: 63
Registrován: pát říj 26, 2007 8:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#10 Nový příspěvek od vendys007 »

unas ho maji za krmakem a v lete sundaji plechy kolem motoru aby se lepe chladil :) 1 soukromnik ma uz 2 ty 95k :friends: . Ta cena je dobra 500 000Kč bez DPH asi za holobyt. :potlesk:

Uživatelský avatar
vasek775
Příspěvky: 1113
Registrován: ned pro 27, 2009 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#11 Nový příspěvek od vasek775 »

měl jsem 952.3 a byl jsem spokojeny jasne ze CASSE je lepší ale cena byla dobra
Mám Zetor 6211,6718 ,nakladač Mikrus, vlek 8tuna,Fabia 1,2tsi a ted Oktavia III DSG kolka gladiator X450L a dalsi bordel co překáží u baráku

cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#12 Nový příspěvek od cuisine »

tak si asi někdo udělal radsot a rozšířil vozový park ... v čtvrtek odjížděli z Klíčan ...
Obrázek

cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#13 Nový příspěvek od cuisine »

tak jsem se minulý týden dostal do Minsku, sice né přímo do Belarusu ale do jiné fabriky na náklaďáky - hodně moc zajímavý. Ale okolo fabriky Belarusu jsme jeli za plotem vystavená kompletní produkce, hafo traktorů jezdilo i po městě ... hezkej pohled :rally:

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Belarus dnes

#14 Nový příspěvek od Tom »

cuisine píše:tak jsem se minulý týden dostal do Minsku, sice né přímo do Belarusu ale do jiné fabriky na náklaďáky - hodně moc zajímavý. Ale okolo fabriky Belarusu jsme jeli za plotem vystavená kompletní produkce, hafo traktorů jezdilo i po městě ... hezkej pohled :rally:
Fotky nebudou? ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

cuisine
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 02, 2009 1:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Belarus dnes

#15 Nový příspěvek od cuisine »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Východoevropské stroje“