moped HERO -náhradní díly ,obchody

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

moped HERO -náhradní díly ,obchody

#1 Nový příspěvek od pepa.traktor »

http://motorky.bazos.cz/inzerat/4026692 ... -49ccm.php

neměl by někdo informace o náhradních dílech na tento peklo stroj kam pro ně nebo nějaký eschop -jde mi o lanko plynu a možná palivový kohout kamarád shání z důvodu špatného přístupu prodejce těchto strojů u nás v Táboře samé výmluvy že mají ve skladě dovolenou a nyní zemřel majitel a už prostě dochází trpělivost kam pro tyto díly u nás třeba Tábor ,Jindřichův Hradec nebo České Budějovice a okolí by bylo pro osobní odběr nejlepší ale pokud bude někde dále taky se to nechá řešit pokud to pošlou .
Já mu říkal tam naroubovat nějaké lanko jawa nebo simson ty se u nás ve městě koupí ale on je takový puntík že by chtěl originální .

poradí někdo díky pánové

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#2 Nový příspěvek od filip »

Dovozce byla tuším firma VOSY Praha 4 , šéf snad pan Sýkora? Už se to nedováží a s díly bude potíž. Zkus si najít MOTO - VOSY. CZ , Přes ně nebo vybrat z prodejců někoho poblíž.
Samozdřejmě dovozce je uveden v TP.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#3 Nový příspěvek od pepa.traktor »

filipe díky za pomoc ,on mezi prodejci u Vosy je i mnou zmíněný prodejce kde je problém s vymýšlením historek ale i tak jsou tam z jihu další 3 tak mu předám telefony at si to obvolá snad lanko sežene být to na mě tak už tam vraždím jiné a stím má :friends: problém a chce originální ale třeba to dopadne jinak

díky
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#4 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, člověče s tímhle strojem jsem měl taky co dělat. Kámoš ho koupil od pána, kterej si mopeda koupil jako nevého a jezdil s ním celkem dlouho. Potom mu to nějak blbě jezdilo netahal motor. Tak to dal do servisu opravit. Chvilku to jezdilo a potom to neutáhlo ani kočku! Žralo to olej z převodovky víc než benzin! Tak to tomu kámošovi prodal, že si to nějak opraví. A neměl na to čas. Tak jednou mi to ukazoval a prej co by s tím bylo. Tak jsem to odtáhnul ke mě domů. Vyndal jsem motor a rozebral a zjistil, že na klikovce jsou opačně daný simerinky, na obouch stranách, než to bývá u klasikejch českejch motorek. Hledal jsem proto servis na to. Našel jsem v Kutný Hoře nejakýho strejka co to měl servisovat. Tak jsem tam sjel a on na mě čuměl jako vrána. Vůbec nic o tom nevěděl. Snad ani že tam musejí být ty simerinky! Já proti němu byl dalo by se říct mechanik od Forda! Strejko vyštrachal příručku a tam byly namalovaný kolečka černou barvou to byly ty simerinky. Ale jak tam mají bejt, nepsali. Dědek že to asi bude fuk. Prdlačky fuk, proto to vždycky sežralo olej z převodovky než se dojelo do druhý vesnice asi 4 km/h rychlostí! Víc to nejelo ani za svět!
No koupil jsem simerinky noví a ložiska a vrazil jsem to tam jako u český Jawy a jezdilo to jako vítr! Chodilo to jako blázen od toho původního majitele to nebylo snad ani pořádně zajetý. Odvezl jsem to kámošovi a ten byl nadšenej jak to lítalo! Pak mu vyrostli kluci a on jim to půjčoval. No myslím si, že to zkurvili jako svět! Už to tam u něj není vůbec vidět. kdo ví kam to přišlo, ale jezdilo to parádně.
Takže s tím servisem to bylo asi stejný. Dědko měl na barabizně ceduly jako plachtu z kamionu ,,opravy a servis motorek všech značek i to Hero-Puch a věděl uplný hovno. Myslím si, že už to tam pár roků není. Kdo by si tam co dal opravit? :D

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#5 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Pěknej příběh Oto :)
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#6 Nový příspěvek od ota »

Však mě znáš, já mám příběhů v rukávu! Jak říká můj soused, každá věc má svůj příběh. :D A on jich má plno ( věcí ) tedy i příběhů má také plno. No a však já mám těch příběhů taky plno! :D

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#7 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Dyť jo :D
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#8 Nový příspěvek od filip »

pepa.traktor píše:filipe díky za pomoc ,on mezi prodejci u Vosy je i mnou zmíněný prodejce kde je problém s vymýšlením historek ale i tak jsou tam z jihu další 3 tak mu předám telefony at si to obvolá snad lanko sežene být to na mě tak už tam vraždím jiné a stím má :friends: problém a chce originální ale třeba to dopadne jinak

díky
To lanko by mohlo být nějaké univerzální, mám tohodle mopeda se čtyrtaktem 70 ccm. Ten motor a všechno okolo je stejné s jawou Betka a stejnými stroji od Yuki, Kentoy a podobných ležatých napodobeninách Hondy Cup. Rukovět plynu má čtyrtakt i dvoutakt stejné. Z té Betky by to tam pasovat mohlo.
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 407
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#9 Nový příspěvek od StenliH »

Draci až na to že to je 2t motor bez převodovky 1 rychlostní 8) Náhodou ho mám doma a provozuji . Indický moped

https://www.youtube.com/watch?v=g7EvYpr ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 407
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: moped HERO -náhradní díly ,obchody

#10 Nový příspěvek od StenliH »

Měl jsem napsat ty ND

Ložiska a gufera jsou k mání v každým kšeftě s tím . Lanko plynu lze použít z Babetty jen na rukojeti plynu je potřeba ten váleček zvětšit Já to zvětšil vhodnou trubičkou . Karburátor jsem koupil taky na babettu http://www.fichtlkramek.cz/nahled/karbu ... ni222.html . Svíčka babbeta . A ten kohoutek jsem koupil tuším na Jawa Dandy a taky tento http://www.fichtlkramek.cz/nahled/kohoutek_korado.html

Prostě se to nechá všechno nějak koupit zbastlit upravit . Ten moped trpí na světlo přední i zadní taky lze napasovat z Babbety jen to chce bastlit ! já jsem ohnul původní držáky paraboly a parabola tam vešla .

V nouzi se dá skoro vše koupit na polském Allegru tj www.allegro.pl stejný jako aukro dát vyhledávat Ankur a tam je k mání skoro vše s prodejcem se dá komunikovat krz Email .
Osobně jsem od něj kupoval spojkové pakny .


Letos jsem na tom jezdil každý den a v klidu .

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“