Qětákuv DEUTZ FAHR

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Qěták
Příspěvky: 275
Registrován: úte říj 28, 2008 4:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Qětákuv DEUTZ FAHR

#271 Nový příspěvek od Qěták »

Tak to jsi si to dobře načasoval :vysmech: co za tím taháš za nářadí?
Čelák jsem chtěl nejdřív Trac-lift, ale už nechtějí dělat konzole na starýho agrofarma, tak pak jsem měl nabídku na Stoll, ale ten se mi na moje nakládání zdál drahý, tak bude taky Sigma 4 :) Je o něco levnější než Stoll a má i o něco větší zdvih, tak jsem na to zvědavý.
Deutz-Fahr ganz klar

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Qětákuv DEUTZ FAHR

#272 Nový příspěvek od Matúš »

Akú ti ponúkli cenu na Stolla? Odhadujem nejakých 7500€ v základe?

wejretz
Příspěvky: 8
Registrován: úte čer 25, 2013 10:49 pm
Bydliště: Tábor

Re: Qětákuv DEUTZ FAHR

#273 Nový příspěvek od wejretz »

No radši bych kdyby Some dál fungovalo :smich: Mám za to čtyřradličný pluh Jupiter II, osmymetrový smyky a 3m secí kombinaci takže nijak vytíženej není, protože vše zdědil po předchozím traktoru Deutz-Fahr 130 :) Jaký typ od Sigmy budeš mít? Já měl na Deutz-Fahru Gold 50 a ten byl nesmrtelnej ale už ho nevyrábějí v tomhle označení tak na Lambu mám Titanium a ještě mám jeden malej na Same Silver 95 a tam mám Iron :)
Fortschritt E 514,ZT 303,300,Lamborghini Spark 150 Cshift,Lamborghini R6.120,Same Silver 95,Zetor 6245,5718,3011, IFA W50LA jeřáb

Uživatelský avatar
Qěták
Příspěvky: 275
Registrován: úte říj 28, 2008 4:10 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Qětákuv DEUTZ FAHR

#274 Nový příspěvek od Qěták »

wejretz: Bude to Iron M 20, na moje nakládání to snad bude dobrý (naložit pár valníků obilí, pár balíků sena a nějaký vaky osivo/hnojivo). Ty Sigma nakladače teď po Some převzala Garnea, tak mi to udělají tam. To těch traktorů máš docela dost, já jsem prodal Zetora abych se domů vešel :smich:
Matúš: Ceníkovka Stoll FZ10 s 3. funkcí a odpružením je 9 400 Eur, pak jsou tam ještě všelijaký slevy.
Deutz-Fahr ganz klar

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“