AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi?

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#136 Nový příspěvek od kinmen »

mám ještě zetor 6911 :rally:

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#137 Nový příspěvek od Antony30011 »

To je pak idealni kombinace 8)

petras2
Příspěvky: 133
Registrován: pon led 25, 2010 10:15 pm

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#138 Nový příspěvek od petras2 »

Pro oživení něco ze Živitelky

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

durino666
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 18, 2014 11:53 am
Bydliště: Dolny Kubín

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#139 Nový příspěvek od durino666 »

Chalani som tu nový ... v garazi mam MT8 prostejov dvojvalec.. a teraz mam vyhladnuty AGT 835 TS ... bez kabiny... najazdených zevraj 700 hodin... cena 8500 eur... kupit nekupit ? naco si dat pozor ? dakujem

johnyhacek
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 15, 2012 6:10 pm
Bydliště: Klatovy

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#140 Nový příspěvek od johnyhacek »

No asi ti neporadím, ale sám o koupi agt 835 dlouho uvažuju. Mám TK4k14 tak bych si polepšil :-)

Problém je, že trh s ojetinami není veliký, já sleduji rakousko, Německo, občas něco v Polsku, uvažoval jsem i o dovezení ze Slovinska, kde jsou ceny o dost nižší....

Cena - to je individuální - hlavně podle ročníku a mth - nejnižší jsem viděl 6200 Eur ročník 2003 Slovinsko, jinak těch 8500 E je při spodní hranici co pozoruji ceny v blízkém okolí našich republik...

Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#141 Nový příspěvek od kinmen »

za mě čistě nezaujatě.. AGT 835 T/S ano.. 8) a ta cena asi odpovídá.. Nový to u nás stojí kolem 350 tis.. 700 hodin při normálním použití je jak nic.. pokud to mělo údržbu, nebál bych se.. Já to mám třetí rok, najeto asi 350 hodin a je to jak nový..

Když sem to před třemi roky víc sledoval, tak na bazaru byly stroje AGT s dvouválcem kolem 190 tis, tříválce kolem 220 - a to s tou starou mechanickou převodovkou.. Měli jsme ji ve Slavii tv824 a to se nedá vůbec srovnávat..

Záleží jen na konkrétním stavu, jak to vypadá..

Jinak kdyby tě něco konkrétního zajímalo, klidně se zeptej.. Závady jsem zatím žádné neměl, ale zas nemám najeto moc, abych to hodnotil..

olllap
Příspěvky: 18
Registrován: úte črc 08, 2014 10:23 pm
Bydliště: Cadca

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#142 Nový příspěvek od olllap »

Zdravim , tiez som novy :) . AGT 835 TS, 37k s kabinou 8-rocny som kupil minuly rok v lete , pisanych 650mt. Mam len Agzat , takze pre mna je to ako Mercedes. Zatial vsetko v pohode, vymenil som naplne , chystam sa dat spravit elektriku. Dokupil som asi 20-rocny trojstranny sklapac s hydr. brzdou vinkovic, funguje dobre , chystam sa na rotavator (150cm) a hrabacku (tento rok). Spravil som cca 30mt pri orbe (dvojpluh) , v lese suchare (bez navijaku) a nejake to vozenie. Chalanov prekvapil v lese do brehu pri tahani, vraj ide ako motorova mys , aj ked sa trosku potrapil. Bolo to len nudzove riesenie, sused mal poruchu a listok mi koncil :) . Hladal som cca dva roky , Cinu a Indiu som zavrhol pre servis a nahradne diely , Japonce a Talianov pre cenu , Zetor pre mna zbytocne velky a nespratny. Tak to vyriesila nahoda a AGT a zatial som spokojny, uvidim co sa ukaze tento rok. Kupoval som som s kamaratom , co sa trosku vyzna v traktoroch , kedze v tomto som zatial zaciatocnik. Nahradne diely a servis som si overoval vopred, takze s dostupnostou by nemal byt velky problem. Podla mna a pre mna dobra volba 8)

Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#143 Nový příspěvek od kinmen »

olllap píše:Zdravim , tiez som novy :) . AGT 835 TS, 37k s kabinou 8-rocny som kupil minuly rok v lete , pisanych 650mt. Mam len Agzat , takze pre mna je to ako Mercedes. Zatial vsetko v pohode, vymenil som naplne , chystam sa dat spravit elektriku. Dokupil som asi 20-rocny trojstranny sklapac s hydr. brzdou vinkovic, funguje dobre , chystam sa na rotavator (150cm) a hrabacku (tento rok). Spravil som cca 30mt pri orbe (dvojpluh) , v lese suchare (bez navijaku) a nejake to vozenie. Chalanov prekvapil v lese do brehu pri tahani, vraj ide ako motorova mys , aj ked sa trosku potrapil. Bolo to len nudzove riesenie, sused mal poruchu a listok mi koncil :) . Hladal som cca dva roky , Cinu a Indiu som zavrhol pre servis a nahradne diely , Japonce a Talianov pre cenu , Zetor pre mna zbytocne velky a nespratny. Tak to vyriesila nahoda a AGT a zatial som spokojny, uvidim co sa ukaze tento rok. Kupoval som som s kamaratom , co sa trosku vyzna v traktoroch , kedze v tomto som zatial zaciatocnik. Nahradne diely a servis som si overoval vopred, takze s dostupnostou by nemal byt velky problem. Podla mna a pre mna dobra volba 8)
Vitaj v klubu.. 8) Takže dojem dobrej, jo?? Já si taky myslím, že je to dobrý stroj.. Jen ze zajímavosti, kolik jsi za to dal, jestli to není tajný?? Já jen, že to možná po příští sezóně budu dávat pryč..
Co máš s tou elektrikou?? Nějaká drobnost?? Já jsem měl z elektriky docela strach, protože co jsme měli Slávii (v podstatě taky Slovinec) tak tam byla elektroinstalece dost špatná.. Agt zatím bez problémů, mám teď asi 380 mH..

Co k tomu máš za pluh?? Hoď nějaké foto..

A ať dobře slóží.. :driver:

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#144 Nový příspěvek od Antony30011 »


olllap
Příspěvky: 18
Registrován: úte črc 08, 2014 10:23 pm
Bydliště: Cadca

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#145 Nový příspěvek od olllap »

Ospravedlnujem sa , rok vyroby som si pomylil, mam 2004 , takze 10-rocny kusok . A myslim , ze komplet na znackach s EK A STK to vyslo cca 8000,00€.

Pluh som dostal home made . Mam problem s vodiacim kolesom , ma velku volu a trhalo mi istiace skrutky takze som viac - menej oral na hydraulike. Musim to dat buduci mesiac dohromady a potom dam foto.

Elektrika dufam nebude narocna. Pri zapnuti svetiel mi padnu na nulu budiky, pravdepodobne kostra. Obcas po vytiahnuti kluca motor ide este par sekund a niekedy pri startovani neroztoci starter , musim otacat kluc na dva - tri krat. To bude pravdepodobne spinacka.

Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#146 Nový příspěvek od kinmen »

To je možný, ale naštěstí už je tam standardní spínačka COBO a né jak dřív jakási slovinská potvora.. Mě to jednu chvíli taky zlobilo, padaly budíky, při blinkrech se třepala ručička otáčkoměru, tak už jsem byl na pozoru, ale nakonec byl jen slabý akumulátor.. Což nechápu, bylo to v sezóně, s traktorem se jezdilo a najednou to začlo zlobit.. Ale třikrát se to dalo na nabíječku a už skoro další dva roky slouží.. Tak nevím, co to bylo..

No čoveče, 8000 eur asi to odpovídá, s kabinou.. Když si to vezmu, že mi tento traktor nabízeli nový za 360 tis (necelých 12 000Eur) tak si to slušně drží cenu.. 8)


Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#148 Nový příspěvek od kinmen »

Hele Tondo, tento traktor byl už na inzerci před třemi roky, když jsem kupoval nový já.. Těžko říct jestli je to stejný prodejce, ale mám pocit, že tehdy to byl také Hodonín.. Tak kdoví, jestli tehdy neprodal, nebo už je to jiný majitel..
cena se mi zdá poměrně vysoká..

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#149 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ja na to narazil ale nevyznam se v cenach, tak si to upresnil :) ja jen kdyby to pro nekoho bylo zajimave

Uživatelský avatar
kinmen
Příspěvky: 115
Registrován: pon dub 04, 2011 3:46 pm
Bydliště: Hustopeče

Re: AGT 835 nazory postrehy skusenosti týmito malotraktormi

#150 Nový příspěvek od kinmen »

Když si vezmeš jak psal olllap výše, že dal za 835 T/S 8000 eur, což je nějakých cca 220tis za novější a určitě lepší traktor tak mi přijde 250 za toto moc.. ;-) Ale tak třeba si to kupce najde..

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“