Holder A12

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Srn4ek
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:27 pm

Holder A12

#1 Nový příspěvek od Srn4ek »

Zdravím páni tak toto je nas Holder A12 motor RS 09
Obrázek
Zánovny stroj :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ZZETHOR
Příspěvky: 81
Registrován: ned lis 01, 2009 4:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Holder A12

#2 Nový příspěvek od ZZETHOR »

no teda... rozhodně zajímavá věc, určtě udělá dost práce, i když bych byl trošku opatrný s manipulací, při rozjezdu a plyn bych pŕidával trošku s citem, přeci jenom je to postavený trošku na jiný motor, i když je to pořád traktorový
co tam je za motor, dvouválec?
co vás vedlo k přestavbě, nebo jste ho už tak koupili?

Srn4ek
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:27 pm

Re: Holder A12

#3 Nový příspěvek od Srn4ek »

Už sme ho tak kúpili s tým dvojvalcom chlap ho pouzival v hore na manipuláciu s drevom ale dal mu dosť zabrat pokazil všetko mozne (aj nemozne :)). A ten motor je nato dosť ťažký namáha stredný cap bohužiaľ to je take najslabšie miesto. K tomu výkonu čakal som od toho viac ale motor treba zgeneralkovat ale to uz cez zimu a potom to musí vladat a toho výkonu by som sa nebál pretože prevody boli dosť masívne ajked možno preto ze materiál nebol az taký pevný

ZZETHOR
Příspěvky: 81
Registrován: ned lis 01, 2009 4:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Holder A12

#4 Nový příspěvek od ZZETHOR »

napadlo mě, že se používal do lesa, ten střed je bolavé místo, viděl jsem na A10 vyztužení, taky asi dělal v lese a vyštíp si čast rantlu při prudkém zatočení a asi i převýšetní
původní motor je lehký dvoutakt

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Holder A12

#5 Nový příspěvek od malotraktor »

Když je na to ten motor těžký tak proč jsou před ním ještě ta závaží?
Nevěř všemu co si myslíš

Srn4ek
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:27 pm

Re: Holder A12

#6 Nový příspěvek od Srn4ek »

tie zavazia bola dalsia vychytavka traktor a cely cap bol prehnuty teras sme sa tu vahu snazili aspon kus vykompenzovať a dali sme par ako protizavazie motoru. Ja by som radsej zatazil tu zadnu cast lebo sa mi stalo ze pri cuvani v svahu sa mi prevratila skoro s celym traktorom. A to vystuzenie stredneho capu by som tiez rad dako spravil

Uživatelský avatar
petrg
Příspěvky: 83
Registrován: ned úno 07, 2010 11:00 am
Bydliště: Krnovsko

Re: Holder A12

#7 Nový příspěvek od petrg »

Nešlo by obnovit ty obrázky ? Docela by mě to zajímalo , jaké jsou s tím zkušenosti ?
To máte štěstí, že jdu kolem ...
TK GAZ http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 14&t=90583

Franta66
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 16, 2022 9:36 am
Bydliště: Olomouc

Re: Holder A12

#8 Nový příspěvek od Franta66 »

Zdravím všechny holdraky,nás holder a12 r.v.61je můj nejlepší kámoš.Při zimní údržbě sem zjistil že na pístu těsní jeden kroužek.Byla provedena výměna pístu a kroužku.Motor běží má výkon ale je hlučný (jako když plech chytá plech o plech přesně podle otáček). Při zahřátí je to trochu lepší ,mám za sebou asi půl hektarů jarních práci a zatím drží, kdo by vědel o možnosti ,náhradní díly ,řady a td. Budu rád.

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“