Edova Fiatagri 80 - 90 DT

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#481 Nový příspěvek od edo »

to mám hodinky s GPS na športové aktivity a hentak to zobrazí, keď to nahrám na internet. dá sa to využiť aj na takýto účel :)

ďakujem, mal som to tam pre istotu trocha podchytené, aby som tú cestu nemeral zbytočne, ale asi by som prešiel aj tak, ak by zrovna ten technik nemal zlý deň a chuť sa v tom rýpať. takže našli len malé závady, ktoré tam zväčša nahádzal len aby tam čosi bolo, niektoré aj trocha odveci, ako vôla v prevodke riadenia, keď to žiadnu nemá :D

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#482 Nový příspěvek od pasa444 »

a neřešili ti tam vzduch. brzdy když tam origo nebyly?

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#483 Nový příspěvek od edo »

vôbec, ešte tam mám v poznámke v protokole napísané, že brzdová sústava s jednohadicovým prevodom, prevádzkový tlak 0,57MPa.. asi som to tak dobre spravil že to vyzerá ako originál :D ale tak počítam že taký traktor videli prvý krát v živote a skôr by im bolo divné keby to vzduchovú sústavu nemalo, lebo tu sme všetci zvyknutý, že traktor má vzduch

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#484 Nový příspěvek od pasa444 »

jo vidíš to je pravda , že to tady nikdo nezná , a je to brané jako běžná věc. jsou tu zvyklí na zetory . ja to teprve budu dělat , už jsem si vybral i krásnej malej kompresor i se spojkou že se nechá vypnout a zapnout, tak už jen do toho "hupnout" v techničáku tu ale napsané nic nemám...

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#485 Nový příspěvek od edo »

tak super, keď osadíš kompresor, tak už to pôjde, ostatné komponenty dáš asi so zetora, nie? ja to tiež v techničáku nemám, ani neviem či sa to tam niekde píše, len to napísali do toho protokolu z STK. ono sa aj tak v tých traktoroch nikto moc nevyzná, obzvlášť v týchto našich starších dovezených, všetci čakajú že to bude ako zetor, takže si myslím nebudú problémy keď to bude mať vzduchovú sústavu

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#486 Nový příspěvek od pasa444 »

jj přesně tak jen tam dat ten kompresor. určitě zbytek pořeším ze zetora ,je to nejdostupnější a nejjednodušší vid..... jsemna to zvědavej. už aby tam byl

Uživatelský avatar
CBS
Příspěvky: 2351
Registrován: pon úno 16, 2009 1:37 pm
Bydliště: Levice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#487 Nový příspěvek od CBS »

edo píše:tak super, keď osadíš kompresor, tak už to pôjde, ostatné komponenty dáš asi so zetora, nie? ja to tiež v techničáku nemám, ani neviem či sa to tam niekde píše, len to napísali do toho protokolu z STK. ono sa aj tak v tých traktoroch nikto moc nevyzná, obzvlášť v týchto našich starších dovezených, všetci čakajú že to bude ako zetor, takže si myslím nebudú problémy keď to bude mať vzduchovú sústavu
Pokiaľ nie je v techničáku nejaká zmienka o tom, že traktor nemá vzduchotlakový systém pre brzdy prívesu, alebo že bol tento systém dodatočne montovaní, pochybujem že by to niekto mal dôvod riešiť. Väčšina Zetorov upravených ako UKT majú príslušenstvo k brzdám prívesu demontované a technikom to nerobí problém, alebo na zahraničné traktory, ktoré nemali montované vzduchotlakové brzdy aj s kompresorom sériove odporúčajú skladať remeň z kompresora keď sa neťahá príves.

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#488 Nový příspěvek od edo »

som nadelil traktoru predčasný darček a dnes ho okoval, čakal som kuriérsku službu a keďže je u nás cesta čistý ľad, tak som očakával že sa po nás ani nedostanú, aj tak bolo a keď už som to mal vonku tak som nejaké palivo priblížil :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#489 Nový příspěvek od pasa444 »

gratuluji edo ,jsi připraven pořádně jen ten sníh nějak nikde není vid? je to škoda s touhle výbavou 8)

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#490 Nový příspěvek od edo »

dik :) tak veru, si trochu aj robím srandu z toho, lebo som si aj ku kosačke kúpil frézu, tak očakávam, že túto zimu snehu moc nebude :D ale tak reťaze som už teraz využil, na tom čistom lade by som sa bál bez nich traktor vytiahnuť. keď boli družstevníci sypať cestu, tak tí mali len na zadných kolesách 4 kusy reťazí prevlečených a ledva sa plazili, museli to brať krajnicou a potom aj skôr posypali krajnice ako cestu :D a dolu kopcom sa radšej ani nepustili, obišli to lúkami

Lukas610
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 04, 2012 5:50 pm
Bydliště: Zákamenné

Re: Edova Fiatagri 80 - 90 DT

#491 Nový příspěvek od Lukas610 »

Nazdar tak ešte ho máš.

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“