Steyr T80

Holder, Fendt, Hanomag, Porsche, Itma, Fiat, NewHoland, Valtra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Hanz77
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 01, 2021 7:56 pm
Bydliště: České Budějovice

Steyr T80

#1 Nový příspěvek od Hanz77 »

Dobrý večer.Za kolik prosim prodat Steyra T-80,jde mi voda do oleje, těsnění pod hlavou uděláno, ale je ko asi něco jiného.. Zánovní pneu, výfuk, svítí, houká.. Díky.

paulo77
Příspěvky: 272
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Steyr T80

#2 Nový příspěvek od paulo77 »

Ukaž fotku, ale že svoji zkušenosti, protože steyra mám a dívám se po nich, nejsou rozhodně tak v ceně jako Zetor, už jen kvůli shánění náhradních dílů. Naposled se tady u nás na jižní Moravě prodávala 80-ka za 14 tisíc ve stavu, že byl prasklý blok. Jinak byl v krásným originálním stavu. Ale taky se tady pokouší jeden pán prodat 80-ku v dost patino stavu za 150, stále se pokouší. Dost záleží na tom co všechno schází. Já mám 180a a když na to něco potřebuji tak jenom Rakousko. Pro disky jsem jel 500km. Tady v ČR je to bída. Jižní Čechy a jižní Morava mají výhodu ale jinak naprd.

Hanz77
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 01, 2021 7:56 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Steyr T80

#3 Nový příspěvek od Hanz77 »

No já veškeré díly objednávám jedině z Rakouska a jsem spokojenej, mají úplně vše a za 4 dny jsou doma, doprava vyjde na nějakých 17euro což se
vyplatí, ale už trochu ztrácím sílu na opravy..

paulo77
Příspěvky: 272
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Steyr T80

#4 Nový příspěvek od paulo77 »

Já jsem třeba těsnění pod hlavu nechal dělat, originální vydrží přesně 12 měsíců. A to mě nebaví.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5455
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Steyr T80

#5 Nový příspěvek od thovt »

Muže být praská hlava nebo trochu utopená vložka válce třeba chce jen podložit těsněním..

Odpovědět

Zpět na „Evropské stroje“