Navigace

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brit
Příspěvky: 955
Registrován: sob dub 16, 2011 4:41 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Navigace Mio

#61 Nový příspěvek od Brit »

používal jsem IGO a nemělo to chybu, jenže pak mi umřela a já vůl si koupil Garmina

Uživatelský avatar
prcek Dave
Příspěvky: 32
Registrován: stř bře 21, 2012 8:30 am
Bydliště: u Třince

Re: Navigace Mio

#62 Nový příspěvek od prcek Dave »

Tak MIO Moov M400 je super navigace 8) ...je jednoduchá ,tak se dá perfektně natunit ;-)
Je potřeba ji tzv. odemknout a nainstalovat GPS Visual od Laníka http://projects.lanik.org/GPSProject_00CZ.htm
Potom tam můžeš mít i několik navigačních systému, já používám IGO Primo a mapy od Ceda (má pěkně graficky vyřešené sjezdy z dálnic a směrové cedule) a když jedu po starých cestách a polňačkach tak zapnu mapu od NAVTEQ, jsou velicé podrobné a maji super adresování (najdou adresu i někde v horách :) ),pak jsou tam různe druhy upozorňování a jak se tam ještě přidá 3D terén tak to nemá chybu. http://www.4allmobile.eu/viewforum.php?f=109
A co 3 měsíce jednoduše vyměníš mapy za aktuálni a pohoda 8)
Když si s tím člověk takhle pohraje tak máš navigačku jak za těžké prachy...
Nevýhoda je že to nemá slot na SD kartu,tak vše musíš řešit přes USB a Paměť má jen 2 Gbit.
ZETOR 5245 , 7745

4x4 za všech okolností.

Uživatelský avatar
halagacka1
Příspěvky: 1327
Registrován: ned pro 27, 2009 4:51 pm
Bydliště: Čadca

Re: Navigace Mio

#63 Nový příspěvek od halagacka1 »

nevedel by mi niekto helfnut z tim c 250 dat tam i go :)
Kto nic nerobi,nic nepokazi

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Navigace

#64 Nový příspěvek od Nokia »

Chtěl bych si koupit nějakou navigaci, ale nevím jakou si vybrat.

Mé požadavky jsou: Aby ukazovala Čechy, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko.

Dále by měla umět čísla popisná a aby se uměla rychle přepočítat, když sám změním trasu a dobře naváděla jízdními pruhy.

Měl jsem jednou půjčený mobil s navigací s nějakým Y Go nebo jak se to píše, ale podle ní se nedalo nikam dojet.

Jaké máte zkušenosti s jednotlivými značkami ?

Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 5039
Registrován: sob říj 22, 2011 9:59 pm
Bydliště: Lanškroun

Re: Navigace

#65 Nový příspěvek od Fidlla »

Použival navigon,ale nic moc,pak mi spadla a display byl v háji. Ted použivam Sygic v mobilu,je rychly,přepočitava hodně rychle,za 1,5 roku dojel všude přesně na čísla popisný. Ukazuje jak jizdní pruhy,rychlost,zbyvající vzdalenost,cas a čas dojezdu. jede v 2D nebo 3D za pár kaček,mám východní evropu...
Zetor 6718 DEEP RED

z4011be
Příspěvky: 2024
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Navigace

#66 Nový příspěvek od z4011be »

asi 4 roky mám Garmina Nuvi 1490 Lifetime (doživotní aktualizace map zdarma), naprostá spokojenost, ještě se nikdy neztratila a odevšad mě vysekala

Má samozřejmě navádění do pruhů, u významnějších sjezdů ukáže i jejich fotku, adresy zná taky všechny

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Navigace

#67 Nový příspěvek od Nokia »

Do toho mého mobilu nic nedám. Jsem vlastníkem staré Nokie.

Na toho Garmina se kouknu jak vypadá, Také jsem zapomněl napsat že doživotní aktualizace přístroje je také podstatná.

Zatím kluci, děkuji.

Co ten Tom Tom ?

Uživatelský avatar
vasek775
Příspěvky: 1113
Registrován: ned pro 27, 2009 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Navigace

#68 Nový příspěvek od vasek775 »

garmin největší sračka navádění jizdnímy pruhy šílenost proto davají doživotní aktualizace zdarma a ten dojezd do cile hruza zlatý Tom Tom
Mám Zetor 6211,6718 ,nakladač Mikrus, vlek 8tuna,Fabia 1,2tsi a ted Oktavia III DSG kolka gladiator X450L a dalsi bordel co překáží u baráku

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Navigace

#69 Nový příspěvek od Nokia »

Tom Tom také dává doživotní aktualizace. Jakého máš Tom Toma a co jsi měl za Garmina ?

Co člověk, to názor.

z4011be
Příspěvky: 2024
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Navigace

#70 Nový příspěvek od z4011be »

to bych se hádal, nevím, možná model od modelu má problémy nebo když má blbý výhled, ale u mě naprosto bezproblémů. Tenkrát jsem se rozhodoval mezi Tom Tom a Garminem a přesvědčila mě ta aktualizace map doživotně zdarma (za malý příplatek)

Doživotní aktualizace bude marketingový tah, kdy si spočítali, že je lepší mít něco z map jednorázově než kulový, když se stahují kreklý z netu. Navíc než mít navigaci se starýma mapama, to je lepší nemít žádnou

oshurty
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: Navigace

#71 Nový příspěvek od oshurty »

za mě Gaermin s Lifetime. Nikdy jsem nic jiného než Garmina neměl a proto nemohu k TomTomu nic ani ostatním nic říct.
Teď mám Garmina 1495 a koukám po novějším-označní už si nepamatuju ale má to i Kameru- (Černá skříňka) ale cena je asi 10k Kč.... :shock:

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Navigace

#72 Nový příspěvek od Nokia »

Jejda 10 tis. To je na mě moc.

Myslel jsem tak max. za 5 tis.

Uživatelský avatar
arid
Příspěvky: 1001
Registrován: pát črc 23, 2010 9:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace

#73 Nový příspěvek od arid »

Začnu poněkud od konca.
Doživotní aktualizace - tak na to pozor pánové, to neznamená do konce vašeho života nebo do konce života přístroje (navigace, telefonu) Znamená to do konce technické životnosti, tj asi tak dva tři roky.
Že přístroj vydrží dýl ? Ale už je technicky a technologicky po smrti.
Navigace: koupil sem už před asi šesti lety nějakou čínu. šlape bez problémů doteďka akorát je už KO baterka. navigační program je na SD kartě, mapy taky. čerstvy mapy si stáhnu z netu zdarma. Vždy bez problémů. Navádění do pruhů, přepočet trasy.
Telefon: mám Lumiu 630, zatím testuju HERE Drive + a SYGIC navigator.
http://www.hasici-kunicky.estranky.cz/


Žena je jako kaktus, čím je starší, tím je pichlavejší.
Muž je opakem ženy, čím je starší, tím méně píchá.

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Navigace

#74 Nový příspěvek od cenda.t »

Léta jsem jezdil s iGO, následně s Primo 1.0,1.2,2.0,2.4 - je to trošku pro hračičky, to nastavení, ale nikdy nezklamala - samozřejmě jsem zkoušel kde co - Navigon, Garmin, Sygic...Primo bylo prostě lepší... než jsem objevil Aponii - ta nyní nemá konkurenci :pohar: - pokračuje se základu BeOnRoad - mapy CZ-SK cca 300 Kč, Evropa do 1000Kč, doživotní aktualizace samozřejmostí a stíha to i na základních mobilech s Androidem. Pak je tu ještě GPS na cesty od Mediatelu, ta je sice zdarma (CZ+ SK), ale zbytek se tvrdě platí..., dále Viago od Garminu, ale ta mě moc neoslovila...
p.s.: je to jako se vším - buď se s ní sžiješ, nebo ne...
p.p.s.: pro odlehčení - navigace je tak chytrá, jak je chytrý její majitel... :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: Navigace

#75 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

TomTom letěl z okna (ale byl to nějakej starej model,jak jsou na tom nový,nevím)
Nyní Garmin 2455 Lifetime, 4x do roka aktualizace map,trasu si lze udělat v PC a stáhnout do navi-což byl můj požadavek.
Spokojenost

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“