Veteránské značky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#16 Nový příspěvek od honza461 »

Krásná,jezdí pelechy na veteránech co by nemohla tato krasavice.Taky ted budu dělat veteránský na skřínovou a na PK- 60.

Uživatelský avatar
Juch
Příspěvky: 1526
Registrován: sob led 19, 2008 8:28 pm
Bydliště: Benešovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#17 Nový příspěvek od Juch »

šel by dát na V čísla i origo multicar vlek ? kterej nikdy nemel značky, ani TP. Za celou dobu jsem viděl jen dva kusy na klasických značkách.
Zetor 25K - http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 30&t=37088
Multicar 22 klub o.s. - http://www.multicar22.cz
Zetor 6718, špalíkovač Biboš, vleky...

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#18 Nový příspěvek od Sniper »

Franta.cz píše:Tak abych tě vrátil do reality tak u našeho klubu dostaneš na jeden rok statut čekatele na členství.Po roce se na schůzi shodnotí účast na akcích, aktivita
Jen doplním, že já to mám zrovna tak a to ještě s podmínkou, že kluby nedělají žádný nábor na ulici, ale vždy je to na doporučení již nějakého člena, takže stát se čekatelem není tak jednoduché. Spozusta klubů prostě členy nenabírá, někdy ani známé na doporučení :-/

Samozřejmě na konci roku adjunkta se hlasuje pro/proti ohledně získání členství...

A podmínky se všeobecně zpřísňují...


honza461: Nejlépe je hledat ve svém okolí a oslovit kluby, už jen z důvodu potencionálního členství, každoročních testací atd, ale samozřejmě to není podmínkou.

Juch píše:šel by dát na V čísla i origo multicar vlek ? kterej nikdy nemel značky, ani TP. Za celou dobu jsem viděl jen dva kusy na klasických značkách.
Myslíš vlek za M22, nebo za M24/M25? Ten první ani nikdy snad SPZ/RZ nemohl mít, podobně jako M22 a těžko říct, jestli by to nějaký klub otestoval, ale taktéž zkus oslovit někoho z okolí.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#19 Nový příspěvek od duchodce »

Zkus dotaz na Státní zkušebnu zem. strojů Brno- ing. Mareše zda existuje pro přívěs/data opiš ze štítku / tzv. Základní technický popis. Pokud ano pokračuj systemem jak je popsán ve vlákně pro RS-09 a dostaneš normální SPZ. Pokud neuspěješ v Brně zkus Motokov - ale tam nevím na koho se obrátit.
A jen tak na okraj /nejsem členem žádného VK/ , začíná se proslýchat - někomu vadí že se vetráni používají pro občasnou výpomoc . Chystá se vyhláška která nařídí že každý veterán pohybující se po komunikaci musí mít knihu jízd a provoz pouze na akce a zpět. Zeptej se někde v klubu abys pracně nesháněl VZ a potom na silnici stejně nesměl.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#20 Nový příspěvek od honza461 »

Sniper já nepotřebuju hledat klub v mém okolí,jeden mám. :) :) :) http://www.zapadnipobrezi.websnadno.cz/Kontakt.html

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#21 Nový příspěvek od Sniper »

honza461: No vidíš to ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#22 Nový příspěvek od Franta.cz »

Juch: Pokud máš nějaký důkazy, že se vlek vyráběl, nějaký fota popř. dobový články není to problém.Nicméně v tvým případě bych na to šel s žádostí na Státní zkušebnu zemědělských potravinářských a lesních strojů v Praze a pokusil bych se vyřídit normální RZ.na p.Mareše Ti můžu poskytnout telefon.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#23 Nový příspěvek od Franta.cz »

sita píše:Mohu se zde zeptat kde mám začít abych se stal čekatelem "V3S" klubu? (za účelem získání veteránských dokladů na svoji V3S :). Okres Český Krumlov, pokud je to důležité.
Máme ji už asi 30 let, co se otec vrátil z vojny. Otec ji pak nechal trvale vyřadit z provozu rok předtím než vymysleli depozit, protože už ji moc nevyužíval a neměl tolik peněz na pojištěni. Teď bych teda zkusil vrátit ji do provozu tímhle stylem...

Priřkládám foto jak auto vypadá (jestli má vůbec cenu to zkoušet),staré asi 3 roky.
Auto vypadá pěkně 8)
Je třeba uvézt na pravou míru, že na to abys vyřídil doklady historického vozidla nemusíš být členem žádného klubu.Mi běžně děláme testace mimo klub akorád členové klubu mají klubové testace zdarma oproti nečlenům.Kdybys byl někde z okolí klidně byTi to kluci udělali.Najdi si klub někde z blízka, protože každý rok se chodí na přetestace.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#24 Nový příspěvek od Franta.cz »

duchodce: Státní zkušebna je v Praze ne Brně po pro okraj.
A nešiř tady poplašný zprávy.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#25 Nový příspěvek od duchodce »

Jen tak na okraj- podívej se na to kde sídlí zkušebna traktorů kdo má předvolbu 54.... vím odkuď mě přišly doklady.
Poplašná zpráva - pochází od vašich lidí -jak jsem psal nejsem v žádném klubu -jen sem tam s nimi přijdu do styku při opravě nějakého historika.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#26 Nový příspěvek od Franta.cz »

Takže ještě jednou pro nechápavé důchodce :roll: v Brně sídlí(nebo sídlil) Vývojový ústav traktorů ing Kukla.
Státní zkušebna zemědělských potravinářských a lesních strojů je v Praze tak seděl(dí) pan Mareš
příště se zamysli než něco napíšeš. :-/
duchodce píše:Zkus dotaz na Státní zkušebnu zem. strojů Brno- ing. Mareše
duchodce píše: podívej se na to kde sídlí zkušebna traktorů kdo má předvolbu 54....

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#27 Nový příspěvek od duchodce »

Opět pro nechápavé -Brno je detašované pracoviště tuším č. 24 ,/nemám již obálku/ Výzkumného ústavu atd....A již končím tuto žabomyší válku....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#28 Nový příspěvek od Pavel »

nam ted schvalovaly specialni zem stroj kasomet a dělala to lytomysl tenhle tejden se to tam vezlo tech svalovacich ustavu u nas bylo nekolyk něco dělalo brno
lytomysl,prostejov, melnik to jen co sy zpomenu , kazdej delal něco jiného centralni záznamy sly pak do prahy do uhrivnevsy

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#29 Nový příspěvek od Sniper »

Franta.cz píše:Je třeba uvézt na pravou míru, že na to abys vyřídil doklady historického vozidla nemusíš být členem žádného klubu.
To samozřejmě zatím stále platí, ale čím dál tím více klubů nechtějí testovat cizím z důvodu velkého vyrojení "veteránů" určený pro běžný provoz a občasné podnikání ( V3S apd, vleky, Multicar, atd ) no a teď po 1.7. kdy hodně TP skončila v temnotě DI bude nápor na testace ještě větší.

Tak uvidíme jak se bude situace nadále vyvíjet...
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Juch
Příspěvky: 1526
Registrován: sob led 19, 2008 8:28 pm
Bydliště: Benešovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Veteránské SPZ bez Tp návod

#30 Nový příspěvek od Juch »

Franta.cz píše:Pokud máš nějaký důkazy, že se vlek vyráběl, nějaký fota popř. dobový články není to problém.Nicméně v tvým případě bych na to šel s žádostí na Státní zkušebnu zemědělských potravinářských a lesních strojů v Praze a pokusil bych se vyřídit normální RZ.na p.Mareše Ti můžu poskytnout telefon.
s pánem jsem si dopisoval. chce nějakou zalohu předem aby se na to podíval jestli tam jsou nějaké záznamy k tomu vleku. Ted si už přesně nevybavuji kolik to bylo ale myslím že 1000 kč s s nejistým výsledkem. Ta nejistota mě žere.
Zetor 25K - http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 30&t=37088
Multicar 22 klub o.s. - http://www.multicar22.cz
Zetor 6718, špalíkovač Biboš, vleky...

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“