DACIA - Sandero, Logan, Dokker

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

DACIA - Sandero, Logan, Dokker

#1 Nový příspěvek od radas »

maršl napsal:
ta dacia za nim je tvoje??
jo moje :ano:
pribliz ji, co tam mas za motor? ja ji hodnotis jak se s ni jezdi? :)


takže představím náš nákladáček :)
motor 1,5 dci 50 KW/4000 ot. ,rádio sony + 4repro,zamykání zpátečky, 7 míst, pal.počítač, okna zrcátka v el., přívěsný vozík 660 kg nebo 1300 kg bržděný
stáří 21 měsíců najeto 25000 km průměrná spotřeba 5,6 l/100 km závady zatím žádné
vzhledem k tomu, že jsem předtím jezdil s vozem ruské produkce VAZ 2105 naprostá spokojenost
většinou jezdím v 5 sedadlech, vzadu při dvou sedačkách se vejde ještě dospělý člověk,kufr co o něm napsat ? vejde se tam třeba nesložený kočár, europaleta , nebo 2 horské kola. stabilita dobrá - na to jak je to vysoké, jezdí se s tím dobře.
co se týká výkonu motoru pro město a okresky naprosto dostačující na dálnici to trochu trvá než se to rozjede, ale po ni skoro nejezdím takže pohoda.
motor údajně megane 2 převodovka blízká cliu
Přílohy
P5230021.JPG
P5230019.JPG
P5230016.JPG
P5230015.JPG
Naposledy upravil(a) radas dne stř led 21, 2009 7:45 pm, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: dacia logan kombi

#2 Nový příspěvek od chavier »

to je spise tema do Mazlicku ne?

jeste to chce foto :)

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: dacia logan kombi

#3 Nový příspěvek od radas »

jj foto už je tam auto, traktor a zvíře k sežrání nelze nazývati mazlíčkem. při nárocích na toto auto se divím ,že mě ještě nenakopalo do pr... ;-) přikládám nehodu v asi týden starém autě :smich:
Přílohy
P7030001.JPG

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#4 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Mě se to auto Dacia Logan Combi strašně moc líbí.
Kdybych neměl nedůvěru k rumusnkýmu výrobku, tak bych ho i chtěl.
Designově se mi líbí víc, než většina dnešních kombíků věhlasných značek.
Vypadá to 100 líp, než poslední modely škodovek ohavnej Hrůůmstr či nová combiFabie,která ani moc combi není.
A koukal jsem , že i v cizině jich jezdí dost.
Má to i trochu vyšší svetlou výšku, tak na náš venkov ideální. Křídlové dveře - no paráda.

Už delaj i takové vylepšené verze
Obrázek

Vypadá to bytelně jak nejaký Volvo
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Petr 55
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 04, 2007 11:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#5 Nový příspěvek od Petr 55 »

Také jsem o ní už kolikrát přemýšlel ale pro obyčejné, normálně pracující obyvatele olomouckého kraje, je i toto lidové auto, cenově nedosažitelné. :'(
Ferda Mravenec - můj vzor.

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: dacia logan kombi

#6 Nový příspěvek od radas »

no nedůvěru jsem měl trochu taky, ale prý to renault celkem hlídá, mechanik při garančce mi říkal, že na dačky reklamace skoro nejsou na rozdíl od meganů montovaných v turecku.
co se týká ceny nebýt leasingu a pomoci rodičů a babičky bych se s 2 dětmi a ženou na mateřské na něj taky akorát chodil dívat do obchodu.

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#7 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Dělaj prý už i verzi 4x4 a prý je podvozek od Kangoo
To auto sice lidi dost haněj, ale ty 4x4 přídavný věci jsou původně Toyoťácký.
U nás s tím Kangoo jezdej poštačky a docela si ho chválej
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#8 Nový příspěvek od pali »

jezdím s dačií logan kombi v praci. mám ji jako služební vůz. byl jsem ji vyzvednout jako novou na prodejně v minulém roce v květnu. ted je stav na tachometru necelých 13000km. je to 1,6 16v. zatím závady které jsem byl reklamovat podvou měsícich používaní byli:1,- spousta bublin na neprůhledných černých fóliích na bočních sklech zavazadlového prostoru(reklamace bez úspěchu, skoušeli to propichnout a vytlačit, folie jjsou moc tvrdé). 2,-při brždení, svítila kontrolka zadní mlhovky, a také po hození blinkru při brždení zrychlené blikání blinkrů(opraveno-špatné ukostření v zadní levé skupinové svítilně). jinak žádne závady. jediné co můžu vytknout tomu autu je docelá slabý motor a dost vysoká spotřeba. mám eskorta kombíka z 98-ho roku taky 1,6 16v a můžu říct je trošičku silnější motor než v dačce. spotřebu jsem měl (minulý týden měřeno při tankování) 10,1 litrů na sto km. i když musím říct že jsem jel z plzně do prahy a zpět a moje rychlost se pohybovala od 150 do 180km/hod, pak už byli jenom krátky vzdálenosti, takže vlastně pořád studený motor. před zimou jsem měl spotřebu neco kolem devíti litrů. na druhou stranu dačie drží dobře na silnici i při 180km/hod, je cítit prostě stabilitu. jinak prostor v ní je opravdu velký. je to služební auto a já ho prostě nešetřím.

pánové už mně bolí ruka. :)
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

Uživatelský avatar
maršl
Příspěvky: 3012
Registrován: stř říj 17, 2007 11:03 pm
Bydliště: Kančí hory
Kontaktovat uživatele:

Re: dacia logan kombi

#9 Nový příspěvek od maršl »

taky ho chceme dom a hlavne ten kombik se nasim libi. kratka verze je komplet thalia akorat thalia ma oblejsi karoserku. ja si taky myslim ze to neni zadne auto sunt. libi se mi taky velice 8) :)
Ford 8970, Landini 125, Zetor 12145, 6945, 6045 s nakladačem, vyvážečka STS Kesla 203T, štěpkovač Eschlbock Biber 7 Trio, Kubota B 1600

Uživatelský avatar
DOOM
Příspěvky: 694
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#10 Nový příspěvek od DOOM »

NA kolik vyjde ten logan

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: dacia logan kombi

#11 Nový příspěvek od 6911 »

tedka budeme kupovat nove sluzebni auto => muzete mi prosim toto auto porovnat treba s peugeot partner nebo skoda praktik (vykon/cena/spotreba/...) predem dekuji

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dacia logan kombi

#12 Nový příspěvek od pali »

jinak thalii-známej ted kupoval thalii. chtěl s motorem 1,5dci. musel hodně dlouho hledat, než prej našel z toho mála co se nabýzi k prodeji takovou, která semu líbila. r.2003 s klimatizací,najeto přes 200000km za 70000,-.když jsi vemu, že jsem kupoval sveho eskorta r.98 před 3lety za 75000,- , tak tu thalii koupil docela levně.
vypadá že jsou docela spolehlivé. (to co jsem tady napsal, není z mého průzkumu, ale toho známeho co si tu thalii kupoval) :zapomel: :)
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: dacia logan kombi

#13 Nový příspěvek od sychrovak »

bastardtraktor: Kango haněj???závady minimální.jsem spokojený a to mám 1,2 8)
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: dacia logan kombi

#14 Nový příspěvek od Tom »

Mě se ta Dačka taky líbí, ale jak jsem se o tom zmínil doma, tak jsem byl málem bez jídla :smich: :smich:
Hold s tou nedůvěrům k východním výrobkům z některých lidí nedostaneš :box:
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: dacia logan kombi

#15 Nový příspěvek od radas »

no já myslím ,že vyrobit zmetek se může podařit kdekoli . někde na netu jsem viděl nejčastější záruční závadu vozu audi - špatně zacvaklý konektor někde pod palubovkou :) v některých servisech kvůli toho vyměnili půl elektriky

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“