DACIA - Sandero, Logan, Dokker

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: DACIA

#76 Nový příspěvek od pawka »

ja bych si zase nikdy nekoupil to toledo na poslednim obr.
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
martin z
Příspěvky: 772
Registrován: sob led 14, 2012 9:10 pm
Bydliště: Vraný

Re: DACIA

#77 Nový příspěvek od martin z »

Ta Alhambra je krásná mě by se taky líbila, kolikpak by asi za ní bylo Loganů? Já najedu tak 5 tisíc za rok a kdyby to šlo tak bych si klidně koupil jen to šlapací autíčko :)

Uživatelský avatar
foxina159
Příspěvky: 50
Registrován: ned dub 08, 2012 9:46 pm
Bydliště: Hejnice

Re: DACIA

#78 Nový příspěvek od foxina159 »

Tak to já bych nechtěla ani jedno, ani jedno by mi nevyhovovalo, jsou na nás malá a třeba Škodovka i zbytečně předražená. :co?:
Váleček je hrozná zbraň!!! A nebojím se ho použít!!!

kocicirada
Příspěvky: 461
Registrován: úte pro 16, 2008 11:36 pm
Bydliště: Plzeň

Re: DACIA

#79 Nový příspěvek od kocicirada »

pawka píše:ja bych si zase nikdy nekoupil to toledo na poslednim obr.
nekupuj ... já taky ne

neni to toledo ... ale XL

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: DACIA

#80 Nový příspěvek od FandaP »

Nevím, oč se tu hádáte, na začátku je jasně uvedeno, že mají být jen zkušenosti s Dacií...

Osobně žádnou nemám (ani bych si ji pro sebe jako hlavní auto nekoupil, najedu 60 až 80 tis. ročně), ale když jsme do firmy vybírali pracovní vozy, tak ve výběru byl i Logan combi, měli jsme i půjčené na vyzkoušení a musím říci, že docela dobré, nepřišlo mi, že by to byl nějaký šrot, ujel jsem s ním cca 30 km. Jenže podmínka byla přestavba na LPG tak, aby zůstala záruka na motor, což nedopadlo. Takže nakonec Berlingo.

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: DACIA

#81 Nový příspěvek od fox159 »

radas píše:jen by mě zajímalo jak tu čtu mění se pořád jeden čep měnili jste taky pravý ?
Mi sme teď měnili na našem Mamutoj oba. Cena dílu i s poštou a dobírkou 543kč. Jinak když Foxina přišla s tím že Logan,tak jsem měl předsudky a jen než sem si v salonu do něj sedl a po skouknutí toho místa v autě a vubec celkové prahlídce byli předsudky prič. A ted jsem rád že je doma. A je i po menším tuningu :red: :co?:
Přílohy
logan.JPG
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: DACIA

#82 Nový příspěvek od radas »

co by ne . a kolik kamarádů mě najednou potřebuje :smich: :smich: :smich:

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: DACIA

#83 Nový příspěvek od duchodce »

Pro kutily: Problémy s klouby jsem vyřešil už na přechozím autě. S boku kloub navrtat , vyříznout závit a namontovat mazničky na lis. Jednou za rok JEDNIM zdvihem maznice doplníme vaselinu , tím zamezíme že se do klubu dostane voda , orezaví kulová část kloubu a ta "sežere" silonovou vystýlku a kloub se uvolní. To je pravá příčina uvolnění kloubu , mimo zmetkové výroby. Stačí opravdu jeden opatrný zdvih jinak se kloub přeplní a tlak vytrhne těsnění.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: DACIA

#84 Nový příspěvek od radas »

taktak 8) takhle to už provozovali soudruzi na autě vaz 2101 z roku 1973 8)

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: DACIA

#85 Nový příspěvek od DYK »

A to se do toho kloubu neuvolní špona, jak se vrták provrtá?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: DACIA

#86 Nový příspěvek od duchodce »

No možná nějaká drobná , pokud se to špatně vyfouká. Ono se prakticky až na kouli nedostaneš , je tvrdší takže na ni vrták narazí, pokud dáš pozor tak se nic nestane.Nějaká mikro špona se zamáčkne a neškodí.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
martin z
Příspěvky: 772
Registrován: sob led 14, 2012 9:10 pm
Bydliště: Vraný

Re: DACIA

#87 Nový příspěvek od martin z »

Ale pánové takhle uškodíte kapitalistické ekonomice když budete vymýšlet takové zlepšováky, to Vás pan Kalousek nepochválí.Mazničky jsme měli ještě na škodovkách a to jsme se měli přece špatně tak hybaj pro nové bezůdržbové čepy. :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: DACIA

#88 Nový příspěvek od fox159 »

Tak Kalousek mi muže skočit do trenek. A každá rada která dokáže ušetřit nějakou tu kačku je nad zlato. Ted ještě krom čepů musím kopit destičky,kotouče veškerý filtry,olej,svíčky,střední a zadní díl vyfuku a silembloky držáku stabilizátoru.Né že by to bylo nějak akutní ale stav daných věcí a najetý kiláky si tuto udržbu žádají. Jinak sem Loganem vozil kamarádoj matroš z Polska. Dlažbu,cement atd. Logan doslova seděl na dorazech a vždy s tím utíkal, jak prázdnej,je teda fakt že sem musel stále myslet na brzdy a na to že je potřeba s takovým nákladem začít brzdit už aspon pul kiláku před křižovatkou ale odtahal toho hodně.Vozil sem v něm 175 čtyřkolku. Vezl sem v něm Jawu Mustang a Simsona skutr. A vždy bez problému.
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: DACIA

#89 Nový příspěvek od Leo »

Chtěl jsem se ještě zeptat, jak je na tom teď u Dacii podvozek a dutiny, jestli to něco vydrží nebo je lepší každý rok nechat vystříkat dutiny.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Sadra17
Příspěvky: 6107
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: DACIA

#90 Nový příspěvek od Sadra17 »

fox159 píše: Ted ještě krom čepů musím kopit destičky,kotouče veškerý filtry,olej,svíčky,střední a zadní díl vyfuku a silembloky držáku stabilizátoru.Né že by to bylo nějak akutní ale stav daných věcí a najetý kiláky si tuto udržbu žádají.
když budeš hodnej tak by se dala domluvit jistá slevička :vysmech:
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“