Praga V3S

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Praga V3S

#121 Nový příspěvek od bourač »

za 1.tisKč určitě startuje sama :smich:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Praga V3S

#122 Nový příspěvek od ota »

Kluci samozřejmě mám příhodu z vojny v které hrála hlavni roly startovací klika, V3Ska, velitel roty, já a kolega Jura. A zimní počasí. :D


Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Praga V3S

#124 Nový příspěvek od Sniper »

No tak to je kurwa úplně jiný level 8)
A já mám strach jet za humna, že se něco posere :smich:
Tak to přeji hodně odvahy a štěstí, budete to potřebovat :friends:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Praga V3S

#125 Nový příspěvek od ota »

Snipere já měl na vojně V3Sku a myslím, že jsem vždycky odevšaď dojel. Jezdil jsem hotovostniho řidiče tedy ob den ve službě. Vejda byla vcelku v pořádku. Občas někde utíkal vzduch, nebo max kapal olej. Když byla chvilka hrabal jsem se v ní. Ale většina jen drobnosti. Jako kolem toho vzduchu, čistit ty vzduchový hebla, sem tam spoje utikaly. A nebo gufera na převodovce. Po začátku jsem dělal přetěsnění celého vršku motoru. I pod vložkama válců přetěsnil. Pak kolem zdvihátek ty trubky a nakonec víčka koníků, sehnali jsme z S5T ty gumový a ty pak už nikdy netekly. No a nějaké brzdy se čistili, opravili. Jinak celkem bezudržbové. Nedokážu spočítat už, kolik tisícovek km jsem s ní najel. Ale nikdy jsem nezůstal stát. Jezdil jsem občas i delší trasu a taky dobrý.
Nejdelší co jsem s Vejdou jel tak bylo Kolín - Kokava nad Rimavicou asi 550 km. Dvě Vejdy a 4 řidiči. V půlce cesty jsme se střídali. Tenkrát mohla Vejda jet po dálnici a to byl masakr! Usínal jsem za volantem. Vezli jsme sebou hromadu dílů. A nepotřebovali jsme nakonec vůbec nic. Nic se nepojebalo. Naspátek jsem vezl trámy na střechu domku a druhej prkna a latě. Plný auto fest naložený. A já to měl ještě dlouhý, přední kola sotva že se dotýkaly silnice. :smich: Krásný vzpomínky! 8)

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Praga V3S

#126 Nový příspěvek od Dáva »

Po škole jsem chvíli jezdil s fekálem pv3s na farmě . Docela mě to bavilo a jezdil jsem třeba celý den v kuse. Žumpa v kravíně měla tuším 120 kubíků.
A někdy o víkendech jsem vyvážel žumpy lidem. Vozilo se to normálně na posečenou louku nebo strniště.
Tenkrát jsem vyvážel jednomu chlapíkoj a koukám za mnou louka samá jak to říct slušně šprcka.
Tak to sem čuměl :shock:

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Praga V3S

#127 Nový příspěvek od Leo »

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Praga V3S

#128 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Praga V3S

#129 Nový příspěvek od Sniper »

:smich: :smich: :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Praga V3S

#130 Nový příspěvek od pavel sk »

:smich: :smich: :smich: :D :D :D 8)

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Praga V3S

#131 Nový příspěvek od Leo »



Třetí ročník Hanácké neckyády. 👍 Plovoucí vétřieska, vor s pravěkými lidmi, parní lokomotiva či plující postel. Netradiční a podomácku vyrobená plavidla soutěžila v Horce nad Moravou.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Praga V3S

#132 Nový příspěvek od Sniper »

Víte někdo něco bližšího o této přídavné kabině?

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Praga V3S

#133 Nový příspěvek od Leo »

Praga V3S s stanem.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2543
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Praga V3S

#134 Nový příspěvek od murár »

Týmto sa nám veliteľ vyhrážal na vojenčine! Že keď budeme mať zle výsledky tak budeme spať v stane a nie vo vyhriatom štabaku! Našťastie sme boli zohratý team! :)

pavel sk
Příspěvky: 12729
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Praga V3S

#135 Nový příspěvek od pavel sk »

Na vojne sme tiez tieto stanove pristrešky lepili ku skrinovkam. Mal som vyfasovanu PAD-2-ku ako starši automechanik. Poprve to bola hotova maturita :vysmech: ked sme ani poriadne nevedeli ako to ma vypadat a dokumentacia akosi nikde od toho :jazyk: :smich: Ale ked sme to uz stavali podruhe, tak to šlo rychlo 8) . Ale ja som nastastie furt spal vo vyhriatej skrinovke pekne na lehatku natiahnutom cez širku skrine 8) Akurat nesmelo vyhasnut v tych mini-kachličkach. Inak ta buda rychlo vychladla. Tiez bola sranda prvy krat postavit na skrinovku dopredu ten hupcuk na ramenach. Tie konstrukcie boli tušim dva typy. Ked to potom mal clovek v oku a vedel co kde presne ide, tak to bola brnkačka 8)

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“