náklaďáky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: náklaďáky

#181 Nový příspěvek od FandaP »

A spokojenost? Jaký to je rok výroby?

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: náklaďáky

#182 Nový příspěvek od Petr Matula »

ja jeste nevim najel jsem s ni zatim jen tak 500 km jel jsem s ni s cech a tedka ve stredu jsem ji vezl na dodelani haku na kontys. jede to jen 75 ale optimalni rychlost je tak tech+- 65 jo a zere to myslim jen tak neco kolem 11 l na 100 po prazdnu jen ram a napravy a kabina jel jsem bez nadstavby. casem se uvidi jak to jede. rok nevim

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: náklaďáky

#183 Nový příspěvek od FandaP »

To má nějaké pomalé převody, ne? Je fakt, že to je 4xč. Naše 80 běžně jede kolem 90 km/h a ještě tam je rezerva. Maximálně jsem s ní jel já 115 km/h.

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: náklaďáky

#184 Nový příspěvek od Petr Matula »

ja nevim zalezi co je v pridavce za kola. jinak napravy su z ventry tam bych to spomaleni nevidel

Uživatelský avatar
Karel
Příspěvky: 774
Registrován: pon črc 30, 2007 10:15 am
Bydliště: Poličná
Kontaktovat uživatele:

Re: náklaďáky

#185 Nový příspěvek od Karel »

dneska sem nahodil na ventru kola z ifackeho vleku 12,5/20a je to poznat. přestal se mi škubat volant a při maximalni rychlosti mě to nechce sundat z cesty. na 8,25/20 sem se na plny knedlik nemohl udržet na cestě jak to vuli kolum roztřepalo celou ventru. jen ještě chcu ukovařa nechat "vyšprengovat" přední péra ať to trochu pruží.

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: náklaďáky

#186 Nový příspěvek od bastardtraktor »

To čumím jak PUK.
Tohle prý je maloseriovka.
Majitel tvrdí, že má k tomu nějakou dokumentaci a výkresy.
Obrázek
ZDE píše - http://www.brdm2.estranky.cz/fotoalbum/ ... valnik-4x4#

Praga v3s-valnik-4x4

Tak to jsem zvědav co na tohle vozidlo řeknete ??

Tenhle kus pochází z desetikusové série prototypu V3S 4x4 od výrobce . Prý se s tím počítalo jako s tahačen nějakého menšího děla a na korbě bedny s municí - bez záruky.

Existují k tomu i výrobní dokumentace s výkresy ,tak snad to klapne a něco z toho zde uvedu .Majitel se snaží vůz uvést do původní podoby z vraku ,jak ho získal.

Při sobotní zkoušce na všechny překvapil svojí agilností a průchodností - fakt super ! Úplně idelní na všechny akce a práce v klubu - naviják je plně funkční a plachta je již také v garáži. Motor,kabina,převodovka jsou stejný ,jiný jsou kardany a nápravy jsou mezi sebou totožné.

Kdybyste něco někdo více věděl o tomhle typu ,podělte se s námi o info .
ooooooooooooo

Mako4991
Příspěvky: 1987
Registrován: úte čer 02, 2009 8:51 pm
Bydliště: okr. Námestovo

Re: náklaďáky

#187 Nový příspěvek od Mako4991 »

Toto som už videl tu:http://www.gazklub.cz/diskuze/viewtopic ... 34514d5667 Naozaj je to nejaký ťahač ľahkých diel a menších nákladov.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: náklaďáky

#188 Nový příspěvek od ota »

No tam jak je z toho Zebína, mám doma půjčený video od kámoše a jezdí tam chlapík s touhle 4x4 v3skou. Docela jsem na to taky koukal a povídal jsem si, zase nějaká domádo úprava. Jak tam má asi tu zadní nápravu přidělanou? Asi klasika listové pero, jako na předku. Zeptám se na ní kámoše co mi to video půjčil. Určitě to má celí prolezlí a mluvil s majitelem. Myslel jsem že to je domádo, tak jsem se na to ani neptal. Tam ale není takhle opravená ani před renovací. Je taková normálně jetá. No uvidím co mi poví.

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: náklaďáky

#189 Nový příspěvek od bastardtraktor »

No matně si vybavuju, že jsem to vlastně jako dítě viděl, takže to dneska na tom webu vlastně nevidím prvně. Ale stejně čimim jak PUK.
Až teď si to uvědomuju.

Vyrůstal jsem v Chebu hned vedle velikých kasáren, auta se mi dycky líbily, zajímaly mě a sledoval jsem je. Za naší zahradou za pásem roští bývalo cvičiště, pořát jsme tam s dětma lezli za vojákama. Vybavuju si, že ta dvouosá Vejda tahala polní kuchyni s gulášem - vidim to jak dneska a an korbě byly koše s chlebama. Plná korba chlebů. S dětma jsem tam strašně rádi dycky dostali něco k jídlu - a fakt si pamatuju, že z tá korby se mnou mluvil voják a říkal - " Přijdte aj zajtra , zajtra budou na obed BLBOUNI - to su také obrovské knedle - každý vojak dostaně iba jeden " . Ale blbouny jsem neviděl - na druhý den jsem se tam nejak nedostal.
Ale 2 osou Vejdu jsem viděl !!

Před nedávnem jsem se právě s někým hádal - tvrdil jsem, že existovala espětka s hanym předkem, že jsem jí jako malej viděl . On mi tvrdil že to nemohla bejt espětka Měl pravdu - bylo to tohle..
ooooooooooooo

Mako4991
Příspěvky: 1987
Registrován: úte čer 02, 2009 8:51 pm
Bydliště: okr. Námestovo

Re: náklaďáky

#190 Nový příspěvek od Mako4991 »

ota: Na jednej z tých foto je to pekne vidieť. Je uchytená presne ako predná. Má 14 listov ako klasické skriňové V3S.

Uživatelský avatar
Jaryn
Příspěvky: 229
Registrován: čtv led 08, 2009 8:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: náklaďáky

#191 Nový příspěvek od Jaryn »

Denní svícení na v3s...
Přílohy
v3ss 001.jpg
I když tě holka zradí,i to se může stát,zůstane ti zetor věrný kamarád...

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: náklaďáky

#192 Nový příspěvek od Honza50 »

Tady jsem se pokusil vytvořit video V3S: http://www.youtube.com/watch?v=8oWwJx0N2K0
zetor 5748, Belarus EO 2621

Mako4991
Příspěvky: 1987
Registrován: úte čer 02, 2009 8:51 pm
Bydliště: okr. Námestovo

Re: náklaďáky

#193 Nový příspěvek od Mako4991 »

Tiež tu mám niečo z lesa.Na tých prvých dvoch fotkách nei je celkom naložená a napriek tomu že boli klanice aj vpredu aj vzadu. Cestou sme mali dosť úboč a drevo ťažké tak aby sa náhodou neprekoprcla. Predné klanice majú 1,75metra a zadné asi 1,9-2metre.
Přílohy
29122009702 [800x600].jpg
28122009696 [800x600].jpg
25042009038 [800x600].jpg
07022009245 [800x600].jpg

Uživatelský avatar
Kutil3
Příspěvky: 286
Registrován: úte říj 21, 2008 7:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: náklaďáky

#194 Nový příspěvek od Kutil3 »

Ahoj hezky naložená Vejda 8) a koukám že i ten traktůrek má hezkou forku pěkného dřeva... :)
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem...

Mako4991
Příspěvky: 1987
Registrován: úte čer 02, 2009 8:51 pm
Bydliště: okr. Námestovo

Re: náklaďáky

#195 Nový příspěvek od Mako4991 »

Tak nakladať sa snažíme koľko vojde a podľa terénu. Nepôjdeme 5-7km s pár metrami dreva. Tá Škoda 30 bola hlavne na vyťahovanie menších stromov,na väčšie sme mali JCB a aby nešiel iba kvôli ťahaniu tak zabrali aj voz a tá jedná fúra sa odviezla ale myslím že bez reťaze by nemala šancu. Dolu kopcom by neubrzdila a hore kopcom bol sčasti ľad takže asi tak. V sekcii videá z netu je vlákno V3S a je tam video toho ťahania.

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“