Dacia Duster

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Dacia Duster

#1 Nový příspěvek od bucket »

Zdar.Vzhledem k tom že tohle forum navštivuje spousta lidí a ta spousta má zase hromadu známejch a kamarádů,zajímalo by mě jestli by se nenašel někdo kdo by byl schopen po pravdě říct jak je na tom Dacia Duster.Ne že by jsem byl tak movitej že bych mohl pustit 1/3 míče ale tak nějak mě to zajímá.Už jsem přečetl spustu testů ale to je nic říkajíci .Vžy to porovnávaj s autem co je výbavou a cenou někde jinde.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

#2 Nový příspěvek od J.A.Y. »


Uživatelský avatar
super 50 sk
Příspěvky: 656
Registrován: ned úno 01, 2009 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#3 Nový příspěvek od super 50 sk »

ja som tam bol osobne ale to navysenie je dost velke vobec to nie je tretina ceny podla vybavy ale je to ako uver treba si to dat spocitat priamo u dilera

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Dacia Duster

#4 Nový příspěvek od smetana »

je to slušné autíčko ale asi to chce test osobně jinak to vypadá na dobrej stroj za dobrej peníz

ale neudrží se na kolech http://www.youtube.com/watch?v=rVUrLm4D ... re=related
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Dacia Duster

#5 Nový příspěvek od mufik »

Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
Piston
Příspěvky: 385
Registrován: pon říj 22, 2007 7:22 pm
Bydliště: Místek u Frýdku

Re: Dacia Duster

#6 Nový příspěvek od Piston »

Já v něm jen seděl na autosalonu a mohu říci, že to auto je mi sympatické a že to zřejmě bude dobrý dělník, ale že jak nemám rád kecy o "prémii" a "lowendu", tak interiér Dusteru vypadá, třeba oproti Yettimu, fakt lacině, ba odbytě, a to i v té lepší výbavě. Pokud bych si ho snad chtěl někdy koupit, tak v základu, jen s 4x4 a s tažným, hlavně do toho nedávat ani korunu navíc, bo to tam stejně není moc vidět.
Pivo je moje palivo.

Uživatelský avatar
xlmen
Příspěvky: 1022
Registrován: pon srp 16, 2010 2:03 pm
Bydliště: Ostrava - Klimkovice

Re: Dacia Duster

#7 Nový příspěvek od xlmen »

Můj svagr má tu 1.6,říká že se pod 10litrů na sto se nedostane.Plasty okolo dveří i některé v interiéru moc nedrží a drnčí.Auto na první pohled vypadá robustně,ale váha mě překvapila,cca 1,2t,což váží i můj ford mondeo.Elektroniky tam moc není což je výhoda,protože se toho může méně zkur...t. :D

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: Dacia Duster

#8 Nový příspěvek od radas »

auto pro nenáročného uživatele nebo pracovní auto alespoň nebude tak bolet nějaký škrábanec. jistý nedostatek bych viděl v nízko umístěném výfuku. ramena př, nápravy vypadají dobře, po nějakém kopanci to jde alespoň rozebrat. sice mám dlouhého logana no vzhledem k tomu v jakém oděvu v tom občas jezdím a o tom co děti dokážou po autě rozpatlat jsou ty plasty spíš výhoda. a vzhledem k tomu , že na baráku je v tom furt co stěhovat mě ineriér nechává klidným. v obleku v tom asi stejně pojedu tak jednou do roka :smich: :smich: za komfort se holt musí připlatit u jiných značek

Uživatelský avatar
bucket
Příspěvky: 226
Registrován: sob črc 18, 2009 6:13 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

#9 Nový příspěvek od bucket »

Pročetl jsem cca 50 stránek na daciaforum a jak se říká "každá liška chválí svuj ocas" 98 procent je spokojenejch a vylepšuje a tuní a zbytek to jsou holt puntičkáři co na všem hledaj mouchy.No uvidíme co ukáže čas jak na tom budou s takovejma 50 000km .Zatim jsou prodejci na koni poptávka veliká a můžou si dovolit sekat patky a ždímat kupujicí .Dodací lhůty 4-5 měsíců.
V SSSR zkoušeli učit koně nežrat. Ale když už to skoro uměl, tak jim chcípnul....

tibik
Příspěvky: 520
Registrován: čtv úno 17, 2011 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#10 Nový příspěvek od tibik »

u nas ju ma veterinar - neda dopustit aš teraz prišiel na to , že je lepšie sa odviet na statok ako sa presuvat peso ;-)

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Dacia Duster

#11 Nový příspěvek od duchodce »

V Lomnici nad Pop nebo v Semilech jezdí již druhá generace Dacií v autoškole .Mají tuším 2 nebo 3. Pokud vy se sr....li tak by s níma asi skončil. Mám Logana 6 let -50000 km v záruce měněn spinač zpátečky, jinak bez koroze a problémů. Ale je to každého problém, je těžko někomu radit- já nemám rád tříválce a tyhle supermoderní naftové motory v os. autech- další mě to budou vyvracet, je to střet názorů.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
stano 4011
Příspěvky: 1157
Registrován: ned črc 22, 2007 9:12 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#12 Nový příspěvek od stano 4011 »

tiez som pocul o velkej spotrebe ale mam to az z druhej ruky tak si to radsej over , [nie v u predajcu],,kamos je tesar chcel kupit logana ,reklama na 280 tis , ale total zaklad s rucnou brzdou plus motor a kolesa , a minimalna vybava ako hmlovky a pod a boli na 390 , tis , tak kupil rommstra , mam ho tiez a na montaze super auto

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#13 Nový příspěvek od milstav1 »

duchodce: Tak dácie používá moderní motory renault takže si stejně nevybereš jinak co se tyče motoru tak sem rád za tyto moderní motory protože když si spomenu na 120 nebo 100 tak si ji v dnešním provozu nedovedu představit :tyty:

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#14 Nový příspěvek od milstav1 »

stano 4011: Tak především je to rumum a ta bezpečnost je tam mizerná jinak romstr je velmi dobrá volba ! 8)

Uživatelský avatar
stano 4011
Příspěvky: 1157
Registrován: ned črc 22, 2007 9:12 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Dacia Duster

#15 Nový příspěvek od stano 4011 »

a obzvlas ked ma stal 7200e,plus srotovne

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“