ČZ

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3370
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: ČZ

#121 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Tak ať se daří. 8)
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#122 Nový příspěvek od Širon »

Přátelé,tak aby jste neřekli že nic nedělám,tak vám povím že na motorce nezahálím. Je to o shánění dílů, brousím starý vrstvy barvy ,včera jsem na sucho složil a vymezil převodovku. Víkend bude bez práce,jedeme s rodinou a kámošema na výlet,takže i číza bude rozházená dál po ponku. Mám objednaný různý věci a čekám až dorazej.
Přemýšlím o barvě,černej rám a doplňky jsou jasný,ale co místo tý červený, ta mi tam fakt nesedí. Myslel jsem třeba na vínovou červenou ,ale v metalíze ,nebo na tmavší odsín zelený v metalíze , něco jako je na Triumphech.
Viděl jsem z netradičních barev stříbrnou,oranžovou ,žlutou,modrou ,černou i bílou a něco šlo a něco mi nesedělo,tak nevím. Chci to trochu odlišit,ale jen decentně, takže spíš usedlejší barvu. Napište co si o tom myslíte. :driver:
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3370
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: ČZ

#123 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Motorka se má líbit hlavně a především svému majiteli,takže ji s čistým svědomím cákni podle svého vkusu.Tahle motorka tu byla vzácná ještě tak před 15ti lety,ale teď se sem tahá mrtě kusů z polska a maďarska,takže se z ní pomalu,ale jistě stává tuctovka.A jelikož se jich vyrobylo pouhých 35000ks tak už to asi vzácnost nikdy nebude :) .
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: ČZ

#124 Nový příspěvek od Biggles555 »

Přesně tak, nevím proč bych měl mít na srazu motorku nachlup stejnou jako okolostojících dvacet. Stejná červená, zlaté linky. Jsem rebel, chci ji mít k obrazu svému a být originál, hlavně ji mít upravenou tak aby se na ní pohodlně cestovalo. Navíc v takovémto provedení ji mám od svých 17, takže proč se přizpůsobovat tomuhle modernímu trendu, kdy to všichni chtějí mít jako když to vyjelo z fabriky. Ta motorka má dělat radost Tobě a ne se přizpůsobovat rádoby moderním trendům.


Obrázek


Motorky mám 3, všechno ČZ

Obrázek


Obrázek
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

hugo3
Příspěvky: 702
Registrován: čtv čer 16, 2016 12:21 pm
Bydliště: 15000

Re: ČZ

#125 Nový příspěvek od hugo3 »

na "pískování" mohu jen doporučit firmu starékrásno.cz, sedí v praze u malvazinek na praze 5.
vedle pískování pomalu všemi možnými materiály umí zajistit niklování a chromování popřípadě prášek.
hodně dělá pro veteranisty právě hliníkové díly. dělal mi renovace starých kuchyňských vah, včetně laku a chromování
Předpovědi expertů jsou většinou jen o něco málo lepší než náhoda

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: ČZ

#126 Nový příspěvek od Veteranista! »

Ta 180 8) Taky mi vrtá v hlavě nějakou sehnat :-/
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Tomas6
Příspěvky: 5401
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: ČZ

#127 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já osobně jsem kdysi viděl,ne teda tuhle čízu,ale j350 638 v černé metalíze.A buď přímo v ní,nebo možná až v laku bylo přimíchané jakoby zlaté metalízy. Jen takové zlaté částečky v tom. Samozřejmě asi víc vrstev laku, protože na sluníčku to házelo čuníky. K tomu chromy jak psí vajca...Stála v Rožnově na náměstí a nešlo ji přehlídnout. Nádhera. Kdybych někdy něco takového dělal, tak bych šel do této barvy. Ale je to hlavně o tom co se líbí tobě.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: ČZ

#128 Nový příspěvek od staník »

Před spoustou let jsem byl na veletrhu v Brně.Byla tam integrálka s povrchem kterej vypadal jako by byl pomačkanej alobal zalitej vrstvičkou barevnýho laku. Taky to vypadalo pěkně.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#129 Nový příspěvek od Širon »

No takže díky za vaše názory, je to nějak tak jak jsem si myslel. Udělám to podle sebe a každej ať mi políbí šos. V dnešní době ať to uděláš jak chceš ,stejně přijde nějakej post pubertální fajnšmekr a pomluví ti to ,páč on přesně ví že tenhle šroubek se tam nikdy nedával, tenhle díl byl v chromu a ty ho máš v barvě, a podobně. Tím pádem jsi to úplně zkurvil a protože to tak nebylo z fabriky ,je to zkažená motorka(auto ,traktor, kárka na trávu) a radši to hoď ze skály a nepřekážej nám tady, protože to není origo ,ale je to bastl napadenej kutilem.
Barvu dám asi nějakou tmavou červenou v metalíze,chce to tak synek,líbí se mu víc než zelená. Ráfky zůstanou hliníkový,stejně tak motor ,nebudu to leštit do zrcadlovýho lesku, jen vyčistit a trochu tempem postrašit.
Vejfucky a kolena budou nový, byli pomačkaný a děravý. To bude dělat hodně parády. No tak až něco udělám pofotím a vložím sem. Teď práce stály,proběhla zimní dovolená (pá-so -ne),takže spíš jen delší víkend,ale stálo to za to, byli jsme s rodinou a bandou (16lidí) na chatě a podnikali výpady po okolí. Takže Ještěd ,Babylon ........ 8)
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#130 Nový příspěvek od Širon »

Fotky z vejletu dám do sekce co jste dnes dělali. Tady nějakej trochu pokrok.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2840
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: ČZ

#131 Nový příspěvek od Jaryn82 »

8)

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#132 Nový příspěvek od Širon »

Tak vážení ,sehnal jsem si originál hlavní stojan,místo toho z roxoru a teď se chci zeptat, jak ,nebo kam je uchycená pružina co ho sklápí na rám. Nyní je to určitě blbě,a do stojanu bych musel vrtat díru pro pružinu a to se mi nechce. Prosím kdo tu motorku máte ,nebo víte, napovězte mi. Fotka by byla úplně nejlepší. Dík moc.
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3370
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: ČZ

#133 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Na mojí je to tak.
Obrázek
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#134 Nový příspěvek od Širon »

Jimmy díky, tak nějak mi to vychází taky, ale nevěděl jsem jestli je to pravda. No konečně jsem udělal zase něco na číze,mám nově vypletený kola,dával jsem nový ráfky,ty stará kplý mi nikdo nechtěl srovnat když jsou do déčka. Trochu jsem to polil plničem,myslel jsem že to zvládnu přez víkend i načernit na hotovo,ale asi to nedopadne,na pracovním crystalu odchází altík, na x-trailu přední kolový ložisko,do toho práce pro soukromníky co musím nebo je vhodný udělat při zmrzlý hlíně a tak to bude asi jen zrát. Jo a jsem zvědavej kdo bude mejt ten svářecí stůl. :pohlavek: :zapomel: :pistol: napajcovat ho aspoň základem to ne ,ale poprskat horní desku plničem na to jsem kabrňák.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Uživatelský avatar
Širon
Příspěvky: 1162
Registrován: čtv led 26, 2017 5:23 pm
Bydliště: Nedaleko Jihlavy

Re: ČZ

#135 Nový příspěvek od Širon »

Načerněno fééést. :) Jinak pořát nemám nádrž od klempíře,pořát nemám klikovku a vejbrusy a stůl jsem zaliskal i černou, když už ,tak už. :typek:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Zetor 3011,8011,Yanmar 215d,Valtra N113, 2x sekací traktůrek,Palms10D 5.72 +klembank ,Honda XLV 650 Transalp,Honda XR125L,simson s51enduro,čtyřkolka 250ccm čína, 3x kára domaděl, mulčovač Deleks135cm,štípačky.....

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“