Škoda

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#46 Nový příspěvek od Milhauss »

To je ale celý podvozek,tlumiče i pružiny,to nechci,to víš že by to nebylo špatné. HP sporting nebo třeba KONI to jsou značky,to je super,ale hp sporting na rs 25000 kč.

Uživatelský avatar
exot
Příspěvky: 3795
Registrován: pon čer 15, 2009 10:44 am
Bydliště: Český ráj 294 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#47 Nový příspěvek od exot »

Njn kdyz chces opici musis mit i na banany;))
Vše co potřebujeme k běžnému životu nás učili v základní škole!
Nejvetší problém je mezi sedačkou pedálama a volantem!
Svareni to je moje:)

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Škoda

#48 Nový příspěvek od Sadra17 »

za kvalitu se hold platí
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#49 Nový příspěvek od Milhauss »

To jo,tady bych musel mít i na klec :smich: :smich: A to mi za tu jednu opici nestojí. Už takhle 6 litrů za ty HR mi přijde dost. Kdybych ty prachy měl,šel bych do něj

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#50 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jsem kluci objednal kolečka 3DSM 8,5x19 na octávii. Kluk to měl taky na octávii i se stavitelným podvozkem,obuté do gum 215/35 R19 tak doufám že se na RS vlezou,než je tam narvu musím mrknout po nějakých gumách,dát nové dorazy tlumičů na zadek,a přední tlumič trochu rosil,tak to všechno musím dát před sezonou do kupy.

Dají se ladit odklony/příklony kol???Přední asi ano a zadní?? Když zůstane originál podvozek,hýbat ny se s tím asi nemuselo,jestli nejsou rozházené,ale co když se dají sporotvní pružiny????Jde mi ogumy,aby nebyly po 2 měsícíh v háji. Díky

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14390
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Škoda

#51 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...nic proti ,ale na takových kolech se dá jet jen na tuningsraz a zpět ,ale do běžného provozu a na naše silnice to není .Sám píšeš jak trpí záda. Na svém novém vozítku mám 195/55 -15 a to je pro mě tak na hraně , pak už jeto žebřiňák...

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Škoda

#52 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kluci,jak se na stk posuzuje nefunkční posilovač řízení fabie 1,4 rok 2001.na konci unora mam jít na kontrolu.už si to postupně chystám,ještě musím projít brzdy,vyměnit obložení a najednou se mi objevila naprosto náhle po mrazivé noci tahle závada.olej zkontrolován,pojistky zkontrolovány.tak nák postupně servo neodcházelo,bylo to náhlý.čidlo natočení volantu?schnilé dráty?získávám rozumy.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Škoda

#53 Nový příspěvek od Sadra17 »

diagnostika je základ takhle vyměníš X věcí bez výsledku ;-)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Škoda

#54 Nový příspěvek od Leo »

Reklamní foto

Obrázek

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#55 Nový příspěvek od Ondras83 »

Milhauss píše:Tak jsem kluci objednal kolečka 3DSM 8,5x19 na octávii. Kluk to měl taky na octávii i se stavitelným podvozkem,obuté do gum 215/35 R19 tak doufám že se na RS vlezou,než je tam narvu musím mrknout po nějakých gumách,dát nové dorazy tlumičů na zadek,a přední tlumič trochu rosil,tak to všechno musím dát před sezonou do kupy.

Dají se ladit odklony/příklony kol???Přední asi ano a zadní?? Když zůstane originál podvozek,hýbat ny se s tím asi nemuselo,jestli nejsou rozházené,ale co když se dají sporotvní pružiny????Jde mi ogumy,aby nebyly po 2 měsícíh v háji. Díky
na predku nic, jen sbihavost, odklony a sbihavost i na zadku...ale ty odklony, to je porod, neni tam vubec misto, je na to dokonce i takovej specialni klic...

kolik to ma vubec najeto? uz na 100 tis.km se s tim neda hnout, jak je to zarezly...

no jinak ty 19tky uz jsou kurevsky drahy gumy...na svym aute mam podvozek HR (ne stavitelnej), kola R18 (ted uz nastesti 17tky) a celej predek v tvrdejch silentblokach powerflex ...sedi to krasne, ale po dvou letech jsem vymenil 18tky za vyssi profil na 17tkach (225/40r18 x 225/45r17)...a to ja mam rad hoooodne tvrdy a pevny auta, ale tady unas na tech rozmlacenej okreskach uz to bylo moc...zase to teda drzelo na kruhaku 110km/h :)

mam ale OI LaK
Naposledy upravil(a) Ondras83 dne pon čer 29, 2015 10:36 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda

#56 Nový příspěvek od Ondras83 »

sekalsemmalo píše:kluci,jak se na stk posuzuje nefunkční posilovač řízení fabie 1,4 rok 2001.na konci unora mam jít na kontrolu.už si to postupně chystám,ještě musím projít brzdy,vyměnit obložení a najednou se mi objevila naprosto náhle po mrazivé noci tahle závada.olej zkontrolován,pojistky zkontrolovány.tak nák postupně servo neodcházelo,bylo to náhlý.čidlo natočení volantu?schnilé dráty?získávám rozumy.
tohle nikdo neresi...mozna budou resit kontrolku, ale treba to okecas

moznosti, co s tim, je vic, bud cidlo natoceni volantu, nebo sezrany kabely v nosniku (mas je vyveseny?) nebo proste odchazely serva - resp. rj na servocerpadle...bacha na to, jsou tam dva typy, bud KOYO nebo TRW - jak mas KOYO, tak to uz se nevyrabi a predpis rika, ze se musi vymenit komplet rizeni i servocerpadlo (v autorizaku cca 20tis Kc)

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Zázrak

#57 Nový příspěvek od P.S. »

Zázrak: na Slovensku našli novou Škodu 105 S, tachometr ukazoval 792 km
http://www.autoforum.cz/fascinace/zazra ... al-792-km/



Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 130 RS je zpátky

#60 Nový příspěvek od Milhauss »

Vypadá to dost dobře 8) 8) 8)

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“